BNPL bonanza ، scraping Toast’s S-1/A ، قیمت اولیه SaaS-TechCrunch

آیا موسسین در حالت جمع آوری کمک های مالی هنگام کار با صندوق های سرمایه گذاری چینی کوته بین هستند؟

دنیس کالینین ، مدیر توسعه تجارت Runa Capital در آسیا ، داده های iTjuzi ، پایگاه داده سرمایه گذاران چینی را مورد مطالعه قرار داد و دریافت:

“… صندوق های چینی در سال 2020 حدود 250 میلیارد دلار سرمایه گذاری کردند (سه برابر بیشتر از رقم گزارش شده در Crunchbase). این رقم سرمایه گذاری VC چین را تنها 30 درصد کمتر از سرمایه گذاری های صندوق های آمریکایی ، اما سه برابر سرمایه های انگلستان و 12.5 برابر بیشتر از صندوق های آلمانی نشان می دهد. ”

کالینین می نویسد: همه گیری ، تنش های ژئوپلیتیکی و عوامل دیگر باعث شد بسیاری از صندوق های سرمایه گذاری چینی سرمایه گذاری های بین المللی خود را کاهش دهند ، اما این عمدتا “زیرا در دوران COVID ، اقتصاد چین بسیار سریعتر از سایر کشورها بهبود یافت.

تجزیه و تحلیل وی زوایای متعددی را در بر می گیرد: سرمایه گذاری های چین در اروپا با سرمایه گذاری در آسیا و ایالات متحده رو به افزایش است ، نیمی از سرمایه گذاران برون مرزی اصلی چین CVC هستند و سرمایه گذاران در حال حاضر علاقه خاصی به فناوری های پیشرفته و فناوری دیجیتال دارند.

“سرمایه گذاران چینی می توانند برای استارتاپ های خارجی ارزش قائل شوند ، اما شما باید تخصص آنها را مطالعه کنید و بدانید که چگونه می تواند برای شما مفید باشد.”


مقالات کامل Extra Crunch فقط برای اعضا در دسترس است
از کد تخفیف استفاده کنید ECFriday برای صرفه جویی 20 off در اشتراک یک یا دو ساله


امروز ساعت 2 بعد از ظهر PT/5 بعد از ظهر ET در فضاهای توییتر، سردبیر دنی دنی کرایتون و وکیل حقوق مهاجرت سوفی آلکورن در مورد اینکه آیا کار از راه دور ویزای H-1B را برای بنیانگذاران بین المللی کمتر اهمیت می دهد بحث خواهند کرد.

این یک س provال تحریک آمیز است: اگر تیم های دور افتاده به یک امر عادی تبدیل شده اند ، قطب های فناوری غیر متمرکز شده اند و سرمایه گذاران پس از یک تماس زوم راحت می توانند چک های خود را کاهش دهند ، انجام تجارت به عنوان یک استارت آپ در ایالات متحده چقدر اهمیت دارد؟

مطمئناً مکالمه جالبی خواهد بود. برای دریافت یادآوری ، لطفا TechCrunch را در توییتر دنبال کنید.

خیلی ممنون که این هفته Extra Crunch را مطالعه کردید!

والتر تامپسون
سردبیر ارشد ، TechCrunch
yourprotagonist

به نظر می رسد نان تست در IPO آینده به ارزش 18 میلیارد دلار است

اعتبار تصویر: نیگل سوسمن (در پنجره جدیدی باز می شود)

Toast محدوده قیمت اولیه IPO بین 30 تا 33 دلار برای هر سهم را روز دوشنبه منتشر کرد و الکس ویلهلم پرونده S-1/A را بررسی می کند تا “درک بهتری برای ارزش گذاری استارتاپ های عمودی SaaS که رویکرد تجاری پرداخت و SaaS را دنبال می کنند” داشته باشد. ”

آیا ارزش راه اندازی نرم افزار رستوران 18 میلیارد دلار است که هدف آن است؟

3 کلید برای قیمت گذاری محصولات SaaS در مراحل اولیه

خانواده فنجان قهوه/چای یکبار مصرف

اعتبار تصویر: پیتر دزلی (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

هر م founderسسی که راه اندازی یک نرم افزار سازمانی را راه اندازی می کند ، باید مدل قیمت گذاری “مناسب” محصولات خود را پیدا کند.

این یک تصمیم مهم است: مدیریت مجوزهای هر صندلی آسان است ، اما اگر مشتریان یک مدل مجوز همزمان را ترجیح دهند ، چه؟

یوسف خان ، شریک Ridge Ventures ، که قبلاً به عنوان CIO کار می کرد ، می گوید: “بحث های اولیه قیمت گذاری باید بر دیدگاه خریدار و ارزش محصول برای آنها متمرکز باشد.”

او خاطرنشان می کند: “البته ،” ارزیابی خود دشوار است ، به ویژه هنگامی که از شخص دیگری درخواست می کنید تا برای چیزی که ایجاد کرده اید به شما پول بپردازد. “

آیا BNPL 2.0 هند قرار است B2B را مختل کند؟

اعتبار تصویر: jayk7 / گتی ایماژ

مشاغل مادر و پاپ هند با تحول دیجیتالی روبرو هستند که فرصت های جدید تجارت الکترونیکی را ایجاد می کند. تلفن های هوشمند جایگزین سوابق کاغذی شده اند و سیستم جدید پرداخت های فوری با پشتیبانی دولت نحوه مبادله ارزش را مختل می کند.

Anubhav Jain ، بنیانگذار و مدیرعامل Rupifi می نویسد ، اما به جای وارد کردن سیستم های اعتباری قدیمی ، همین حالا خرید کنید ، سیستم های بعدی را پرداخت کنید “گام بعدی برای حل معمای B2B دیجیتالی است.”

از اولین محدوده قیمت IPO Freshworks چه باید کرد

توسعه فناوری های برنامه نویسی و کد نویسی.  طراحی وب سایت.  برنامه نویس در دفتر شرکت توسعه نرم افزار کار می کند.

اعتبار تصویر: scyther5 / گتی ایماژ

الکس ویلهلم می نویسد ، Freshworks ، که انواع ابزارهای نرم افزاری تجاری را توسعه داده و ارائه می دهد ، محدوده قیمت IPO را بین 28 تا 32 دلار برای هر سهم تعیین کرده است ، به این معنی که ارزش آن می تواند به 10 میلیارد دلار برسد.

به نظر می رسد IPO Freshworks از قیمت مناسبی برخوردار است ، هرچند اگر سرمایه گذاران بازارهای عمومی تصمیم بگیرند که چشم اندازهای رشد آتی خود را افزایش می دهند ، افزایش دامنه قیمت آن دور از ذهن نیست. ما فقط وارث چشمگیر نمی بینیم. “

چشم انداز رشد آتی آن ما فقط وارث چشمگیر نمی بینیم. “

در اینجا ارزش راه اندازی BNPL شما می تواند ارزش داشته باشد

اعتبار تصویر: نیگل سوسمن (در پنجره جدیدی باز می شود)

الکس ویلهلم در The می نویسد: خروج چند میلیارد دلاری استارتاپ ژاپنی Paidy (به PayPal) و استرالیا در حال حاضر ، شرکت بعدی Afterpay (به Square) را بپردازید “اثبات محکمی در بازار داشت که نشان می دهد استارتاپ های BNPL در حال ایجاد ارزش فراتر از نتایج عملیاتی ساده هستند.” تبادل.

او با استفاده از یک معیار ساده ارزش Afterpay ، Paidy و Klarna را تجزیه می کند: برای 1 دلار BNPL GMV چه هزینه ای می پردازید؟

3 روش برای تشخیص و ضبط برجسته بازی های ویدئویی خودکار

تصویری از تنظیمات رایانه بازی با دو مانیتور.

اعتبار تصویر: mikkelwilliam (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

پخش زنده بازی های ویدئویی در حال رونق است.

Twitch به طور متوسط ​​تقریبا 3 میلیون بیننده همزمان دارد. در مقایسه ، در شب انتخابات ریاست جمهوری 2020 آمریکا ، پخش مستقیم CNN به طور متوسط ​​1.1 میلیون بود.

موفق ترین پخش کننده ها از درآمد تبلیغات و حمایت خود برای استخدام ویراستاران ویدئو و تیم های رسانه های اجتماعی استفاده می کنند تا ظاهر خوبی داشته باشند ، اما ابزارهای خودکار جدید به پخش کننده های پاره وقت این توانایی را می دهند که بهترین لحظات خود را نیز مورد توجه قرار دهند.

با شرکای تجاری خود “بحث حریم خصوصی” داشته باشید

حباب گفتار بین دو دست انسان در زمینه خاکی.

اعتبار تصویر: بوریس ژیتکوف (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

نقض اطلاعات به طور متوسط ​​3.8 میلیون دلار برای یک شرکت هزینه دارد.

آن چیست؟

او می نویسد: “این مکالمه فراتر از خط مشی رازداری نوشته شده و عمومی است و عمیقاً در رویکرد مشتری ، فروشنده ، تأمین کننده یا شریک به اخلاق فرو می رود.”

اگر فکر می کنید این صحبت در مورد شما صدق نمی کند ، دوباره فکر کنید.

سیستم های کمکی سوار پیشرفته: فناوری ایجاد شده توسط سیاست حرکت های کوچک

نمای اول شخص از سوار شدن بر اسکوتر الکترونیکی در یک شهر

اعتبار تصویر: الکساندر اسپاتاری (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

ربکا بلان می نویسد: “در تلاش برای” اطمینان بخشیدن به دولت های محلی که میکروموبل ایمن ، سازگار و برای شهرها خوب است “،” فن آوری مشابه سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS) را که معمولاً در خودروها یافت می شود ، پیاده می کنند “.

او توضیح می دهد که چگونه این فناوری می تواند از رفتارهای ناخواسته جلوگیری کند و هزینه اپراتورهای اسکوتر و فرصت های استارتاپ ها را بررسی می کند.