SimpliFed 500،000 دلار پیش از بذر برای حمایت از تغذیه نوزاد-TechCrunch ارائه می دهد

تغذیه نوزادان می تواند اشکال مختلف داشته باشد و همچنین منطقه ای است که در آن والدین با پشت سر گذاشتن این نقطه عطف جدید در زندگی خود احساس حمایت کمتری می کنند.

SimpliFed را وارد کنید ، یک شرکت مستقر در Ithaca ، نیویورک که شیردهی مجازی و بستر پشتیبانی تغذیه نوزاد را ارائه می دهد. این استارتاپ روز جمعه اعلام کرد که 500000 دلار کمک مالی پیش از بذر به رهبری Third Culture Capital جمع آوری کرده است.

آندریا ایپولیتو ، بنیانگذار و مدیرعامل SimpliFed. اعتبار تصویر: SimpliFed

مدیرعامل آندریا ایپولیتو ، مهندس پزشکی و مادر دو فرزند خردسال ، ایده SimpliFed را سه سال پیش داشت. او پس از به دنیا آوردن اولین فرزندش با تغذیه با شیر مادر مشکل داشت و متوجه شد که در این زمینه تنها نیست ، راهی پیدا کرد تا راهی برای دسترسی هر کسی به اطلاعات و حمایت از تغذیه نوزاد پیدا کند.

او به TechCrunch گفت: “تخلیه پس از آن زمانی است که لاستیک هدف ما را برآورده می کند.” “این یک نقطه درد بزرگ برای Medicaid است ، و این فقط در مورد افزایش دسترسی نیست ، بلکه ارائه پشتیبانی مداوم برای تغذیه و باتلاق است که بیمه سلامت است. ما می خواهیم به مادران کمک کنیم تا به اهداف تغذیه نوزادان خود برسند ، صرف نظر از نحوه تغذیه آنها ، و بفهمیم تغذیه برای آنها چگونه است. “

آکادمی اطفال آمریکا به مادران توصیه می کند که تا شش ماه از پرستاری استفاده کنند. با این حال ، مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین می زند که 60 درصد از مادران به دلایلی مانند مشکل شیردهی یا چسباندن نوزاد ، بیماری یا محیط کار نامناسب تا زمانی که قصد تغذیه ندارند ، از شیر مادر تغذیه نمی کنند.

پلت فرم SimpliFed یک منطقه بدون قضاوت است که اطلاعات مبتنی بر شواهد در مورد سلامت تغذیه نوزادان را ارائه می دهد. Ippolito گفت ، منظور این نیست که مراقبت های معمولی را که مادر و نوزاد قبل و بعد از زایمان دریافت می کنند جایگزین کند ، بلکه در صورت بروز مشکلات ، پشتیبانی می کند. والدین می توانند یک مشاوره مجازی اولیه 15 دقیقه ای رایگان با متخصص شیردهی و سپس جلسات 60 دقیقه ای بعدی را با هرکدام 100 دلار رزرو کنند. همچنین گزینه عضویت در آینده برای کسانی که به دنبال مراقبت مستمر هستند وجود دارد.

Ippolito گفت ، این بودجه جدید برای استخدام کارکنان اضافی برای توسعه بیشتر پلت فرم ارتباط از راه دور و توسعه جای پای شرکت مورد استفاده قرار می گیرد. این پلت فرم در حال آماده شدن برای انجام یک مطالعه بالینی برای طراحی برنامه با 1000 مادر است. او همچنین می خواهد روابط خود را با پرداخت کنندگان و ارائه دهندگان به منظور یک هدف بلند مدت برای تبدیل شدن به شبکه و پرداخت از طریق بازپرداخت برنامه های بهداشتی ایجاد کند.

جولین فام ، شریک مدیریت در سومین فرهنگ پایتخت ، گفت که یک دهه پیش با ایپولیتو در MIT Hacking Medicine ملاقات کرده است. او با آموزش ، با دست خود دید که چه فرصتی برای از بین بردن بهترین تغذیه برای نوزادان وجود دارد.

فام گفت: “فرهنگ ایالات متحده در طول سالها تکامل یافته است و هزاره ها مادران نسل بعدی هستند که درخواست متفاوتی دارند و SimpliFed در زمان مناسب اینجا است.” “آندریا فقط یک دینامو است. ما انرژی او را دوست داریم و اینکه او به عنوان یک مادر در خط مقدم این امر چگونه است – او دارای صلاحیت بیشتر برای انجام این کار است و ما از او حمایت می کنیم.