Fivetran به ارزش 565 میلیون دلار با ارزش 5.6 میلیارد دلار ، HVR رقیب خود را با 700 میلیون دلار به دست می آورد – TechCrunch

Fivetran ، راه اندازی اتصال داده ، امروز روز بزرگی را پشت سر گذاشت. برای شروع ، سرمایه گذاری 565 میلیون دلاری با ارزش گذاری 5.6 میلیارد دلار اعلام کرد ، اما به همین جا ختم نشد. همچنین دومین خرید خود را در سال جاری اعلام کرد ، HVR ، رقیب یکپارچه سازی داده که بیش از 50 میلیون دلار جمع آوری کرده بود ، برای 700 میلیون دلار پول نقد و سهام.

این شرکت آخرین بار 100 میلیون دلار سری C را با ارزش 1.2 میلیارد دلار جمع آوری کرد و ارزش آن را بیش از 5 برابر افزایش داد. همانند سری C ، آندریسن هوروویتز با مشارکت سایر دستگاه های دو طرفه General Catalyst ، CEAS Investments ، Matrix Partners و سایر شرکت ها یا افراد ناشناس در این دور برگشت. سرمایه گذاران جدید ICONIQ Capital ، D1 Capital Partners و YC Continuity نیز در این سفر حضور داشتند. این شرکت گزارش می دهد که در حال حاضر 730 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

خرید HVR نشان دهنده یک سرمایه گذاری سنگین برای این استارتاپ است و شرکتی را با قیمتی تقریباً برابر تمام پولی که تا به امروز جمع آوری کرده است می گیرد ، اما راهی برای گسترش سریع بازار خود با خرید رقیب فراهم می کند. در اوایل سال جاری Fivetran Teleport Data را به دست آورد زیرا همچنان به کارکرد و مشتریان خود افزوده است.

در بیانیه این شرکت آمده است: “خرید – یک معامله نقدی و سهامی به ارزش 700 میلیون دلار – موقعیت Fivetran در بازار را به عنوان یکی از رهبران ادغام داده برای همه صنایع و انواع مشتری تقویت می کند.”

اگرچه ممکن است بازاریابی شرکتی صحبت کند ، اما حقیقتی در این مورد وجود دارد ، زیرا برداشت داده ها از منابع متعدد ، گاهی اوقات در سیستم های قدیمی ، یک چالش بزرگ برای شرکت ها است و هر دو Fivetran و HVR ابزارهایی را برای ارائه لوله های اتصال داده های مختلف توسعه داده اند. منابع و آن را به کار در سراسر یک کسب و کار.

داده ها در تعدادی از شیوه های سازمانی مدرن از جمله مدیریت تجربه مشتری ، که از داده های مشتری برای ارائه تجربیات سفارشی بر اساس اطلاعاتی که در مورد آنها دارید استفاده می کند و داده ها سوخت اصلی مدل های یادگیری ماشین هستند که از آنها برای درک و استفاده استفاده می کنند. بیاموزید که چگونه یک فرایند کار می کند Fivetran و HVR زیرساخت های پیچ و مهره را برای انتقال داده ها به جایی که مورد نیاز است فراهم می کند ، متصل به برنامه های مختلف مانند Salesforce ، Box یا Airtable ، پایگاه های داده مانند Postgres SQL یا مخازن داده مانند Snowflake یا Databricks.

اینکه آیا بزرگتر بهتر است باید مشخص شود ، اما Fivetran شرط می بندد که در این صورت در مسیر خود در راه اندازی استارت آپ قرار خواهد گرفت. این معامله توسط هیئت مدیره هر دو شرکت تأیید شده است. این معامله هنوز منوط به تأیید استاندارد قانونی است ، اما Fivetran انتظار دارد که در اکتبر بسته شود