Meta Verified به دلیل افشای نام قانونی کاربران در محافل کار جنسی مورد انتقاد قرار گرفته است

با متا تایید شده، کاربران می توانند برای یک چک آبی رشک برانگیز در کنار نام خود پرداخت کنند. اما این ویژگی همچنین کاربران را ملزم می کند که از نام قانونی خود به عنوان نام نمایشی نمایه خود بدون گزینه ای برای تغییر آن استفاده کنند، که باعث ایجاد نگرانی در بین کارگران جنسی، سازندگان ترنس و سایر حامیان حریم خصوصی می شود.

پوما، یک مربی کار جنسی و ایجاد کننده محتوای بزرگسالان که به نام بلر بیشاپ نیز شناخته می شود، گفت: “با 15 دلار، شما را آزار می دهد.” بدیهی است که با سیاست فعلی در داخل کشور، با جنگ با پورن و جنگ با افراد ترنس، این بسیار ناامن است.

Meta Verified که ماه گذشته راه اندازی شد برای همه کاربران ایالات متحده، علاوه بر نشان تأیید، هدیه‌های دیگری را نیز شامل می‌شود. با پرداخت 14.99 دلار در ماه در تلفن همراه (یا 11.99 دلار در وب برای دسترسی فقط به فیس بوک)، مشترکان از پشتیبانی مستقیم حساب کاربری متا، محافظت از جعل هویت فعال و برچسب های انحصاری برای فیس بوک و اینستاگرام برخوردار می شوند. برای تأیید هویت خود برای تأیید، کاربران باید یک ویدیوی سلفی و شناسه عکسی صادر شده توسط دولت خود ارائه دهند.

اما Meta Verified همچنین نیاز دارد که نام نمایشی مشترکین با نام روی شناسه آنها مطابقت داشته باشد و باعث سردرگمی کاربران شود. هنگام درخواست تأیید، از کاربران خواسته می شود نام و نام خانوادگی خود را همانطور که در شناسه آنها نشان داده شده است وارد کنند. به گفته سخنگوی متا، آنها همچنین این گزینه را دارند که از نام‌های میانی، حروف اول و «اختصارات رایج» مانند «بن» به جای Benjamin استفاده کنند. این برنامه بیان می کند که کاربران تأیید شده تنها در صورتی می توانند نام یا عکس نمایه خود را تغییر دهند که اشتراک خود را لغو کنند، تغییراتی ایجاد کنند و دوباره مشترک شوند.

کاربران می توانند قبل از ارسال درخواست تأیید خود را بررسی کنند، جایی که به آنها گفته می شود که هرگونه تغییر در نمایه آنها به صورت عمومی قابل مشاهده است. این صفحه پیش نمایشی از دسته اینستاگرام، تصویر پروفایل و نام آنها را نشان می دهد، اما به صراحت بیان نمی کند که نامی که کاربر ارسال کرده است، نام نمایشی پروفایل او خواهد بود.

متا می‌گوید که هرکسی که برای سرویس پریمیوم ثبت‌نام کند، ظرف 48 ساعت پاسخی دریافت می‌کند – با استفاده از نام میانی روی شناسه‌ام، در حدود 20 دقیقه تأیید شدم.

تصویر اول: اطلاعات نمایه خود را تأیید کنید.  لطفاً اطلاعات نمایه خود را ظرف 3 روز ارسال کنید وگرنه ممکن است اشتراک شما لغو شود.  پس از تأیید متا، تنها در صورتی می توانید تغییراتی در نام یا عکس نمایه خود ایجاد کنید که اشتراک خود را لغو کرده و با اطلاعات به روز شده خود مجدداً مشترک شوید.  اسکرین شات دوم: نام و نام خانوادگی برای اشتراک در Meta Verified، نام شما باید با شناسه شما مطابقت داشته باشد.  اختصارات رایج، انواع املایی، نام مستعار و حروف اول اشکالی ندارد.  مطمئن شوید که همه چیز درست است.  پس از تأیید متا، نمی‌توانید نام یا عکس نمایه خود را تغییر دهید.  اسکرین شات سوم: تغییر را مرور کنید مطمئن شوید همه چیز درست است.  تغییراتی که ایجاد می کنید بلافاصله در نمایه شما برای همه قابل مشاهده خواهد بود.

Meta Verified از مشترکین می خواهد که نام نمایشی عمومی خود را با نام موجود در شناسه صادر شده توسط دولت مطابقت دهند.

همانطور که متا ویژگی های جدید را ارائه کرد، سازندگان به توییتر آمدند تا به یکدیگر در مورد الزامات نام قانونی هشدار دهند.

ابیگیل مک، خالق OnlyFans گفت که سعی کرده است با نام هنری خود برای تایید درخواست کند، اما رد شد. او سپس سعی کرد فقط با استفاده از حروف اول نام قانونی خود برای تأیید درخواست کند، اما دوباره رد شد. هنگامی که با استفاده از نام کامل قانونی خود درخواست داد، بلافاصله برای تأیید تأیید شد، اما پس از تأیید نشد، نتوانست نام نمایشی خود را به نام هنری خود تغییر دهد.

با قرار دادن نام خود، طرفداران اکنون می توانند به اینترنت سر بزنند و جستجو کنند که این شخص کجا بزرگ شده است؟ آنها اکنون کجا زندگی می کنند؟ آیا می‌توانیم پرونده‌های خانه را جستجو کنیم؟» ابیگیل مک گفت. و اینگونه است که مردم افراد مشهور را پیدا می کنند. وقتی صحبت از خرید خانه ای با نام واقعی شما می شود، بسیاری از چیزها ثبت عمومی می شوند.

در ایمیلی، یکی از نمایندگان متا پشتیبانی به ابیگیل مک گفت که پروفایل اینستاگرام کاربر برای جلوگیری از جعل هویت «باید با نام روی شناسه دولتی آنها مطابقت داشته باشد».

واکنش شدید علیه الزامات شناسه Meta Verified منعکس کننده موارد بدنام فیس بوک است سیاست نام واقعیکه این پلتفرم در سال 2014 اجرا کرد. یک کاربر صدها حساب متعلق به درگ مجریان، کاربران ترنس و دیگران در جامعه LGBTQ را جعلی گزارش کرد. برای حفظ حساب‌های خود، کاربران پرچم‌گذاری‌شده باید با ارسال شناسه خود تأیید می‌کردند که از نام واقعی خود استفاده می‌کنند – که لزوماً نشان دهنده نام انتخابی کاربران نیست.

فیسبوک علناً عذرخواهی کرد و اگرچه سیاست نام واقعی خود را لغو نکرد، این شرکت اکنون به کاربران پرچم‌دار اجازه می‌دهد تا وضعیت خود را قبل از تعلیق توضیح دهند. فیس‌بوک در نهایت به کاربران پرچم‌گذاری‌شده‌ای که نامشان مطابق با شناسه‌های دولتی آنها نیست، اجازه داد از اسناد غیردولتی مانند کارت‌های کتابخانه و مدارک تحصیلی برای اثبات هویت خود استفاده کنند.

کارگران سکس این سوال را مطرح کرده اند که چرا گزینه های تایید هویت Meta Verified بسیار محدود است.

حساب اینستاگرام ابیگیل مک در حال حاضر از طریق اشتراک های پولی و خریدهای فروشگاه اینستاگرام درآمدزایی شده است و او به طور منظم از متا پرداخت دریافت می کند. او گفت که قبلاً باید کارت شناسایی عکس دار دولتی و سایر اسناد مالیاتی خود را برای کسب درآمد از حساب خود ارسال می کرد و این سوال را مطرح کرد که چرا نام قانونی او باید عمومی باشد تا تأیید شود. لندن ریور، یکی دیگر از مجریان بزرگسال، الزام نام نمایشی متا را “احمقانه” خواند.

لندن ریور در گفت: «به عبارت دیگر، بله، شما باید خودتان را برای تأیید تأیید کنید واکنش به اسکرین شات ایمیل متا پشتیبانی که ابیگیل مک توییت کرد. همه ما اسناد زیادی برای پیوند دادن نام واقعی خود با نام مجریان، اسناد تجاری، علائم تجاری، نتایج آزمایش و غیره داریم، اما نه. هیچ کدام از اینها مهم نیست.»

ابیگیل مک گفت که تأیید یک “شمشیر دولبه” است. اگرچه افشای نام قانونی او مخاطره آمیز است، اما تایید شدن به او این امکان را داده است تا حساب های جعل هویت و گربه ماهی را حذف کند. ابیگیل مک گفت که قبل از تایید شدن، سال‌ها تلاش کرده است تا حساب‌های کپی را گزارش کند و با طرفدارانی صحبت کرده است که توسط حساب‌هایی که جعل هویت او بودند کلاهبرداری کرده‌اند.

تعامل او در اینستاگرام از زمانی که تأیید شد به شدت افزایش یافته است – در عرض یک هفته پس از تأیید، بررسی اجمالی حساب او نشان داد که 131٪ افزایش در حساب ها و نزدیک به 60٪ افزایش در تعامل داشته است. قبل از تایید، لایو اینستاگرام او به طور متوسط ​​حدود 100 بیننده داشت. آخرین لایو اینستاگرام او 600 بود و در عرض 10 دقیقه، 11 دلار “فقط نشستن و صحبت کردن” به دست آورد.

اشتراک Meta Verified در نیوزلند و استرالیا شامل می شود دید و دسترسی به حساب را افزایش داد، اما این ویژگی هنوز در ایالات متحده عرضه نشده است. سخنگوی Meta گفت که افزایش تعامل ابیگیل مک لزوماً ارتباط مستقیمی با اشتراک Meta Verified او ندارد.

در حال حاضر، ابیگیل مک قصد دارد اشتراک Meta Verified خود را حفظ کند، حتی اگر با افشای نام قانونی خود خود را در معرض خطر قرار دهد. او گفت که «قبلاً مورد آزار و اذیت قرار گرفته است» و می‌خواهد ببیند که آیا افزایش تعامل او می‌تواند درآمدزایی داشته باشد.

ابیگیل مک گفت: “حساب من در حال رشد است، و این فقط یک عدد کوچک احمقانه است.” اما آیا این واقعاً برای مشترکین ترجمه می شود؟ بنابراین احتمالاً می دانم که در عرض یک ماه تا سه ماه، واقعاً می دانم که آیا تفاوتی ایجاد می کند یا خیر.

اما برای دیگران، مانند Pomma، اینترنت همانطور که هست ناامن است.

آنها گفتند: «برای ما، برای افراد ترنس، برای کارگران سکس، این فقط یک محیط خصمانه برای به حاشیه رانده‌ترین افراد ایجاد می‌کند که فقط سعی می‌کنند آنلاین باشند. “شما پشتیبانی چت مستقیم با یک شخص واقعی دریافت می کنید، از بین بردن حساب های گربه ماهی آسان تر است. بنابراین من فقط تعجب می کنم که چگونه از این موضوع علیه افرادی که تأیید نمی کنند یا نمی توانند تأیید کنند استفاده می شود.

نگرانی در مورد الزامات راستی‌آزمایی متا با بحث‌های گسترده‌تری در میان محافل کار جنسی در مورد الزامات تأیید سن برای سایت‌های بزرگسالان همراه است. امسال، لوئیزیانا، می سی سی پی، ویرجینیا و یوتا قوانین تصویب کرد الزام کاربران به ارائه شناسه دولتی برای مشاهده سایت های پورنو. 11 ایالت دیگر قوانین مشابهی را پیشنهاد کرده اند.

اشلی، یک سازمان‌دهنده همتای کارگر جنسی که روی مسائل پلتفرم فناوری کار می‌کند، اشاره کرد که الزامات تأیید متا باید برای همه کاربران، نه فقط تولیدکنندگان محتوای بزرگسالان، پرچم‌های قرمز ایجاد کند.

«اگر می‌خواهید به مردم این امکان را بدهید که آن را با شناسه اثبات کنند، باید با خیال راحت این کار را انجام دهید. در حالت ایده آل، داده ها در هیچ کجا ذخیره نمی شوند. وقتی در یک بار یا در یک مهمانی جنسی شناسنامه می گیرید، آنها سابقه ای از آن را همراه با اسکن بیومتریک صورت ذخیره نمی کنند. “این نظارت نیست.”

کارگران جنسی بوده اند رهبری اتهام علیه سانسور آنلاین و نظارت جمعی از زمان امضای قانون SESTA/FOSTA، که به شدت کار جنسی آنلاین را در تلاش برای جلوگیری از قاچاق جنسی سانسور کرد. بسیاری، مانند Pomma، در پی قوانین خصمانه فزاینده ای که کار جنسی را بیشتر جرم انگاری می کند، نسبت به بررسی آنلاین شناسنامه محتاط هستند.

پوما می‌گوید: «اجبار کردن مردم به ارائه کارت شناسایی به صورت آنلاین، با شرایط فعلی قانون‌گذاران و محیط‌های ما، به نظر من کمی لغزنده است.

یکی از سخنگویان متا گفت که این شرکت با استانداردهای امنیتی بالا راه اندازی می شود. سخنگوی گفت که این شرکت ممکن است در نهایت الزامات را کاهش دهد و ممکن است روی “راه حل ایمن” برای تأیید هویت کار کند که کاربران را ملزم نکند نام نمایه خود را با شناسه دولتی خود مطابقت دهند. متا یک جدول زمانی برای کاهش الزامات شناسه مشخص نکرد و نمی‌توانست تضمین کند که مشترکین Meta Verified مجاز به تغییر نام نمایشی خود هستند.

به گفته سخنگوی، اگرچه برخی از سازندگان ممکن است احساس کنند که Meta Verified برای آنها مناسب نیست، اما این شرکت “به سرمایه گذاری” در جامعه سازندگان خود از طریق ابزارهای رایگان و پولی خود ادامه می دهد.

اشلی گفت که متا حداقل می تواند به کاربران تایید شده اجازه دهد تا نام قانونی خود را خصوصی نگه دارند.

او ادامه داد: «فرایند تأیید نباید روی نام نمایشی تأثیر بگذارد. “این یک تغییر بسیار ساده است که همه چیز را برای همه ایمن تر می کند، نه فقط برای کارگران جنسی و افراد ترنس، زیرا بسیاری از افراد از یک نام خودکار آنلاین استفاده می کنند تا بین زندگی عمومی و خصوصی خود فاصله داشته باشند.”