Trustshare زیرساخت سپرده گذاری را به عنوان یک سرویس برای تسهیل فروش آنلاین اجرا می کند – TechCrunch

با Trustshare آشنا شوید ، یک استارتاپ مستقر در لندن که بر روی زیرساخت های سپرده گذاری برای طبقه بندی آنلاین ، بازارهای B2B ، فهرست های تجاری و موارد دیگر کار می کند. این یک پلت فرم با برچسب سفید است که می تواند تنها در چند خط کد با بازارهای آنلاین ادغام شود.

اگر تا به حال سعی کرده اید چیزی گران در وب بفروشید ، می دانید که به سختی می توانید مطمئن باشید که کلاهبرداری نمی کنید. به عنوان مثال ، آن شخصی که سعی می کند تلفن قدیمی شما را از شما بخرد – آیا ابتدا باید تلفن را ارسال کنید یا از خریدار بخواهید ابتدا پول را ارسال کند؟

اگر یک بازار برای پرداخت به Trustshare متکی است ، خریداران ابتدا باید تسویه حساب کنند و پول را به حساب اختصاصی مبتنی بر تراکنش واریز کنند. Trustshare همچنین می تواند مراحل تأیید هویت ، مانند چک های KYC و AML (مشتری خود را بشناسید و مبارزه با پولشویی) انجام دهد. فروشنده می تواند وضعیت وجوه را بررسی کند. هنگامی که خریدار محصول را دریافت کرد ، می تواند مبلغی را به فروشنده منتقل کند.

در پشت صحنه ، Trustshare برای هر تراکنش IBAN اختصاصی ایجاد می کند. مشتریان می توانند با استفاده از انتقال یا کارت بانکی پول واریز کنند. در انگلستان و اروپا ، Trustshare از مقررات بانکداری باز استفاده می کند تا کاربران بتوانند از طریق جریان پرداخت به حساب بانکی خود متصل شوند.

اگر نمی خواهید کد سایت خود را تغییر دهید ، می توانید از Trustshare برای فروش آفلاین و معاملاتی که از طریق ایمیل یا برنامه های پیام رسانی اتفاق می افتد استفاده کنید. این شرکت به شما امکان می دهد کد های QR یا پیوندهای پرداخت را برای شروع پرداخت ایجاد کنید.

این استارتاپ یک فرشته از چندین فرشته تجاری مانند الکس چسترمن ، بنیانگذار Cazoo و Zoopla و جیمز هند ، بنیانگذار Carwow ، جمع آوری کرده است. پس از آن ، Trustshare مبلغ 3.2 میلیون دلار (2.3 میلیون پوند) به رهبری Nauta Capital جمع آوری کرد.

بسیاری از شرکت ها می توانند از Trustshare برای راه اندازی بازار خود استفاده کنند ، زیرا پرداخت سپرده یکی از بزرگترین مشکلات است. به عنوان مثال ، می توانید تصور کنید که مارک های لوکس بازارهای مخصوص کیف و ساعت خود را عرضه می کنند ، بازارهای خودروهای جدید با تمرکز بر یک نوع خودرو به ویژه و غیره.

“5 خط ما برای تسویه حساب مارک تجاری مارکت های زیادی را در بر می گیرد ، مارک هایی که مصرف کنندگان آنها را می شناسند و به آنها اعتماد دارند. واقعا این تازه شروع کار است. نیک فولتون ، بنیانگذار و مدیرعامل شرکت ، در بیانیه ای گفت: زیرساخت اسکن بدون مرز ما فوق العاده قدرتمند است و ما قصد داریم محصولات جدیدی از جمله پرداخت های فوری ، سبدها و پروژه ها را برای پرداخت سریع و آسان به عنوان ارسال ایمیل راه اندازی کنیم.

Trustshare بر اساس زیرساخت پرداخت موجود ساخته شده است. به همین دلیل است که از 180 کشور و 30 ارز در حال حاضر پشتیبانی می کند. از مشتریان اولیه این شرکت می توان به Watchcollecting ، Bookabuilder و خدمات محافظت از سپرده های FENSA در انگلستان اشاره کرد.