Teenage Engineering ضبط صوت رویاهای من را مسخره می کند، فقط دیجیتال است

نابغه‌های کوچک در Teenage Engineering با ابزار جدیدی بازگشته‌اند که تضمین می‌کند تا زمانی که قیمت آن شما را به واقعیت بازگرداند، بزاق شما را ترشح می‌کند.

سازنده سینتی سایزرهای با ارزش drool به تازگی TP-7 را معرفی کرده است، یک ضبط کننده قابل حمل کوچک که دارای یک “قرقره نوار موتوری” است که هنگام ضبط صدا می چرخد ​​و همچنین مانند یک چرخ کلیک عمل می کند.

Teenage Engineering این ضبط‌کننده دیجیتال را با لایه‌هایی از نوستالژی آغشته کرد، که هم روزهای اولیه دیجیتال (مانند آی‌پاد اصلی اپل، Gizmodo اشاره می‌کند) و هم روزهای دورتر نوار را تداعی می‌کند. TP-7 همچنین به نظر می رسد از برخی از طراحی های نمادین دوربین بیرون بیاید. نشانگر ضبط آن مانند نقطه قرمز لایکا است، در حالی که به نظر می رسد پشت چرمی آن از SX-70 کلاسیک پولاروید گرفته شده است.

به عبارت دیگر: شرکت صوتی مستقر در استکهلم یک ابزار زیبا، کاملاً بیش از حد ساخته شده و مسلماً غیر ضروری را به اشتراک می گذارد. قیمت آن 1499 دلار است و «این تابستان می‌آید».

من یکی را به شدت می خواهم.

باشه، باشه، تمرکز میکنم – قول میدم.

TP-7 همچنین دارای دکمه‌های ضبط، پخش و توقف، تریگر سریع جلو و عقب، 128 گیگابایت فضای ذخیره‌سازی و میکروفون و بلندگوی داخلی است. این دستگاه همچنین از حداکثر سه میکروفون خارجی (از طریق جک های 3.5 میلی متری صدا) پشتیبانی می کند و می تواند از طریق USB-C یا بلوتوث به آیفون یا لپ تاپ متصل شود. Teenage Engineering می گوید باتری آن حدود هفت ساعت دوام می آورد.

TP-7 بخشی از مجموعه پیشرفته “سیستم میدانی” Teenage Engineering، در کنار سازنده موسیقی OP-1 و میکروفون CM-15 است. اما اگر می‌خواهید چشیدن تجهیزات عجیب و غریب Teenage Engineering را بدون برچسب قیمت بسیار بالا بچشید، هنوز هم می‌توانید ترکیبات جیبی آن را که تا حد زیادی در وب‌سایت آن فروخته شده‌اند، اما معمولاً در سایت‌هایی مانند Reverb و eBay حدود 100 دلار قیمت دارند، نگاه کنید.

بهتر از این، کسانی که نوستالژی را تعقیب می کنند که آرزوی روزهای کاست را دارند می توانند به سادگی یک جعبه کفش یا ضبط صوت چند مسیری را انتخاب کنند.