Daily Crunch: برنامه‌های Sideloaded به زودی برای iPhone نزدیک شما در iOS 17 عرضه می‌شوند

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

تعطیلات دوشنبه مبارک!

Haje در حال تکمیل این خبرنامه قبل از رفتن به TechCrunch Early Stage 2023 در بوستون در 20 آوریل است. برای تهیه بلیط خود دیر نیست! در همین حال، امروز در پادکست Equity، خدمه پاد می‌پرسند، یک پرنده خشمگین چه ارزشی دارد؟ به نظر می رسد سگا فکر می کند برای کل مزرعه پرندگان 775 میلیون دلار است.

کریستین و او آمد

TechCrunch برتر 3

اعلامیه های اپل امروز برای خوانندگان بزرگ بود، بنابراین به اینجا می رویم:

  • Psst، می خواهید یک برنامه نصب کنید؟: اپل دوست دارد وسایل را نزدیک جلیقه نگه دارد، اما ایوان می نویسد که غول فناوری مصرف کننده ظاهراً در نظر دارد به افراد اجازه دهد تا برنامه ها را روی آیفون خود در iOS 17 قرار دهند.
  • اپل همه چیز را جالب می کندگزارش ها: اکتبر گذشته، اپل از یک محصول مالی جدید رونمایی کرد و امروز، این شرکت کمی بیشتر در مورد حساب های پس انداز اپل کارت خود با نرخ بهره 4.15 درصد ریخت. رومین.
  • این را نگاه کن: کاربران اپل واچ منتظر بوده اند – آیا می توانیم صبورانه بگوییم؟ – برای به روز رسانی نرم افزار جدید. خوب، سارا امروز گزارش می دهد که این ساعت به احتمال زیاد بزرگترین به روز رسانی نرم افزاری خود را از سال 2015 دریافت خواهد کرد.

استارتاپ ها و VC

در ماه ژانویه، یک قرارداد 810 میلیون دلاری برای خرید شرکت سازنده Angry Birds Rovio از بین رفت، اما این شرکت پیشنهاد کرد که آنها هنوز در حال مذاکره با سایر طرف های بالقوه علاقه مند هستند. امروز، پل گزارش ها حاکی از رسمی شدن این قرارداد زمانی است که غول بازی ژاپنی سگا تایید کرده است که Rovio فنلاند را در یک معامله تمام نقدی به ارزش 775 میلیون دلار می خرد.

با سخت‌تر شدن اقتصاد، بسیاری از شرکت‌ها از خرید به اجاره روی آورده‌اند. یک مخفف برای این وجود دارد – XaaS یا “همه چیز به عنوان یک سرویس” که به آن “سرویت سازی” نیز گفته می شود. نمونه ای از این سرویسNow است که خدمات را برای عملیات سازمانی خودکار می کند. یک بازیکن جدید در این فضا Equipme خارج از آلمان است که 3.8 میلیون دلار را در دور سرمایه گذاری اولیه به رهبری La Famiglia VC تضمین کرد. مایک می نویسد.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

نه، شما برای افزایش باند خود پول جمع نمی کنید

زمان هدف، علامت هدف در صفحه ساعت روی پس‌زمینه قرمز

اعتبار تصویر: Siriporn Kaenseeya / EyeEm (در یک پنجره جدید باز می شود) / Getty Images

او آمد اغلب می شنود که بنیانگذاران می گویند که در حال جمع آوری پول برای افزایش باند پرواز خود 18 تا 24 ماه هستند. به یک معنا، این دقیق است، اما فقط از نقطه نظر استارتاپ.

این چیزی نیست که یک سرمایه گذار به دنبال آن باشد. بقای شرکت شما برای یک سال و نیم دیگر هدف جمع آوری سرمایه نیست. این در بهترین حالت یک عارضه جانبی است. از خود بپرسید – در پایان این 18 ماه چه اتفاقی می افتد؟

بنیانگذاران باید به سرمایه گذاران اطلاع دهند که یک دور سرمایه گذاری چه چیزی را باز می کند. این در نقاط عطف بیان می شود، نه در زمان. هدف این است که شرکت را به اندازه‌ای متحول کنید که بتوانید کاری را انجام دهید که در این لحظه نمی‌توانید انجام دهید، و در این قطعه، هاژه نحوه انجام آن را توضیح می‌دهد.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

امروز هیچ «بالا، بالا و دور» برای اسپیس ایکس که برای اولین بار در تلاش بود با سیستم پرتاب Starship خود به پرواز درآید، وجود نداشت. آریا گزارش می دهد که آزمایش پرواز به دلیل فشار یخ زده دریچه به یک تمرین لباس خیس تبدیل شده است. اکنون SpaceX به 19 آوریل به عنوان تاریخ احتمالی بعدی برای تلاش مجدد نگاه می کند.

علاقه مندان به خودروهای لوکس دور هم جمع می شوند. مرسدس اولین شاسی بلند Maybach EQS را معرفی کرد که دارای ویژگی هایی است مت می‌نویسد: «از عناصر طراحی تاریخی مایباخ می‌چکد: رنگ دو رنگ، چرخ‌های با ابهت، تزئینات مناسب کاپوت و، بله، کوره‌ای با لت‌های فیلیگرانی، حتی اگر برقی است و رادیاتوری برای محافظت وجود ندارد.»

اکنون پنج مورد دیگر برای شما آورده شده است: