Open Mineral 33 میلیون دلار بودجه سری C برای پلت فرم “eBay for commodities” خود جمع آوری می کند – TechCrunch

در سال 2018 ، نحوه بازکردن Open Mineral (OM) ، یک استارتاپ با هدف افزایش شفافیت بیشتر در تجارت کالا ، 2.25 میلیون دلار را پوشش دادیم. خوب ، آنها راه زیادی را طی کرده اند ، و اکنون شرکت Zug واقع در سوئیس ، 33 میلیون دلار سرمایه سری C به رهبری شرکت سرمایه گذاری Mubadala جمع آوری کرده است. سرمایه گذاران فعلی Xploration Capital و Emerald Technology Ventures با سرمایه گذاران جدید Statkraft و Lingfeng Capital پیوستند.

این شرکت می گوید از سرمایه برای تقویت فعالیتهای تجاری زنجیره تامین خود استفاده خواهد کرد. ارزش بازار معاملات کالا 200 میلیارد دلار است و حتی امروزه هنوز تعداد زیادی کاغذ در حال پرواز است ، بنابراین دیجیتالی شدن با سرعت ادامه دارد.

Open Mineral می گوید پلتفرم آن با استفاده از الگوریتم های قیمت گذاری در زنجیره تامین کالا ، بیش از 900 شرکت فلزات و معادن در سراسر جهان ثبت کرده است.

OM می گوید که علاوه بر دیجیتالی شدن جنبه های صنعت ، با ارائه دهندگان شخص ثالث نیز همکاری می کند تا معیارهای ESG سبز را در سمت فروش و خرید وارد کند.

همچنین ادعا می کند که راه حل های بهینه سازی ترکیب مواد ذوب/ذوب را توسعه داده است “که تجارت کارآمدتر ، آگاهانه و سودآور کالاهای خام فلزی فیزیکی را امکان پذیر می کند.” به گفته این شرکت ، اینها روی انتقال به جای پای کربن کمتری تأثیر می گذارد.

بوریس ایخر ، مدیرعامل و بنیانگذار Open Mineral ، در بیانیه ای گفت: “آینده صنعت تجارت فلزات در داده ها و تجزیه و تحلیل های دیجیتال است ، و شرکت کنندگان در بازار را قادر می سازد تا سریعتر ارتباط برقرار کرده و تصمیمات سریعتر و داده محورتری بگیرند. همانطور که eBay با ایجاد گزینه های بیشتر برای خریداران و فروشندگان ، خرید خرده فروشی را متحول کرد ، ما نیز قصد داریم همین کار را برای تولیدکنندگان کالاهای فیزیکی در محیطی مطمئن و مطمئن از پلت فرم مواد معدنی باز انجام دهیم. “

Faris Al Mazrui ، رئیس بخش سرمایه گذاری روسیه و CIS در Mubadala ، گفت: “Open Mineral با استفاده از فناوری تجزیه و تحلیل داده ها ، تجارت تجارت کالا را مختل می کند. خریداران و فروشندگان کالاهای فلزی پایه می توانند از یک مرکز داده منحصر به فرد و اختصاصی برای تجارت کارآمدتر و افزایش قیمت استفاده کنند. “