Strava یکپارچه‌سازی با Spotify را راه‌اندازی می‌کند تا به کاربران اجازه دهد هنگام ردیابی فعالیت‌ها به محتوا گوش دهند

Strava، پلتفرم ردیابی فعالیت و جامعه اجتماعی که توسط بیش از 100 میلیون نفر در سراسر جهان استفاده می شود، یک ادغام درون برنامه ای جدید با Spotify را اعلام کرده است. این ادغام به کاربران اجازه می‌دهد به راحتی به موسیقی، پادکست‌ها و کتاب‌های صوتی از برنامه Strava دسترسی داشته باشند و فعالیت‌ها را ردیابی کنند.

از امروز، کاربران می توانند محتوای Spotify را از صفحه ضبط در Strava پخش، مکث، از سرگیری، پرش و مرور آن کنند. با این ادغام جدید، کاربران دیگر مجبور نخواهند شد هنگام تنظیم محتوایی که به آن گوش می دهند، بین دو برنامه جابجا شوند.

متئو اورتگا، نایب رئیس شراکت‌های ارتباطی Strava، در بیانیه‌ای ایمیلی گفت: «ما از شراکت با یک رهبر جهانی مانند Spotify برای ادغام یکپارچه موسیقی و حرکت در پلتفرم هیجان‌زده هستیم. “این ویژگی جدید موقعیت Strava را در مرکز تناسب اندام متصل بیشتر می کند و همچنان قدرت جامعه جهانی افراد فعال در Strava را نشان می دهد.”

معاون توسعه کسب و کار Spotify در بیانیه ای اعلام کرد یکی از بزرگترین اهداف سرویس استریم این است که در هر جایی که شنوندگان هستند حضور داشته باشد و این ادغام با Strava یکی از راه هایی است که به شنوندگان اجازه می دهد محتوای یکپارچه را به موسیقی و صدا در پلتفرم خود بفرستند. .

Spotify تنها برنامه محبوبی نیست که Strava اخیراً با آن یکپارچه شده است. چند ماه پیش، این شرکت با اسنپ همکاری کرد تا لنز جدیدی را راه اندازی کند که به کاربران امکان می دهد سفر تناسب اندام خود را در اسنپ چت به اشتراک بگذارند. لنز فعالیت Strava با اتصال مستقیم به نمایه Strava شما کار می کند و به شما امکان دسترسی به آمار و نقشه های فعالیت تمرینات اخیرتان را می دهد.

مطالب جدید  اپل با Broadcom برای ساخت قطعات 5G در ایالات متحده شریک می شود

Strava که در سال 2009 تأسیس شد، به عنوان یکی از پیشروترین خدمات ردیابی فعالیت، نام خود را به دست آورده است. همچنین یک شبکه اجتماعی برای علاقه مندان به تناسب اندام است، زیرا می توانید مسابقات و تمرینات خود را با دوستان و دنبال کنندگان در فید Strava خود به اشتراک بگذارید. همچنین می‌توانید عکس‌ها را پست کنید، انجمن‌هایی بسازید و در مورد فعالیت‌های دیگران قدردانی و نظر بگذارید.

اعلام امروز در حالی منتشر می شود که Strava اخیرا Fatmap را خریداری کرده است، یک شرکت اروپایی که در حال ساخت یک پلت فرم نقشه جهانی سه بعدی با وضوح بالا برای فضای باز است. هدف بلندمدت نهایی Strava ادغام پلتفرم اصلی Fatmap در خود Strava است.