Rebel Foods هند پس از جمع آوری 175 میلیون دلار سری F – TechCrunch ، 1.4 میلیارد دلار ارزش گذاری کرد

برای دریافت خلاصه ای از بزرگترین و مهمترین داستانهای TechCrunch که هر روز ساعت 3 بعد از ظهر به وقت عمومی به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ، اینجا را مشترک شوید.

سلام و به Daily Crunch برای 7 اکتبر 2021 خوش آمدید! مطمئناً ما در مورد نرم افزار اینجا در TechCrunch هیجان زده هستیم ، اما ما همچنین حداقل یک چشم را همیشه در آسمان نگه می داریم. به همین دلیل است که جلسات آینده ما: رویداد فضایی خارج از این جهان خواهد بود. متاسف. – الکس

TechCrunch Top 3

 • استارتاپ های جهانی مبالغ بی سابقه ای را جمع آوری می کنند. از نو. یک چهارم دیگر ، مجموعه دیگری از بودجه کل برای استارتاپ های جهانی. داده های جدید CB Insights نشان می دهد که شرکت های نوپا در سراسر جهان موفق شده اند رکوردهایی را که در سه ماهه دوم امسال به ثبت رسانده اند ، شکست دهند. در کل ، 2021 سالی انبار برای سرمایه گذاری در سرمایه گذاری خطرپذیر خواهد بود که ممکن است هرگز در طول عمر خود از آن عبور نکنیم.
 • مایکروسافت راه اندازی نرم افزار OKR Ally را خریداری می کند: TechCrunch مدتهاست که بازار نرم افزار OKR را شلوغ و شلوغ می کند ، زیرا در مورد افزایش سرمایه و ارسال اعداد بزرگ رشد ARR صحبت می شود. امروز ، مایکروسافت با خرید یکی از رقبای خود که از بودجه بهتری برخوردار است ، جایگاه راه اندازی خود را تکان داد. حالا چی؟
 • توسعه دهندگان در حال ساخت ابزارهایی برای دور زدن مالیات اپل هستند: در حالی که نهادهای نظارتی جهانی می دانند با قفل پرداخت بازار برنامه ها چه باید بکنند ، استارتاپ ها به کار خود ادامه می دهند. Paddle در حال ساخت چیزی است که TechCrunch آن را به عنوان “سیستم خرید درون برنامه ای (IAP) جدید برای توسعه دهندگان iOS طراحی کرده است که جایگزینی برای IAP خود اپل است.” خوب!

استارتاپ ها/VC

 • من برای تعویض لاستیک روبات اینجا هستم: من نمی دانم چگونه یک لاستیک را عوض کنم ، زیرا من یک مرد و کودک بی فایده هستم که برای امرار معاش تایپ می کنم. اما حتی در بین افرادی که نحوه کار را می دانند ، به احتمال زیاد کار رایج محبوب نیست. روبات ها را وارد کنید! RoboTire می خواهد لاستیک روباتیک را به دنیای خدمات خودرو منتقل کند و 7.5 میلیون دلار سری A را برای تأمین خواسته های خود جمع آوری کرده است.
 • دیگر نمی توانید پول واقعی برای خرید سهام جعلی در شرکت های واقعی بپردازید: یک روز پس از اینکه Visionrare بازاری را اعلام کرد که در آن شما می توانید NFT سهام جعلی از استارتاپ های واقعی را خریداری کنید ، به نظر می رسد این کار به پایان رسیده است. با ناراحتی. برای تیترها عالی بود
 • ما شما را در این مهلت نگه می داریم ، کروز: شرکت خودروسازی کروز با بودجه خوب ، قصد دارد تا سال 2030 ده ها هزار اتومبیل خودران در جاده ها داشته باشد. اگر این شرکت این مهلت را از دست بدهد ، من تصمیم گرفته ام که تمام مدیران آن برای کار در دهه آینده باید دوچرخه سواری کنند. (پایبندی به موضوع عدم صلاحیت شخصی من ، رانندگی سخت است و من از انجام آن خوشم نمی آید.)
 • راه اندازی با نام بازی های ویدئویی که در بازی های ویدئویی سروکار ندارد باعث افزایش پول می شود: اگر تا به حال نام بازی Chrono Trigger را شنیده اید ، از اینکه بدانید Chronosphere یک شرکت بازی سازی است یا نه ، معذور هستید. این نیست. در عوض ، این یک شرکت مشاهده داده است. و 200 میلیون دلار جمع آوری کرده است که باید بیش از سرمایه کافی برای مقابله با مونت کارلو و دیگر بازیکنان در حوز خود باشد.
 • Instacart FoodStorm را خریداری می کند: غرفه تحویل مواد غذایی Instacart صبح امروز اعلام کرد که FoodStorm را خریداری کرده است ، چیزی که TechCrunch آن را “یک سیستم مدیریت سفارش SaaS (OMS) توصیف می کند که از سفارش به جلو و ارائه خدمات برای خرده فروشان خواربار استفاده می کند.” شرایط به اشتراک گذاشته نشد و چون هر دو شرکت خصوصی هستند ، این به ما چیز زیادی نمی گوید.
 • مش بندی سرویس ها یک تجارت کلان است: ران میلر خود ما امروز داستان Solo.io را ارائه می دهد ، که نرم افزاری را ارائه می دهد که به مشتریان کمک می کند تا میکروسرویس ها را با هم ترکیب کنند. من از منظر بسیار بالا معنی آن را می دانم. آنچه برای هر دوی ما اهمیت دارد این است که این شرکت در حال حاضر یک اسب شاخدار است و برخی از نقاط اولیه را در سه ماهه چهارم برای استارتاپ بزرگتر بوستون در نظر گرفته است.
 • در همه موارد سستی کنید: این همان کاری است که Cord می خواهد انجام دهد ، ویژگی های Slack-like را در هر برنامه ای قرار دهد. این سرویس به طور طبیعی از طریق API ارائه می دهد و فقط 17.5 میلیون دلار برای پروژه خود هزینه کرده است.
 • شرکت آمریکایی نیجریه برای پرداخت های فرامرزی آفریقا اقدام می کند: بازار رو به رشد تجارت الکترونیکی آفریقا باعث ایجاد تقاضا برای محصولات جدید شده است ، روندی که کلاشا امیدوار است با خدمات خود از آن استفاده کند و به مصرف کنندگان در پرداخت مرزهای ملی در قاره کمک می کند.
 • و برای تکمیل پوشش امروز استارتاپ ها ، آشپزخانه های شبح فقط یک روند در ایالات متحده نیستند. آنها همچنین در هند پرواز می کنند. گواه آن واقعیت است؟ Rebel Foods به تازگی با ارزش تک شاخ در پشت کار آشپزخانه تاریک خود در کشور جمع آوری شده است. به نظر می رسد ایده های استارتاپی خوب سریعتر از همیشه به همه جا بین المللی رسیده است.

پس از پیروزی در مبارزه پروکسی ، وقت آن است که باکس حرکات جسورانه ای انجام دهد

چند سال گذشته شامل تأخیر در ثبت نام IPO و نبرد نیابتی با سهامدار عمده بود ، اما رویدادها اکنون برای آرون لووی ، بنیانگذار و مدیرعامل Box ، به خوبی در حال شکل گیری است.

ران میلر ، خبرنگار Enterprise می گوید این “لحظه مهمی برای شرکت مدیریت محتوای ابری” است ، بنابراین وی با لوی مصاحبه کرد تا درباره برنامه های خود بیشتر بیاموزد ، به ویژه با توجه به رشد درآمد اخیر شرکت.

برای حفظ تعادل ، ران همچنین با آلن پلز شارپ ، بنیانگذار و تحلیلگر اصلی در Deep Analysis صحبت کرد.

او گفت: “سال آینده برای Box مهم است.” “باید ثابت شود که پیروزی در مبارزه نیابتی درست بوده است. برای انجام این کار ، باید پلتفرم Box را تکامل داده و به طور پیوسته اما مطمئن رشد کند و همچنان به ایجاد طاقچه ای برای خود در بازار بپردازد. “

(TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا پیش قدم شوند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

کارشناسان TechCrunch

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL / گتی ایماژ

TechCrunch از شما می خواهد به بازاریابانی که در زمینه SEO ، اجتماعی ، نوشتن محتوا و موارد دیگر تخصص دارند توصیه کنید! اگر بازاریاب رشد هستید ، این نظرسنجی را به مشتریان خود منتقل کنید. ما دوست داریم در مورد اینکه چرا آنها دوست دارند با شما کار کنند ، بشنویم.

اگر کنجکاو هستید که چگونه این نظرسنجی ها پوشش ما را شکل می دهند ، این مصاحبه آنا هایم با آدام دووندر را بررسی کنید ، “چرا روشهای بازاریابی عمومی در توسعه دهندگان نرم افزار کار نمی کند.”