بحران روزانه: سهام بانک فرست ریپابلیک به پایین ترین حد خود می رسد زیرا فدرال رزرو در مورد طرح نجات صحبت می کند

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

در قسمت امروز پادکست Equity ما، تیم به این فکر می‌کند که آیا سقوط سهام First Republic قربانی سقوط SVB است یا چیز دیگری در آب وجود دارد. ارزش شنیدن را دارد – مثل همیشه!

یکی دیگر از مواردی که امروز نباید از دست داد ژاکلینخبرنامه Chain Reaction، جایی که او آنچه را که اکنون بایننس.US از قرارداد 1.3 میلیارد دلاری خود با وویجر خارج شده است، جدا می کند.

آخر هفته مبارک بچه ها کاری نکن که ما انجام نمیدیم اگرچه ما بسیار عجیب هستیم، بنابراین منصفانه گزینه های کمی برای شما باقی می گذارد. و در واقع، شما باید هزاران کار را انجام دهیم که ما انجام نمی دهیم. مثلاً به پاراسل بروید، به آزاردهنده ترین صدای دنیا گوش دهید یا تمام روز را صرف پختن کیک کنید. یا شاید یک گروه تلفیقی بلوگراس/فانک/جی پاپ جدید ایجاد کنید که توسط ChatGPT نوشته شده است.

کریستین و او آمد

TechCrunch برتر 3

  • شروع یک پایان؟: الکس اوایل امروز متوجه مشکلات سهام فرست ریپابلیک بانک شد و نوشت که بر اساس گزارش‌هایی که دولت ممکن است وارد عمل شود، سهام 40 درصد کاهش یافت. او می‌نویسد: «این برای بانک یا مشتریانش چندان خوب نیست. در حالی که در زمان SVB در بشکه، دولت ایالات متحده تضمین می کرد که تمام سپرده هایش ایمن و قابل دسترسی باشد، هنوز هیچ نشانه روشنی وجود ندارد که این یک سیاست واقعی جدید است، یا اینکه مشتریان First Republic از حمایت های مشابهی برخوردار خواهند شد.
  • گم شده: مانیش نگاهی به درآمد آمازون انداخت و متوجه یک غفلت آشکار شد: غیبت تجارت هندی آن، که به گفته او اولین بار در سال‌های اخیر است.
  • همه بزرگ شده اند: Brave Search دیگر از شاخص Bing برای موتور جستجوی خود استفاده نمی کند ایوان.

استارتاپ ها و VC

درامااااااا معمولاً رقبای استارت‌آپ در دید دیگران با هم مبارزه نمی‌کنند، اما این مورد در مورد ارائه‌دهنده خدمات پیام‌رسانی تلفن همراه Postscript است که اوایل این ماه پس از دریافت نامه توقف و توقف از رقیب Attentive به Twitterverse رفت. کریستین گزارش ها. نامه Attentive در پاسخ به مطالعه موردی مشتری بود که پست اسکریپت درباره شرکت تغذیه BUBS Naturals نوشته و در وب سایت خود پست کرده بود، که می گفت BUBS Naturals پس از اینکه متوجه شد لیست آن به جای بزرگ شدن در واقع کوچک شده و سپس با شرکت برای جابجایی می جنگد، Attentive را به مقصد Postscript ترک کرده است. لیست خود را خارج از پلت فرم خود.

برای منطبق کردن خدمات با شریعت، موج جدیدی از فین‌تک‌ها بهره‌ای دریافت نمی‌کنند، از مشارکت در سود استقبال می‌کنند و از معاملات الکل و دخانیات اجتناب می‌کنند. کاترین گزارش ها.

و در اینجا یک باد دم کوچک خوب است که شما را به آخر هفته می برد:

چگونه از شخصیت های داده محور برای بهبود اساسی تجربه مشتری استفاده کردیم

مجموعه آواتار افراد.  نمادهای نمایه آواتار افراد مختلف.  آواتار کاربر.  زن و مرد با ملیت های متفاوتی روبرو هستند.  پرتره مردان و زنان.  مجموعه شخصیت ها  تصویر برداری.

اعتبار تصویر: هانا پلونساک (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

بسیاری از تیم‌ها به‌جای استخراج اطلاعات از تعاملات کاربر برای ایجاد آواتارهایی که مشتریان واقعی را نشان می‌دهند، قضاوت و حدس‌های خود را در مورد آنچه مردم دوست دارند یا دوست ندارند جایگزین می‌کنند.

Gary Sabin، معاون مدیر محصول، می‌گوید که شرکت او “به اعداد و ارقام” و “به 250 نقطه داده نگاه کرده است” تا “خدمات مبتنی بر شخص را در پیاده‌سازی، پشتیبانی مشتری و موفقیت مشتری” توسعه دهد.

پس از یک سال، این شرکت رتبه‌بندی رضایت مشتری و امتیاز NPS بالاتری را به دست آورد. سابین می گوید: «این شخصیت ها برای ما کار می کنند. «داده‌های مشتری شما می‌تواند شما را به سمت ایجاد شخصیت‌هایی سوق دهد که بیشترین اهمیت را در پایگاه مشتریانتان دارند.»

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

از خواندن پست های بی پایان در Reddit خسته شده اید؟ برای مشارکت بیشتر آماده اید؟ شما خوش شانس هستید: Reddit در حال آزمایش کانال های مشابه Discord برای چت جامعه است. و نه، اینها همان نوع اتاق های گفتگوی اجتماعی نیستند که Reddit در سال 2020 فعالیت خود را متوقف کرد. ایوان می‌نویسد که این کانال‌های جدید «کنترل بیشتری را به گردانندگان می‌دهند و یک کانال اختصاصی برای گردانندگان خواهند داشت تا درباره مدیریت subreddit چت کنند. به علاوه، آنها قادر خواهند بود تصمیم بگیرند که آیا می خواهند این ویژگی را برای جامعه در وهله اول فعال کنند یا خیر.”

قبل از رفتن به آخر هفته، پنج مورد دیگر داشته باشید: