Tenways CGO 600 یک دوچرخه الکترونیکی بسیار کارآمد، شهری و با تسمه است که برای رفت و آمد عالی است – TechCrunch

Tenways یک سازنده دوچرخه الکترونیکی است که اولین مدل خود، CGO 600 را در Indiegogo عرضه کرده است. با قیمتی در حدود 1400 دلار، این یک دوچرخه الکترونیکی نسبتاً مقرون به صرفه در طرح همه چیز است و دارای ویژگی های فراوانی است که حتی باهوش ترین مشتریان را نیز راضی می کند.

اکنون قبل از پرداختن به آن، شایسته است بگویم که هنگام خرید محصولات جدیدی که در پلتفرم‌های سرمایه‌گذاری جمعی مانند Indiegogo، جایی که CGO 600 در آن فهرست شده است، یک ریسک ذاتی وجود دارد.

با این حال، خبر خوب این است که Tenways مصمم است که دوچرخه‌هایش در حال حاضر تولید خود را از دست بدهند، و ظاهراً به نظر می‌رسد که چنین است. مطمئناً مدل بررسی که برای من فرستاده شده است، این ادعا را تأیید می کند، زیرا با تمام سخت افزارهای کامل و نهایی لیست شده در سایت ارائه شده است. علاوه بر این، Tenways یک شرکت تاسیس است که از Indiegogo به شیوه ای بازاریابی استفاده می کند، تا حد زیادی برای تبلیغ دوچرخه خود، به جای جمع آوری پول برای توسعه و ساخت آن.

اعتبار تصویر: تنویس

بنابراین، آیا این دوچرخه برقی شهری ارزش توجه شما را دارد؟ پاسخ کوتاه بله است.

در اینجا پاسخ طولانی تر است:

اول از همه، ما در مورد یک دوچرخه الکترونیکی بهینه شده برای محیط شهری صحبت می کنیم.

مطمئناً به نظر می رسد که برای شهر ساخته شده است. موتور الکتریکی و باتری نسبت به سایر دوچرخه‌های الکترونیکی محتاطانه‌تر هستند و به آن ظاهری جذاب و مسنجر می‌دهند. سیستم تسمه محرک کربنی به این معنی است که ساکت تر و بدون نیاز به تعمیر و نگهداری است، زیرا نیازی به روغن کاری یا تنظیم ندارند. به طور مشابه، سیستم ترمز دیسکی هیدرولیک به تعمیر و نگهداری زیادی نیاز ندارد.

اعتبار تصویر: تنویس

دوچرخه به خوبی سوار می شود و تنها با وزن 33 پوند (15 کیلوگرم)، به راحتی می توان آن را برای حمل به طبقه بالا یا پایین برد. از آنجایی که دریچه گاز وجود ندارد، کمک پدال توسط یک سنسور گشتاور فعال می شود که به خوبی کار می کند.

موتور 250 وات کافی است تا در هنگام بالا رفتن از یک تپه یا روی تخت، این قدرت اضافی را به شما بدهد، اما سه سطح قدرت نیز برای انتخاب دارید.

اعتبار تصویر: تنویس

تنویس ادعا می کند که با باتری نسبتاً کوچک 252 وات ساعتی خود، برد 80 مایل (130 کیلومتر) با هر بار شارژ در “شرایط ایده آل” دارد که احتمالاً خوش بینانه است. اما پس از آن چه کسی 130 کیلومتر را در رفت و آمد سوار می کند؟ پس از همه، این دقیقا همان چیزی است که این دوچرخه برای آن طراحی شده است. خارج کردن باتری برای شارژ آسان نیست، بنابراین شارژ دوچرخه در محل ساده تر خواهد بود.

Tenways از سپتامبر ارسال شده است، و چه کسی یک دوچرخه الکترونیکی زیبا با این ویژگی‌ها را نمی‌خواهد، چه یک هیپستر «شهری» یا یک مسافر معمولی.

اعتبار تصویر: تنویس

طبق گفته این شرکت، در اینجا مشخصات فنی Tenways CGO 600 آمده است:

قد سوار: 2 سایز کاور 165 سانتی متر ~ 200 سانتی متر
وزن: 15 کیلوگرم
محدوده باتری70 تا 130 کیلومتر
زمان شارژ: شارژ 100% 2.5 ساعت
حداکثر سرعت: 25 کیلومتر بر ساعت
ضمانتنامه: 2 سال
حالت کنترل: کنترلر LCD هوشمند یکپارچه یا برنامه گوشی هوشمند

دوچرخه
:
قاب: آلیاژ آلومینیوم فضانوردی 6061
چنگال: آلیاژ آلومینیوم فضانوردی 6061
کمربند: کمربند کربنی گیتس — با طول عمر 30000 کیلومتر
ترمز: هیدرولیک
لاستیک ماشین: لاستیک های سفارشی Tenways 35 میلی متری، لاستیک های مقاوم در برابر پنچری

برق
:
موتور: موتور توپی عقب 40 نیوتن متر / 250 وات با طراحی سفارشی
قابلیت اتصال: بلوتوث
باتری: 7Ah, 252 WH
شارژر: شارژر 36 ولت / 3 آمپر با طراحی سفارشی
اپلیکیشن موبایل: iOS و اندروید
کنترلر دیجیتال: یکپارچه روی فرمان، 3 سطح کمک پدال، قدرت امنیتی رمز عبور
قیمت: از 1799 دلار در Indiegogo

اعتبار تصویر: تنویس