Pinterest Google Pixel VP را برای پر کردن پست مدیر ارشد محصول وارد می کند

پینترست امروز جدیدترین استخدام خود را به نام سابرینا الیس اعلام کرد تا نقش پیشنهاد اصلی محصول را بر عهده بگیرد. الیس 12 سال گذشته را در گوگل گذراند، جایی که او کار روی گوگل پیکسل را رهبری کرد. پیش از این، او هشت سال را در Yahoo! (شرکت مادر TechCrunch) در نقش های رهبری متعدد.

سابرینا در 15 می به پینترست می‌پیوندد. او جایگزین ناوین گاوینی، معاون ارشد فعلی محصولات Pinterest می‌شود که تا پایان سپتامبر در این شرکت باقی خواهد ماند.

الیس در نقش جدید خود، تیم های مدیریت محصول و طراحی را رهبری می کند و مستقیماً به مدیر عامل Pinterest، Bill Ready گزارش می دهد.

هدف اصلی این شرکت این است که همه چیز را در Pinterest قابل خرید کند. به عنوان مثال، در جولای 2022، Pinterest یک API برای خرید راه‌اندازی کرد، بنابراین تاجران می‌توانند تجربه‌های خرید جذابی را برای کاربران ایجاد کنند (معروف به Pinners). همچنین یک برگه فروشگاه برای کسب و کارها راه اندازی کرد تا همه محصولات قابل خرید خود را به نمایش بگذارند.

Ready در آخرین تماس درآمد خود اشاره کرد که Pinterest همچنین در حال کار بر روی ساخت ویدیوهای قابل خرید است. علاوه بر این، این شرکت در حال حاضر در حال آزمایش قابلیت‌های خرید برای Shuffles، اپلیکیشن کالج‌سازی خود است.

الیس مسئول کمک به تسریع این هدف با ادغام بیشتر تجربه خرید Pinterest در فید خانه و عملکرد جستجو خواهد بود. در اطلاعیه امروز، این شرکت بار دیگر بر برنامه‌های خود برای خرید پین‌ها تاکید کرد.

“من از پیوستن به تیم باورنکردنی در Pinterest هیجان زده هستم. الیس در بیانیه‌ای گفت: در دنیایی که یافتن الهام‌بخش مهم‌تر از همیشه است، من مدت‌هاست که چگونه Pinterest را به عنوان پلتفرمی که به مردم کمک می‌کند تا رویاهای زندگی واقعی را به اکشن دنیای واقعی تبدیل کنند، تحسین کرده‌ام. من در طول زندگی حرفه‌ای خود مشتاق ارائه تجربیاتی به کاربران بوده‌ام که زندگی آنها را بهبود می‌بخشد و مثبت‌اندیشی را تقویت می‌کند. پینترست برای من مناسب است تا این اشتیاق را دنبال کنم، و من برای ایجاد دنیایی که در آن الهامات و رفاه عاطفی به طور واقعی دست به دست هم می دهند، هیجان زده هستم.

گاوینی گفت: “من برای سابرینا هیجان زده هستم که فاز بعدی نوآوری را در Pinterest هدایت کند و در عین حال با استعدادترین و سختکوش ترین افرادی را که تا به حال افتخار کار کردن و یادگیری از آنها را داشته ام هدایت کند.”

این شرکت نوشت: پس از 10 سال، گاوینی از سمت خود کناره گیری می کند تا فصل بعدی حرفه خود را دنبال کند.

گاوینی تقریباً روی هر محصول جدید اصلی در Pinterest کار کرده است، از جمله زمان خود به عنوان مهندس برای جستجوی هدایت شده، موتور جستجوی آن که در سال 2014 راه اندازی شد تا با استفاده از راهنماهای توصیفی، تجربه کشف عمیقی را به کاربران ارائه دهد.

گاوینی افزود: «زمانی که به پینترست پیوستم، با ایده ساختن اولین پلتفرم در نوع خود برای مردم برای کشف الهامات برای همه جنبه های زندگیشان انگیزه پیدا کردم. “بیش از یک دهه بعد، من از فرصتی که به من دادم سپاسگزارم تا بتوانم پینترست را به مکانی تبدیل کنم که الهام بخش صدها میلیون کاربر در سراسر جهان باشد.”

از ماه فوریه، Pinterest دارای 450 میلیون کاربر فعال ماهانه در سراسر جهان است.