Relyance AI 25 میلیون دلار سری A برای اطمینان از رعایت حریم خصوصی در سطح کد – TechCrunch کسب می کند

Relyance AI ، یک استارتاپ در مراحل اولیه که به شرکت ها کمک می کند تا در سطح کد با قوانین حریم خصوصی مطابقت داشته باشند ، امروز سری A 25 میلیون دلاری را اعلام کرد. در همان زمان ، آنها یک دور دانه 5 میلیون دلاری را که قبلاً اعلام نشده بود فاش کردند.

Menlo Ventures و Unusual Ventures در دور A پیشرو بودند ، در حالی که Unusual تنها پیشتاز بر دانه بود. کارآفرین سریالی Jyoti Bansal از Unusual تحت شرایط قرارداد به هیئت مدیره می پیوندد. شریک او جان وریونیس قبلاً پس از دور دور پیوست. مت مورفی از منلو به عنوان ناظر هیئت مدیره ظاهر می شود. این شرکت در حال حاضر 30 میلیون دلار جمع آوری کرده است.

Relyance یک رویکرد غیرمعمول برای تأیید اینکه داده ها در سطح کد با هم کار می کنند ، در نظر می گیرد ، در حالی که قراردادها و الزامات قانونی موجود را به عنوان کد برای اطمینان از مطابقت شرکت مورد استفاده قرار می دهد. مدیرعامل و بنیانگذار شرکت آبی ، شارما می گوید که بررسی سطح کد کلید راه حل است. شارما به من گفت: “برای اولین بار ، ما قوانین و مقررات قانونی را در کد منبع ایجاد می کنیم.”

وی افزود: “Relyance در واقع در خط لوله DevOps در زیرساخت مشتریان ما تعبیه شده است. بنابراین هر زمان که یک خط لوله جدید ETL ساخته می شود یا یک مدل یادگیری ماشین کد منبع جدیدی دریافت می کند ، ما تجزیه و تحلیل کامپایلر از نحوه انتقال داده های حساس شخصی بین ریز سرویس های داخلی ، دریاچه های داده و انبارهای داده را انجام می دهیم و سپس تجزیه و تحلیل فراداده را دریافت می کنیم. بازگشت به متخصصان حفظ حریم خصوصی و رعایت قوانین [inside an organization]. »

لیلا آر گلچهره ، بنیانگذار و مدیرعامل دیگر ، زمینه سازگاری قوی را برای معادله به ارمغان می آورد و چالش حفظ شرکت ها در رعایت دست اول را تجربه کرده است. او گفت که Relyance همچنین به شرکت ها این امکان را می دهد تا خط مشی و قراردادها را به عنوان کد تعریف کنند.

“رویکرد ما به طور خاص در مورد قرارداد است. ما در واقع یک الگوریتم در مورد چگونگی ایجاد کرده ایم [you] در واقع یک قرارداد حفاظت از اطلاعات خوب بنویسید. ما آن مفاد مربوطه را استخراج کرده ایم و آن را با آن مقایسه می کنیم [your] واقعیت عملیاتی بنابراین در صورت قطع ارتباط ، ما می توانیم آن را به عنوان یک بینش هوشمند در مورد ناهماهنگی داده ها مطرح کنیم. “

موسسین با 32 کارمند امیدوارند این تعداد را در 12-18 ماه آینده دو برابر یا حتی سه برابر کنند. گلچهره و شارما یک تیم بنیانگذار متنوع هستند و آنها در تلاش هستند تا شرکتی را منعکس کنند که این را نشان دهد. آنها معتقدند دور بودن-ابتدا در این زمینه به آنها اهمیت می دهد ، اما سیاست های داخلی نیز برای پیشبرد آن دارند.

“استخدام کنندگان که با آنها کار می کنیم دارای وظیفه داخلی هستند تا بگویند ،” ما واقعاً می خواهیم افراد خوب و افراد متنوع را استخدام کنیم. ” تکیه به عنوان یک شرکت ، پیدایش دو فرد از دو سر طیف کاملاً متفاوت است. و من فکر می کنم امیدوارم ، ما بتوانیم وظیفه خود را برای انتقال آن به شرکت در زمان افزایش مقیاس انجام دهیم. “

این دو بنیانگذار چندین سال با هم دوست بوده اند و در مورد تشکیل یک شرکت با هم در سال 2019 بر سر یک شام پیتزا صحبت کردند. این ایده شروع به کار کرد و آنها شرکت را در فوریه 2020 راه اندازی کردند. آنها مدتی را صرف صحبت با متخصصان رعایت قوانین کردند تا نیازهای آنها را بهتر درک کنند ، سپس در ژوئیه 2020 شروع به ساختن راه حلی کردند که امروزه دارند. آنها یک بتا را در ماه فوریه منتشر کردند و فروش بی سر و صدا آن را در ماه مارس آغاز کردند.

امروزه آنها تعدادی از مشتریان اولیه را دارند که با نرم افزار خود کار می کنند ، از جمله Dialpad ، Patreon ، Samsara و True.