Burro 10.9 میلیون دلار برای حمل و نقل میادین مستقل تولید می کند – TechCrunch

Burro اولین بار در رویداد رباتیک ما در سال 2020 ، زمانی که شرکت agtech در زمین مسابقه ما رقابت کرد ، از مسیر ما عبور کرد. به نظر می رسد که این شرکت (که قبلاً با نام سرگرم کننده Augean شناخته می شد) در حال پیشرفت در جهان است و این هفته مبلغ 10.9 میلیون دلار افزایش سری A را اعلام کرد. S2G Ventures و Toyota Ventures این دور را رهبری کردند ، که شامل مشارکت F-Prime و ADM Capital ، که به سرمایه گذاران فعلی Radicle Growth و ffVC پیوستند ، شد.

پیشنهاد اصلی شرکت یک چرخ دستی مستقل است که می تواند برای انتقال محصولات از مزرعه مورد استفاده قرار گیرد. Burro از آنچه “خودکار بازشو” می نامد استفاده می کند ، که می تواند بدون آموزش در یک فضا حرکت کند. از این سیستم می توان برای افزایش عقربه های میدان استفاده کرد که در حال حاضر با کمبود مواجه هستند.

اعتبار تصویر: کره

این شرکت در حال حاضر حدود 90 روبات در زمینه دارد که انگور رومیزی را جابجا می کنند و روزانه 6 تا 7 هفته در طول مسافت 100 تا 300 مایل را طی می کنند. این دور برای افزایش تولید برای مشتریان فعلی و جدید مورد استفاده قرار می گیرد ، با برنامه ریزی برای داشتن بیش از 500 روبات در جهان در سال 2021.


ما در حال راه اندازی یک خبرنامه رباتیک هستیم! لطفاً برای دریافت Actuator در صندوق ورودی خود به محض انتشار اولین شماره ثبت نام کنید! رایگان!


“بسیاری از شرکتهای خودمختار که در کشاورزی شروع به کار کرده اند ابتدا بر تراکتورهای خودران ، وجین علفهای هرز و برداشت تمرکز کرده اند ، جایی که سعی می کنند کارهای فنی فوق العاده سخت را به طور جامع خودکار کنند و اغلب تلاش می کنند تا در یک بازار بزرگ گسترش یابند. روبات های مقیاسی که با جابجایی چیزهای سنگین به مردم کمک می کنند. ” “زیبایی این رویکرد این است که ما امروز می توانیم در یک نقطه درد فراگیر در مناطق پرهزینه کشاورزی مقیاس بگذاریم ، در حالی که به پلت فرم ما اجازه می دهیم داده ها را جمع آوری کرده و در مورد بسیاری از محیط ها بیاموزد-این اساس را برای ما فراهم می کند برنامه های کاربردی دیگر. ”

اعتبار تصویر: کره

Agtech یکی از چندین رباتیک عمودی است که در طول همه گیری همه گیر مورد توجه قرار گرفته است ، زیرا کمبود نیروی کار بیشتر مشخص شده است. بدون شک Burro با ارائه سریع فناوری خود برای آزمایش در دنیای واقعی ، مورد توجه سرمایه گذاران قرار گرفته است.