Nymbull می خواهد از موارد بعدی Craigslist شما ، Facebook Marketplace برای فروش محافظت کند – TechCrunch

خرید و فروش در وب سایت های بازار مانند Craigslist و Facebook Marketplace اغلب منجر به ملاقات با یک فرد غریبه در جایی برای تکمیل خرید و برداشتن کالا می شود.

با بیش از 1 میلیارد کاربر Facebook Marketplace در ماه ، جکسون وگلین ، بنیانگذار Nymbull فکر نمی کند که این امر برای معاملات همتا به همتا ضروری است. و او تخمین می زند که بین تعامل با خریداران بالقوه و برخورد با عدم نمایش ، هر فروش حدود یک هفته به طول می انجامد.

شرکت او که در Startup Alley در TechCrunch Disrupt شرکت کرده است ، قصد دارد بسیاری از این دردسرها را از بین ببرد و فروش کامل را به طور متوسط ​​به مدت دو تا سه روز از طریق ایجاد یک وب سایت فروش قفل از راه دور و ثبت نام کند که کاربران را قادر می سازد لیست خود را لیست کنند. در وب سایت Nymbull قرار دهید و آن پیوند را در بازار مورد نظر خود به اشتراک بگذارید. او از آن به عنوان “قفل کردن ، لیست کردن ، ترک آن” یاد می کند.

فروشندگان قفل را خریداری می کنند – مشابه قفل دوچرخه – برای قفل کردن اقلام برای فروش در محل دلخواه خود برای خریداران احتمالی برای بررسی کالا. در صورت رضایت خریدار ، پرداخت را از طریق وب سایت Nymbull تکمیل می کنند تا کد باز شدن را دریافت کنند. این شرکت از Stripe استفاده می کند و به هر دو طرف محافظت از شارژ را ارائه می دهد.

وگلین می گوید: «در بازارها تکامل زیادی رخ داده است. “ما شرکت های پیتزا داریم که از قفسه ها برای رها کردن کلیدهای Airbnbs استفاده می کنند ، و همچنین کمدهای تحویل آمازون. این امر با عارضه کووید عادی تر شد و مردم فاصله اجتماعی را شروع کردند و خواستار معاملات بدون تماس بودند. “

ایده این شرکت در سال 2016 به وگلین هنگامی که او یک کباب پز داشت که می خواست آن را بفروشد ، به وجود آمد. او در یک خیابان اصلی شلوغ در محله خود زندگی می کند و به فکر آوردن این مورد و قفل کردن آن به درختی در جلوی خانه اش بود تا مردم بتوانند به آن نگاه کنند. در حالی که به دنبال قفل های از راه دور بود که بتواند قفل آن را بعد از خرید گریل باز کند ، کوتاه آمد.

یک مخترع به طور طبیعی – او دارای 70 ثبت اختراع ایالات متحده به عنوان مهندس برق و مکانیک است – و قصد داشت یکی از آنها را بسازد. یک سال بعد ، او ثبت اختراع را برای قفل Nymbull شروع کرد و اکنون چهار اختراع صادر شده دارد.

وگلین ، مستقر در اوهایو ، در حال حاضر 500 قفل دارد و در حال آزمایش فروش در وب سایت Nymbull است ، که انتظار می رود به زودی راه اندازی شود. او هنوز روی قیمت گذاری قفل ها و ارسال اقلام کار می کند. با این حال ، او گفت که این یک مدل اشتراک برای فروشندگان خواهد بود ، در حالی که خریداران برای هر تراکنش چند دلار پرداخت می کنند.

فروشندگان قادر خواهند بود اقلام موردنظر را برای چند ساعت معین نگه دارند و با انعطاف پذیری می توانند زمان بیشتری را برای تصمیم گیری خریدار در اختیار خریدار قرار دهند. برای کسانی که به زمان بیشتری نیاز دارند ، خریداران بالقوه می توانند با پرداخت چند دلار ، یک یا دو روز توقف را درخواست کنند.

هنگامی که او سیستم قفل را آزمایش می کرد ، یکی از رایج ترین س questionsالاتی که او دریافت کرد این بود که چگونه یک لباس ، مانند پیراهن را قفل کند. او روش های حلقه قفل را از طریق آستین ها و چوب لباسی را که روی قلاب درب آویزان کرده بود آزمایش کرد. وگلین گفت ، فروشندگان دیگر با ایجاد سوراخ در ظروف پلاستیکی که می توانند در حصار قفل شوند ، خلاق شده اند.

وگلین گفت ، در نهایت ، او می خواهد نیمبول واسطه بین خریدار و فروشنده باشد تا اقلام با خیال راحت خریداری و فروخته شوند ، در صورتی که نیازی به تعامل هیچ یک از طرفین نباشد.

وی افزود: “قفل مردم را صادق نگه می دارد و به خریداران کمک می کند تا ببینند چه چیزی برای آن پرداخت می کنند.” “فرصت های زیادی وجود دارد که می توانیم از آن استفاده کنیم ، مانند جمع آوری غذا ، تحویل دارو یا وانت بدون مراقبت.”