Super.com 85 میلیون دلار سهام و افزایش بدهی را در برنامه فوق العاده پس انداز جدید هدف قرار داده است

محیط تورمی کنونی همه ما را به دنبال راه هایی برای کاهش هزینه ها و صرفه جویی در هزینه کرده است.

به گفته حسین فضل، مدیر عامل، Super.com که قبلاً اسنپ کامرس نام داشت، در اکتبر گذشته کارت بازگشت نقدی SuperCash خود را راه اندازی کرد تا کاربران کارت بتوانند اعتبار بسازند و 5 میلیون مشتری در سراسر جهان جمع آوری کنند که در مجموع تا به امروز بیش از 150 میلیون دلار پس انداز کرده اند. اکنون می‌خواهد از طریق برنامه فوق‌العاده‌اش به «آمریکایی‌های روزمره» کمک کند تا معاملات و پس‌اندازهای خود را در چندین دسته، از جمله سفر و خرید، پیدا کنند.

فضل به TechCrunch گفت که Super.com در میان برخی از شرکت‌های بزرگ مانند PayPal، Uber و DoorDash است که ویژگی‌های بیشتری را تحت یک برنامه جمع‌آوری می‌کند. برخی مانند Hyve نیز در حال کمک به مردم برای پس انداز بیشتر هستند. با این حال، فضل گفت که شرکت او در حال الگوبرداری از اپلیکیشن فوق‌العاده‌اش پس از وی‌چت با نفوذ به بخش‌های عمودی مانند سفر و فین‌تک است. وی چت توانسته است تعداد کاربران خود را به میلیاردها نفر برساند.

فضل گفت: «برخلاف سایر برنامه‌های فوق‌العاده، ما سعی می‌کنیم تمی داشته باشیم که مشتریان بتوانند به سمت آن گرایش پیدا کنند و فکر می‌کنیم صرفه‌جویی همان تم است. ما همچنین در حال راه‌اندازی هستیم زیرا شاهد نرخ فروش متقاطع بالایی از افرادی هستیم که برای خرید یک محصول وارد می‌شوند و در حال حاضر محصول دیگری را خریداری می‌کنند. همیشه اینطور نخواهد بود.»

کمک به رشد اپلیکیشن یک سرمایه گذاری جدید 85 میلیون دلاری است که شامل 60 میلیون دلار سهام و 25 میلیون دلار در تسهیلات اعتباری است. فضل گفت که این به شرکت نزدیک به 200 میلیون دلار در کل بودجه می دهد.

Inovia Capital دور را رهبری کرد و سرمایه گذاران جدید از جمله رئیس Shopify هارلی فینکلشتاین به او پیوستند. Deb Liu مدیر عامل Ancestry.com; آلن شیم، مدیر مالی سابق اسلک؛ جاش پراکتور، مدیر مالی گلدن استیت واریرز; مدیر عامل Substack کریس بست؛ Confluent CTO Neha Narkhede; مایک لی، یکی از بنیانگذاران MyFitnessPal؛ خط تیره بزرگ; EDC و Plaza Ventures. سرمایه گذاران موجود، از جمله Telstra Ventures، Acrew، Lion Capital و ستاره NBA، Steph Curry، نیز شرکت کردند.

فضل آخرین بار در سال 2021 و زمانی که شرکت هنوز اسنپ کامرس بود سرمایه جذب کرد و گفت که محیط جذب سرمایه واقعاً متفاوت است و سرمایه گذاران این بار بیشتر به رشد خط برتر علاقه مند هستند و با توجه به کاری که شرکت انجام می دهد، یک تجارت پایدار بلند مدت خواهد بود. .

فضل گفت: «تمرکز زیادی روی روندهای اقتصادی واحد و اینکه کسب و کار چگونه خواهد بود، وجود دارد. “سرمایه گذاران می پرسند که آیا آنها این دور را می دهند که آیا پول کافی برای شرکت در حال حاضر یک تجارت مستقل است.”

از نظر او، او فکر می کند که Super.com در راه تبدیل شدن به یکی از آن مشاغل مستقل است. این شرکت در سال گذشته دو رقمی رشد کرد و در مسیر رسیدن به بیش از 1 میلیارد دلار در حجم ناخالص کالا و بیش از 100 میلیون دلار درآمد خالص در سال 2023 قرار دارد.

فضل گفت که تمرکز بر درآمد خط بالا و اقتصاد واحد به این دلیل است که شرکت توانسته است “ارزش خود را تقریباً دو برابر” نسبت به افزایش در سال 2021 افزایش دهد و دور را با شرایط خوب و در این محیط جذب سرمایه نسبتاً چالش برانگیز ببندد.

او قصد دارد بودجه جدید را برای توسعه ویژگی‌های جدید برای SuperCash و برنامه کلی به محصول و منابع مهندسی اختصاص دهد. این شرکت همچنین در حال انجام تحقیق و توسعه در راه های اضافی برای ارائه پس انداز است، به عنوان مثال، اقلام ضروری مانند گاز و خواربار که قیمت ها تحت تأثیر تورم فعلی قرار گرفته اند.

فضل گفت: «ما شاهد رشد خارق‌العاده، رشد سه رقمی ماهانه در کاربران و تراکنش‌ها بوده‌ایم، زیرا با بسیاری از مشتریان برای به دست آوردن تحقیقات مبتنی بر داده صحبت کرده‌ایم تا چیزی را که کسی می‌خواهد بسازیم. اکنون می‌خواهیم اولین برنامه پس‌انداز در آمریکا را بسازیم تا مشتریان ما بتوانند برای هر خریدی، چه هنگام رزرو سفر یا خرید مواد غذایی، به فکر ما باشند.»