Tape It یک برنامه ضبط موسیقی با قابلیت هوش مصنوعی برای iPhone-TechCrunch راه اندازی می کند

در اوایل سال جاری ، اپل رسماً Music Memos را متوقف کرد ، یک برنامه آیفون که به نوازندگان اجازه می داد به سرعت صدا را ضبط کرده و ایده های آهنگ جدید را توسعه دهند. در حال حاضر ، یک استارتاپ جدید به نام Tape It در حال پر کردن خلاء با برنامه ای است که با ارائه ویژگی های مختلف ، از جمله صدایی با کیفیت بالاتر ، تشخیص خودکار سازها ، پشتیبانی از نشانگرها ، یادداشت ها و تصاویر و موارد دیگر ، خلاء را پر می کند. به

ایده ساخت Tape It از دو دوست و نوازنده به نام های توماس والتر و جان نش می آید.

والتر قبلاً سه سال و نیم را در Spotify گذرانده بود ، به دنبال خرید استارتاپ تشخیص صدا Sonalytic که او در سال 2017 تأسیس کرد. نش ، در عین حال ، یک خواننده اپرا با آموزش کلاسیک است که باس نیز می نوازد و مهندس است.

کریستین کروسیوس ، طراح و نوازنده ، که قبلاً از مشاور طراحی Fjord بود ، که توسط Accenture خریداری شد ، به آنها ملحق می شود.

والتر می گوید موسسان ، که سالها در گروهی با هم بازی کرده بودند ، از ساخت Tape It الهام گرفتند ، زیرا این چیزی بود که آنها برای خودشان می خواستند. پس از پایان دوره فعالیت خود در Spotify در بخش جدید Soundtrap (استارتاپ موسیقی آنلاین Spotify نیز در سال 2017 خریداری شد) ، او می دانست که می خواهد روی پروژه ای کار کند که بیشتر روی جنبه های موسیقی سازی متمرکز است. اما در حالی که Soundtrap برای برخی کار می کرد ، این چیزی نبود که والتر یا دوستانش به آن نیاز داشتند. در عوض ، آنها یک ابزار ساده می خواستند تا به آنها اجازه دهد موسیقی خود را با تلفن خود ضبط کنند – کاری که امروزه نوازندگان اغلب با استفاده از برنامه یادداشت های صوتی اپل و به طور خلاصه یادداشت های موسیقی انجام می دهند – تا زمان از بین رفتن آن.

اعتبار تصویر: نوار آن

والتر توضیح می دهد: “صرف نظر از این که آماتور هستید یا حتی شبیه یک گردشگر … شما ایده های خود را با تلفن خود ضبط می کنید ، فقط به این دلیل که شما با خود دارید.” “این دقیقاً مشابه دوربین ها است – بهترین دوربین آن دوربینی است که همراه خود دارید. و بهترین ابزار ضبط صدا آن است که همراه خود دارید. “

یعنی وقتی می خواهید ضبط کنید ، ساده ترین کار این است که لپ تاپ خود را بیرون نیاورید و دسته ای از کابل ها را به آن وصل نکنید ، سپس نرم افزار استودیوی خود را بارگذاری کنید – این دکمه ضبط در iPhone شما است.

برنامه Tape It به شما این امکان را می دهد که این کار را انجام دهید ، اما ویژگی های دیگری را اضافه می کند که باعث رقابت بیشتر با رقابت داخلی آن ، یادداشت های صوتی می شود.

هنگام ضبط با استفاده از Tape It ، برنامه از هوش مصنوعی برای تشخیص خودکار ابزار استفاده می کند ، سپس ضبط را با نشان تصویری حاشیه نویسی می کند تا با جستجوی نماد رنگارنگ ، پیدا کردن آن ضبط ها آسان شود. نوازندگان همچنین می توانند نشانگرهای خود را درست هنگام ضبط فایل ها اضافه کنند ، سپس یادداشت ها و عکس ها را اضافه کنند تا سایر جزئیات را به خود یادآوری کنند. والتر می گوید ، هنگام مرور ضبط ها بعداً این می تواند مفید باشد.

اعتبار تصویر: نوار آن

“اگر صدای گیتار خوبی دارم ، فقط می توانم از تنظیمات تقویت کننده ام عکس بگیرم و آنها را دارم. این کاری است که نوازندگان همیشه انجام می دهند. ” “این ساده ترین راه برای ایجاد دوباره آن صدا است.”

رمان دیگر ، اما ساده ، تغییر در نوار این است که ضبط های طولانی تر را به چندین خط شبیه به یک پاراگراف متن تقسیم می کند. این تیم این را “پاراگراف زمان” می نامد و معتقد است که گوش دادن به جلسات طولانی تر از پیش فرض راحت تر خواهد بود – که معمولاً یک ضبط پیمایش تک و افقی است.

اعتبار تصویر: نوار آن

این برنامه همچنین طراحی شده است ، بنابراین به لطف شکل موج هوشمند آن ، علاوه بر نشانگرها و عکس های اختیاری ، بازگشت به قسمت راست ضبط ها آسان تر است. و می توانید ضبط ها را به عنوان موارد دلخواه علامت گذاری کنید تا بتوانید به سرعت لیستی از بهترین ایده ها و صداهای خود را تهیه کنید. این برنامه یکپارچگی کامل مرکز رسانه را نیز ارائه می دهد ، بنابراین می توانید هر زمان که وقت دارید موسیقی خود را پخش کنید.

با این حال ، ویژگی برجسته پشتیبانی از Tape It برای کیفیت “Stereo HD” است. در اینجا ، برنامه از دو میکروفون در دستگاه هایی مانند iPhone XS ، XR و سایر مدل های جدیدتر استفاده می کند ، سپس با استفاده از فناوری AI و سایر تکنیک های کاهش نویز که در خانه توسعه یافته است ، صدا را بهبود می بخشد. این ویژگی بخشی از حق بیمه حق بیمه سالانه 20 دلار آن است.

با گذشت زمان ، Tape It قصد دارد استفاده از AI و سایر IP ها را برای بهبود بیشتر کیفیت صدا گسترش دهد. همچنین قصد دارد ویژگی های مشارکتی و پشتیبانی برای واردات و صادرات ضبط به نرم افزارهای حرفه ای استودیو را معرفی کند. این می تواند در نهایت Tape It را در همان بازاری قرار دهد که SoundCloud در ابتدا دنبال می کرد قبل از اینکه تمرکز خود را بر روی خدمات بیشتر مصرف کننده قرار دهد.

اما ابتدا ، Tape It می خواهد قبل از افزودن ویژگی های اشتراک گذاری بیشتر ، گردش کار یک کاربر را مشخص کند.

“ما تصمیم گرفتیم که بسیار مهم است که مطمئن شویم مفید است ، حتی برای شما. والتر می گوید: اگر می خواهید از آن استفاده کنید ، اگر خودتان دوست ندارید از آن استفاده کنید.

تیم سه نفره Tape It’s به صورت دوتایی در استکهلم و برلین مستقر است و در حال راه اندازی است.

این برنامه به صورت رایگان در iOS بارگیری می شود و بعداً از کاربران دسکتاپ در Mac و Windows پشتیبانی می کند. نسخه اندروید برنامه ریزی نشده است.