Reddit مدیر سابق Google Cloud را به عنوان اولین مدیر ارشد محصول خود – TechCrunch استخدام می کند

Reddit امروز اعلام کرد که Pali Bhat ، معاون سابق محصول و طراحی Google Cloud را به عنوان اولین مدیر ارشد محصولات این شرکت استخدام کرده است. Bhat وظیفه نظارت بر سازمان محصولات Reddit و هدایت توسعه ابزارها و ویژگی های این پلت فرم را بر عهده خواهد داشت.

در نقش جدید خود ، Bhat مستقیماً به مدیر عامل Reddit ، Steve Huffman گزارش می دهد. این شرکت گفت که Bhat منجر به ایجاد و تسهیل ایجاد ابزارها و ویژگی های متمرکز بر ایجاد “اجتماع و تعلق” به Reddit خواهد شد.

Bhat بیش از 15 سال تخصص در تیم ها و محصولات پیشرو در سیستم عامل های توسعه دهنده و خدمات مصرف کننده ، از جمله چندین سرویس شاخص Google دارد.

قبل از پیوستن به Reddit ، Bhat بیش از 10 سال در Google نقش رهبری ارشد داشت و اخیراً یک تیم تقریباً هزار نفره از مهندسان ، مدیران محصول ، طراحان تجربه کاربر و محققان را در مجموعه محصولات با رشد بالا هدایت کرد. بات همچنین قبلاً معاون مدیریت محصول بود و محصولات پرداختی گوگل را در سطح جهانی رهبری می کرد. قبل از گوگل ، بات در SAP Labs و McKinsey & Co دارای پست های رهبری بود.

بهت در بیانیه ای گفت: “من مدتهاست که Reddit را تحسین می کنم و از این نیرو دارم که کار تیمی را برای کمک به میلیون ها نفر در سراسر جهان انجام دهم.” “عضویت در تیم Reddit به من این امکان را می دهد تا علاقه مندی های خود را برای اجتماع ، سازندگان و سیستم عامل های فناوری گرد هم بیاورم – و فرصتی بی نظیر برای مشارکت من در Reddit فراهم می کند زیرا پلت فرم خود را گسترش می دهد و جامعه کاربران خود را در سراسر جهان گسترش می دهد.”

استیو هافمن ، مدیرعامل Reddit در بیانیه ای گفت: “پالی در مورد پرورش جامعه و تعلق خاطر مانند ما پرشور است.” “به عنوان بخشی از تیم رهبری ما ، او بر اساس کار انتقادی ما راه های جدیدی را برای مشارکت مردم در مکالمات بی پایان ارائه می دهد که ارتباطات واقعی انسانی را تشویق می کند.”

Reddit در حال حاضر روزانه 50 میلیون بازدید کننده فعال را به خود جذب می کند و میزبان 100،000 subreddits فعال است.