Qoving 4 میلیون دلار برای سرویس استقرار ابری خود – TechCrunch جمع آوری می کند

استارتاپ فرانسوی Qoving تا به حال 4 میلیون دلار سرمایه گذاری کرده است. این شرکت مستقیماً با مخزن git شما ادغام می شود و به شما امکان می دهد بدون نیاز به مدیریت زیرساخت خود ، کد خود را روی یک ابر عمومی قرار دهید.

Qovery پلت فرم میزبانی نیست. این یک سرویس است که برنامه شما را در خدمات وب آمازون ، DigitalOcean یا Scaleway مستقر می کند. اساساً ، به عنوان یک لایه انتزاعی عمل می کند تا مجبور نباشید در مورد استقرار فکر کنید. این نوعی Heroku است ، اما برای خدمات خرد و زیرساخت ابری مدرن.

Crane و Speedinvest با سرمایه گذاری Techstars و فرشتگان مختلف تجاری ، مانند دور اول بودجه امروز ، مانند Alexis Le-Quoc (بنیانگذار و CTO در Datadog) و Ott Kaukver (CTO در Checkout.com ، سابقاً CTO در Twilio) شرکت می کنند.

چشم انداز شرکت کاملاً روشن است. توسعه دهندگان باید زمان بیشتری را برای کدگذاری و زمان کمتری برای مدیریت زیرساخت های ابری صرف کنند. اگر از GitHub یا GitLab استفاده می کنید ، می توانید مخزن خود را مستقیماً با Qovery وصل کنید. سپس شما اساساً به Qovery اجازه می دهید حساب AWS خود را برای شما مدیریت کند.

Qovery همچنین به شما امکان می دهد چندین محیط ایجاد کنید. به عنوان مثال ، ممکن است بخواهید محیط تولید خود را از محیط صحنه سازی خود جدا کنید.

با سرمایه گذاری امروز ، شرکت تیم مهندسی را گسترش داده و تیم های فروش و بازاریابی ایجاد می کند. Qoving همچنین وعده می دهد که پشتیبانی از Google Cloud Platform به زودی ارائه می شود. باید تا پایان سال زنده بماند.

“هنگام ساختن محصولی بر روی PaaS ، توسعه دهندگان می توانند محصولات خود را سریعتر به بازار عرضه کنند ، اما در مورد انعطاف پذیری به خطر می افتند و اغلب در برخی موارد از این سیستم عامل ها بیشتر می شوند. با توسعه دهندگان Qovery دسترسی کامل به قدرت و انعطاف پذیری ساختمان در بالای IaaS ، می تواند در حساب های مادون قرمز ابر خود ایجاد شود و همه اینها به آسانی کار با یک پلت فرم PaaS است. “Dominik Tobschall از Speedinvest در بیانیه ای گفت.

و این کلید درک موقعیت منحصر به فرد Qovery در بازار است. Qovery یک ارائه دهنده سرویس پلت فرم نیست. می توانید برنامه خود را مستقیماً در کنسول AWS خود مشاهده کنید. سعی نمی کند زیرساخت ابری شما را در پشت ارائه محصول متفاوت پنهان کند.

به عنوان مثال ، من می توانم استارتاپ های کوچک را با استفاده از Qovery و سپس حرکت به پیکربندی ابری Terraform سفارشی خود تصور کنم. یا شرکت ها می توانند از Qoving استفاده کنند زیرا تیم محصول را در صورت عدم نیاز به چیز دیگری ، بهبود می بخشد.