Snowman، استودیوی Alto’s Adventure، اولین بازی Laya’s Horizon با لباس بالدار را به طور انحصاری با نتفلیکس عرضه کرد.

Snowman، استودیوی بازی‌سازی موبایل Alto’s Adventure و Alto’s Odyssey، جدیدترین عنوان خود را با نام Laya’s Horizon به طور انحصاری با نتفلیکس عرضه کرد. بازی wingsuit بازیکنان را می‌بیند که بر هنر پرواز، غواصی از کوه‌ها، بافندگی در جنگل‌ها و سر خوردن بر روی رودخانه‌ها تسلط پیدا می‌کنند تا با کشف دنیایی وسیع و صلح‌آمیز، توانایی‌های جدیدی را باز کنند. Laya’s Horizon اکنون از طریق Netflix Games برای iOS و Android در دسترس است.

مدیرعامل و بنیانگذار Snowman رایان Cash در مصاحبه ای به TechCrunch گفت که استودیو کار بر روی Laya’s Horizon را در ماه مه 2018 آغاز کرد. کش گفت که Snowman مشتاق ساخت بازی هایی است که به بازیکنان اجازه می دهد از جایی زیبا، معمولاً در طبیعت، فرار کنند، جایی که می توانند وارد ذن شوند. منطقه

کش گفت: “ایده بازی چیزی بود که ما مدت ها به آن فکر می کردیم.” فکر می‌کنم هرکسی در تیم الهام‌بخش خودش را دارد که به بازی می‌آورد، اما برای من، من شیفته هواپیماها بزرگ شدم. پرواز همیشه بخش بزرگی از زندگی من بوده است، اما من همیشه آرزو داشتم مانند هر بچه ای پرواز کنم. اگر کارمان را به درستی انجام داده باشیم، به مردم این توانایی را داده‌ایم که بفهمند پرواز چگونه می‌تواند باشد. ما می‌خواستیم چیزی بسازیم که همیشه در دسترس و در دسترس مردم باشد.»

این استودیو Laya’s Horizon را جاه طلبانه ترین بازی خود می داند. بازی‌های قبلی Snowman، از جمله Alto’s Adventure، به صورت رویه‌ای تولید شده‌اند، در حالی که Laya’s Horizon دست ساز است. کش اشاره کرد که هر درختی که در بازی می بینید توسط فردی در تیم استودیو قرار داده شده است.

جیسون مدیروس، طراح و توسعه‌دهنده اصلی استودیو، به TechCrunch گفت که بازیکنان هنگام مقایسه بازی Laya’s Horizon با دیگر عناوین Snowman متوجه تفاوت در گیم‌پلی اکشن خواهند شد، زیرا بازیکنان را به بعد سوم می برد. بازیکنان باید تصمیم بگیرند که بفهمند آیا می‌توانند بین فضاهای تنگ فشرده شوند یا دور درختان ببافند. Medeiros گفت که بازیکنان متوجه خواهند شد که کنترل دقیق شخصیت خود را در Laya’s Horizon دارند.

mage of Laya's Horizon گیم پلی شخصیتی که از میان کوه ها اوج می گیرد

اعتبار تصویر: آدم برفی

مدیروس گفت: “امیدوارم بازیکنان همان لذتی را داشته باشند که در جوانی داشتند و با دوستانشان در محله خود دوچرخه سواری می کردند.” ما آن احساس ماجراجویی و روحیه آزاد را که در دوران جوانی داشتید به تصویر کشیده ایم. این کمی افراطی تر است، زیرا شما در حال پرواز هستید، اما دنیای دوستانه ای است که ما ساخته ایم. رازهای زیادی برای کشف و کارهای زیادی برای انجام دادن وجود دارد، درست مانند آنچه در محله شما در زمان بزرگ شدن وجود داشت.»

راه اندازی امروز اولین باری نیست که Snowman یک بازی را به طور انحصاری با نتفلیکس منتشر می کند. سپتامبر گذشته، استودیو یک پلتفرم اسکرول عمودی به نام Lucky Luna را از طریق Netflix Games آغاز کرد. وقتی از کش در مورد همکاری مداوم Snowman با نتفلیکس پرسیده شد، Cash گفت که Snowman از همکاری با غول استریمینگ برای «سال‌های آینده» هیجان‌زده است.

نتفلیکس اخیراً فاش کرده است که 40 بازی برای عرضه در سال جاری در نظر گرفته شده و 70 بازی در حال توسعه با شرکای خود است. این سرویس استریم همچنین دارای 16 بازی است که در حال حاضر توسط استودیوهای بازی سازی داخلی خود در حال توسعه هستند. این سرویس استریم اوایل سال جاری اعلام کرد که امتیاز Ustwo’s Monument Valley را به پلتفرم خود می آورد که با Monument Valley 1 و Monument Valley 2 شروع می شود و موارد بیشتری در راه است. نتفلیکس بازی‌های خود را در نوامبر ۲۰۲۱ راه‌اندازی کرد و از آن زمان تاکنون بیش از ۵۵ عنوان منتشر کرده است.