Topolino EV جدید فیات آنقدر بامزه است که می توانم فریاد بزنم

روز چهارشنبه، فیات با یک تصویر تیزر برای خودروی الکتریکی بعدی خود جان تازه‌ای به نام توپولینو بخشید: یک چهار چرخه اسکوات، یکپارچهسازی با سیستمعامل که دارای یک سقف کانورتیبل و طناب به جای درها است.

از نظر ظاهری، توپولینو جدید برداشت فیات از سیتروئن آمی است، با این حال، انحنای ملایم‌تر و چهره‌ای که تقریباً شبیه لبخند است، با حالت مسدود آمی و نگاه خالی نسبتا نگران‌کننده آمی عوض می‌کند.

این خودروی برقی شبیه فیات 500 “Topolino” اصلی نیست (همانطور که Car and Driver اشاره می‌کند، در عوض به نظر می‌رسد که نشانه‌ای از 500F Jolly دهه 1970 است). با این حال، Topolino جدید به نظر می رسد که با نام خود درست عمل خواهد کرد. که از ایتالیایی به “موش کوچولو” ترجمه می شود.

فیات در بیانیه‌ای اعلام کرد که «توپولینو مفهوم جدیدی از la dolce vita را به خیابان‌های شهر می‌آورد». اما جدا از به اشتراک گذاشتن یک تصویر تیزر و نام، این شرکت ما را در مورد قیمت و مشخصات دقیق خودروی آینده در تاریکی قرار داد.

به نوبه خود، حداکثر سرعت آمی حدود 28 مایل در ساعت با برد 46 مایل است. به نظر می رسد که این باعث می شود Topolino برای اکثر ایالات متحده یک شروع کننده نباشد. حیف است، زیرا شاسی بلندها و کامیون های غول پیکری که امروزه بر جاده های آمریکا تسلط دارند برای آب و هوا و عابران پیاده بدتر هستند.