TechCrunch Live به آتلانتا می رود و شما دعوت شده اید!

آتلانتا، جورجیا دارد به عنوان یکی از پرهیاهوترین هاب های جدید در کشور ظهور کرد، با بخش های سازمانی، امنیت سایبری و SaaS پررونق، و همچنین تعداد زیادی از سرمایه گذاران که به دنبال حمایت از استارتاپ های جدید داغ از شهر هستند. برخی از شرکت‌های معروف آتلانتا عبارتند از Calendly، Kabbage، One Trust و FullStory – اتفاقاً همه تک‌شاخ‌ها.

بسیاری، مانند Calendly، از داستان‌های Atlanta Tech Village گذشتند، که از زمان تأسیس اکوسیستم استعدادهای شهر در سال 2012 توسط دیوید کامینگز، به عنوان یک انکوباتور برای اکوسیستم استعدادهای شهر عمل کرده است.

برای این رویداد رایگان TechCrunch Live اینجا ثبت نام کنید

شرکت‌های ضبط موسیقی، مانند کنترل کیفیت، خانه موسیقی میگوها، اکنون دارای یک بازوی سرمایه‌گذاری هستند و HBCUهای محلی، مانند Morehouse، مراکز کارآفرینی و نوآوری خود را دارند. حتی آتلانتا هاکس شرکت سرمایه گذاری خود را برای حمایت از استعدادهای اولیه راه اندازی کرد. در واقع، ATL خود را چنان متعهد به تقویت اکوسیستم فناوری خود می‌داند که یک افسر ارشد فناوری یا، همانطور که برخی به طور غیررسمی این نقش را نامیده‌اند، یک تزار فنی شهری منصوب کرد.

طبیعتاً، گام بعدی TechCrunch بود که شهر را به نمایش گذاشت تا همه چیزهای جدید و آینده را به نمایش بگذارد. سرمایه‌گذاران و بنیان‌گذاران مدت‌هاست که از آنچه در منطقه می‌گذرد ابراز هیجان کرده‌اند. بر اساس گزارش PitchBook، سال گذشته استارت آپ های آتلانتا حدود 1.65 میلیارد دلار جذب کردند. با وجود کاهش حدود 47.9 درصدی نسبت به سال گذشته، این میزان همچنان دومین بودجه اختصاص یافته به شهر در سال های اخیر است.

لیزا کالهون، شریک عمومی Valor Ventures، سال گذشته به TechCrunch+ گفت: «فرصت سرمایه گذاری خطرپذیر در جنوب بهتر از همیشه است. بسیاری از بنیان‌گذاران جدید شرکت‌هایی را با نرخ‌های شگفت‌انگیز راه‌اندازی می‌کنند. از نظر جریان معامله، ما هرگز به این اندازه نداشتیم.»

در تاریخ 7 ژوئن ساعت 10:00 به وقت شرقی، TechCrunch Live آنچه را که در اکوسیستم فناوری آتلانتا اتفاق می‌افتد، باز می‌کند. اگرچه بسیاری از این رویداد در حال انجام است (با ما همراه باشید)، می‌توانیم نوید یک تابلوی هیجان‌انگیز از پانل‌ها و مقالات را بدهیم تا فرهنگ و تعهد شهر برای تبدیل شدن به یک مرکز فناوری را به نمایش بگذاریم. به ما اعتماد کنید، این رویدادی نیست که بخواهید آن را از دست بدهید، بنابراین برای به‌روزرسانی‌ها در جریان باشید، و امیدواریم که بتوانید به ما بپیوندید تا رسماً به آتلانتا خوش آمد بگوییم.

Ps: اگر شما یک بنیانگذار در مرحله اولیه آتلانتا هستید، لطفاً برای مسابقه به هیئت داوران سرمایه گذار مهمان ما برای مسابقه پخش زنده ما درخواست دهید. برنده امسال یک غرفه رایگان در TechCrunch Disrupt دریافت می کند تا شرکت خود را در کوچه راه اندازی ما به نمایش بگذارد.