Google 12 فیلد داده ساختاریافته را از اسناد راهنما حذف می کند

گوگل 12 فیلد داده ساختاریافته مستند شده را از اسناد کمکی خود حذف کرده است که به این دلیل حذف شده اند زیرا “جستجوی گوگل از آنها استفاده نمی کند و Rich Result Test هشدارهایی را برای آنها علامت گذاری نمی کند.”

آنچه حذف شد. گوگل 12 فیلد داده ساختاریافته مختلف را از انواع نتایج غنی HowTo، QApage و SpecialAnnouncements حذف کرد. این شامل:

  • HowTo: فیلد توضیحات.
  • QAPage: mainEntity.suggestedAnswer.author، mainEntity.dateCreated، mainEntity.suggestedAnswer.dateCreated، mainEntity.acceptedAnswer.author، mainEntity.acceptedAnswer.dateCreated، و mainEntity.
  • اطلاعیه ویژه: فیلدهای ارائه دهنده، مخاطب، نوع، آدرس و دسته خدمات.

Google این 12 فیلد را از اسناد راهنما حذف کرد تا با دقت بیشتری آنچه را که جستجوی Google و Rich Results Test پشتیبانی می‌کنند، توصیف کند.

کد حذف شود؟ آیا باید کد و فیلدها را از داده ها و کدهای ساختار یافته خود در صفحات وب خود حذف کنید؟ نه، شما مجبور نیستید. گوگل به سادگی از آنها پشتیبانی نمی کند، اما به شما آسیبی نمی رساند که فیلدها را در صفحات خود پر کنید. گوگل به سادگی از آنها برای جستجوی گوگل استفاده نمی کند.

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر از این فیلدها استفاده می کنید، فقط توجه داشته باشید که این فیلدها رسماً از اسناد راهنمای جستجوی Google حذف شده اند. آنها برای نتایج غنی در جستجوی Google کار نمی کنند و ابزار تست در صورت وجود خطا یا هشدار در این نوع فیلدها به شما اطلاع نمی دهد.

مجدداً، نیازی به حذف فیلدها از داده های ساخت یافته خود ندارید، اما گوگل به سادگی آنها را نادیده می گیرد.


درباره نویسنده

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او صاحب RustyBrick، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک است. او همچنین Search Engine Roundtable را راه اندازی می کند، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. وبلاگ شخصی بری Cartoon Barry نام دارد و می توان او را در توییتر از اینجا دنبال کرد.