Tonal کلاس های زنده را به تمرینات قدرتی خود اضافه می کند – TechCrunch

استارتاپ تناسب اندام دیواری Tonal صبح امروز اعلام کرد که دوره های زنده ای را به مجموعه تمرینات قدرتی ارائه می دهد. این شرکت در دسامبر سال گذشته عرضه زنده ای را انجام داد ، اگرچه در آن زمان ، آنطور که قبلاً ضبط شده بود – “زنده ، روی نوار” ، برای ربودن خطی از نمایش لری سندرز زنده نبود.

“[Y]مربی ما با شما کار می کند – درست مانند یک کلاس زنده ، “این شرکت نوشت. تمرینات زنده (بتا) ما احساس نیرومند تمرین در کنار مربی را با توانایی تونال در شمارش تکرارها و منتظر ماندن شما برای تکمیل هر مجموعه ترکیب می کند […] این همه درخواستی است ، بنابراین می توانید هر زمان که متناسب با برنامه شماست ، تمرین کنید. “

پیشنهاد جدید انتخاب محتوای شرکت را بیشتر با رهبران فضای تناسب اندام خانگی مانند Peloton هماهنگ می کند. مطمئناً پخش زنده برای همه مناسب نیست ، اما بسیاری از کاربران از انگیزه ناشی از یک برنامه ثابت و همچنین احساس اجتماع که از تمرین با دیگران ایجاد می کند ، قدردانی می کنند.

پیشنهاد جدید بازخورد بلادرنگ از مربیان ، همراه با “منطقه اجتماعی” برای تعامل با سایر کاربران Tonal را ارائه می دهد. این مجموعه همچنین چهار مربی جدید برای تمرینات زنده دریافت می کند. پس از یک روز ، تمرینات زنده در پیشنهادات درخواستی Tonal بایگانی می شود.

“الی اورادی” بنیانگذار و مدیر عامل شرکت گفت: “همانطور که جامعه ما در چند سال گذشته رشد کرده است ، ما از مشارکت اجتماعی ارگانیک ، اشتیاق برای تعامل بیشتر با مربیان خود و هیجان ناشی از رسیدن به مراحل جدید تشویق شده ایم.” یک انتشار “Tonal Live به ما امکان می دهد تا این عناصر را از طریق یک تجربه استودیویی به هم متصل کنیم ، در حالی که پایه و اساس تمرینات ما را متمایز می کند: شخصی سازی ، راهنمایی و بازخورد.”

این شرکت مستقر در سان فرانسیسکو در سال 2015 تأسیس شد و از جمله مارک های تناسب اندام است که به دلیل شیوع همه گیر بسیاری از افراد را مجبور به تجدید نظر در برنامه های ورزشی خود کرد. تونال 450 میلیون دلار تا به امروز جمع آوری کرده است ، از جمله سری E 250 میلیون دلاری که ارزش آن را در ماه مارس به 1.6 میلیارد دلار رساند.