Ansa که توسط Adyen and Affirm alums تأسیس شد، قصد دارد به بازرگانان کمک کند تا کیف پول های مجازی برای مشتریان ایجاد کنند.

داشتن قابلیت بارگیری یک کیف پول دیجیتال برای پرداخت هزینه کالاها و خدمات در مشاغلی که به آنها مراجعه می کنید، و سپس برای آن خریدها پاداش دریافت می کنید، راحت و خوب است.

اما در حال حاضر، تعداد کمی از تاجران خارج از غول‌های خرده‌فروشی مانند استارباکس این توانایی را ارائه می‌دهند.

Ansa یک استارت آپ است که امروز از مخفی کاری بیرون آمده و می خواهد آن را تغییر دهد.

Ansa مستقر در سانفرانسیسکو که سال گذشته توسط مدیر محصول سابق Adyen، سوفیا گلدبرگ و مهندس نرم‌افزار Affirm، JT Cho تأسیس شد، در حال ساخت چیزی است که به عنوان یک زیرساخت کیف پول دیجیتال با برچسب سفید توصیف می‌کند تا به کسب‌وکارها در پردازش پرداخت‌های کوچک و جبران هزینه‌های بالای کارت اعتباری کمک کند. معاملات کوچکتر

یا همانطور که گلدبرگ آن را توصیف می‌کند، آنسا در حال ایجاد یک «کیف پول به‌عنوان یک سرویس» یا موجودی‌های مشتری تعبیه‌شده است تا به هر بازرگانی اجازه دهد یک ابزار پرداخت انعطاف‌پذیر مارک دار راه‌اندازی کند.

او به TechCrunch گفت: «این می‌تواند شبیه تجربه پرداخت درون‌برنامه‌ای استارباکس باشد که در آن مشتری وجوه را بارگیری می‌کند، همچنین می‌تواند به تاجر اجازه دهد تا با مشوق‌ها یا بازپرداخت سرمایه‌گذاری کند. دلیل این امر این است که واقعاً می تواند هزینه ها را کاهش دهد، درآمد را افزایش دهد و وفاداری را افزایش دهد.

مشتریان اولیه رستوران های خدمات سریع (QSR) و کافی شاپ ها هستند، اما هدف بنیانگذاران روزی ارائه خدمات به مشتریان سازمانی است.

گلدبرگ، که نوشت:راهنمای میدانی پرداخت های جهانی و قبلاً در تیم مالی هیلاری کلینتون در طول مبارزات انتخاباتی خود حضور داشت، گفت که او تا حدودی به دلیل آنچه که او به عنوان «عدم انعطاف در پرداخت‌ها در ایالات متحده امروز» توصیف می‌کند، به ساخت آنسا سوق داده شده است.

«به‌ویژه در دوران اوج همه‌گیر اقتصاد مبتکر، من دیدم که برخی از شرکت‌ها تجربه‌های نه چندان عالی کسب درآمد را راه‌اندازی می‌کنند، و فکر می‌کنم شما می‌دانید که برای این تراکنش‌های کوچک، باید یک کیف پول حلقه بسته روی پلتفرم شما باشد، سپس می‌توانید فرار کنید. از موانع ورود با هزینه پرداخت کارت امروز.» او گفت. “وفادارترین مشتریان شما نباید بیشترین هزینه را برای شما داشته باشند.»

بنابراین چگونه ارائه پیش پرداخت به صرفه جویی در هزینه برای بازرگانان کمک می کند؟ تجار علاوه بر پرداخت هزینه مبادله برای خرید کارت اعتباری یا نقدی، هزینه های دیگری را نیز برای هر تراکنش پرداخت می کنند. گلدبرگ خاطرنشان می کند که کارمزد کارت، به ویژه برای پرداخت های خرد، می تواند بیش از 12.5 درصد از تراکنش را نشان دهد. اما اگر یک مصرف کننده پیش پرداخت کند، به طور کلی تراکنش های کمتری انجام می دهد. این بدان معناست که یک بازرگان پس از آن برای تراکنش هایی که توسط مشتریانی که گلدبرگ آنها را «استفاده معمولی، تراکنش کم» (یا HULT) می نامد، هزینه های کمتری می پردازد.

Ansa ادعا می‌کند که با استفاده از پلتفرم API-first خود، یک تاجر می‌تواند یک کیف پول «در عرض چند هفته به جای یک چهارم» ایجاد کند.

این شرکت با اولین مشتریان آزمایشی خود به صورت زنده کار می کند و قصد دارد از مشتریان هزینه ای مکرر دریافت کند.

Bain Capital Ventures سال گذشته دور اولیه 5.4 میلیون دلاری Ansa را رهبری کرد و به ویژه شریک کریستینا ملاس-کیریازی در واقع گلدبرگ را به چو معرفی کرد که از Affirm به Google منتقل شده بود.

سوفیا و جی تی کهنه‌کارهای فین‌تک هستند که طرز فکری مشابه در مورد محصول و فرهنگ دارند. ملاس کیریازی به TechCrunch گفت. “پس از کار با JT در Affirm، می دانستم که او یک شریک فنی ایده آل برای تجربه پرداخت محصولی سوفیا خواهد بود.

او افزود: «این کاملاً غیر منطقی است که بیشترین مشتریان در بسیاری از کسب و کارهای کوچک کمترین سود را نیز دارند. تخصص سوفیا در پرداخت‌ها و دانش عمیق از نکات دردناک مشتری، او را به بنیان‌گذار ایده‌آل برای شرکتی تبدیل می‌کند که به آسانی جذب، حفظ و پاداش دادن به مشتریان وفادار را تسهیل می‌کند. Ansa کیف پول های مجازی مورد استفاده استارباکس جهان را به هر کافی شاپ محلی و رستوران خدمات سریع می آورد.

دیگر حامیان آنسا ترکیبی از موسسات و سرمایه گذاران فرشته هستند: نیمی کاتراگادا در باکس گروپ، نیکول ویشف در ویشف ونچرز، کامبرین ونچرز، صندوق فین تک، سوسا ونچرز و فرشتگانی مانند زک پرت، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت Plaid، گوکول راجارام و بنیانگذاران آلیاژ و دیگران. قابل ذکر است که سرمایه گذاران زن بیش از 75 درصد از دور تأمین مالی را به خود اختصاص دادند.

آیا می خواهید اخبار فین تک بیشتری در صندوق پستی خود داشته باشید؟ ثبت نام اینجا.

یک نکته خبری یا اطلاعات داخلی در مورد موضوعی که به آن پرداختیم دارید؟ ما از اینکه ازت خبر داشته باشیم خوشحال میشویم. می توانید با من در [email protected] تماس بگیرید. یا می توانید برای ما یادداشتی را در [email protected] ارسال کنید. خوشحالم که به درخواست های ناشناس احترام می گذاریم.