Telkom آفریقای جنوبی Netflix – TechCrunch را کنار می گذارد

به گزارش بلومبرگ ، ارائه دهنده مخابراتی آفریقای جنوبی Telkom SA SOC Ltd از اکتبر فعالیت Netflix Inc را از تلفن و اینترنت خود قطع کرده است.

به گزارش بلومبرگ ، واندا مخیزه ، مدیر اجرایی محتوا Telkom در بیانیه ای گفت که مشارکت دو شرکت تمدید نخواهد شد و از ارائه جزئیات بیشتر خودداری کرد.

ما با هر دو شرکت تماس گرفته ایم و با کسب اطلاعات بیشتر این پست را به روز می کنیم.

Netflix در چند سال گذشته به امید افزایش پایگاه مشترک و درآمد خود ، فرصتهای رشد را در سراسر آفریقا بررسی کرده است. هنوز مشخص نیست که آیا برنامه ای برای ایجاد مسیر متفاوتی برای مصرف کنندگان و مشترکین موجود در آفریقای جنوبی در حال حاضر دارد که رابطه آن با Telkom به پایان رسیده است.

ماه گذشته ، این شرکت یک برنامه رایگان ، موجود بر روی تلفن های همراه اندرویدی ، در کنیا برای جذب مشترکین جدید-که به “حدود یک چهارم برنامه های تلویزیونی و فیلم های خود” TELE دسترسی دارند ، اعلام کرد.

Netflix ، در تلاش برای جلب و حفظ مشترکان در سراسر آفریقا ، اکنون محتوای تولید شده در بازارهای مختلف در سراسر قاره از جمله ملکه سونو آفریقای جنوبی ، دیزی صادقانه کنیا و 2 هفته نیجریه در لاگوس را ارائه می دهد.

طبق گزارش GSMA اقتصاد موبایل 2021 ، سرویس پخش ویدئو به دنبال این است که 303 میلیون نفر ، حدود 28 درصد از جمعیت کشورهای جنوب صحرای آفریقا ، به اینترنت تلفن همراه متصل شوند. انتظار می رود تعداد افرادی که به اینترنت همراه متصل هستند تا سال 2025 به حدود 40 درصد از این جمعیت برسد و بازار بزرگتری را برای مشاغل مبتنی بر اینترنت مانند Netflix ارائه دهد.

اینترنت ارزان تر و سریعتر در سراسر قاره فضایی را برای خدمات پخش ویدئو مانند Netflix و Amazon.inc فراهم کرده است تا بتوانند در سراسر قاره جا بیفتند.

Netflix هنوز شریک دیگری در این کشور دارد. MultiChoice Group Limited ، بزرگترین ارائه دهنده تلویزیون های پرداختی در قاره ، اکنون Netflix و Amazon.Inc را به عنوان بخشی از خدمات ویدئویی پولی خود در آفریقای جنوبی پس از امضای قرارداد با دو شرکت در اواسط سال گذشته ارائه می دهد. هدف این حرکت حفظ شماره مشترکان MultiChoice و ایجاد یک حفره بیشتر در مورد سرویس پخش بودجه اختصاصی خود Showmax است که در سال 2015 معرفی شد.