Mark Cuban و Coinbase back Eternal ، یک بازار NFT برای تجارت کلیپ های Twitch streamer – TechCrunch

به نظر می رسد که جهان NFT در حال تلاش برای تبدیل خاطرات اینترنتی به یک بازی بزرگ است – البته با پول نقد زیادی. تصویر اصلی “دوج” در ماه ژوئن 4 میلیون دلار فروخته شد ، تصویر کمیک اصلی “په په” در ماه آوریل 1 میلیون دلار فروخته شد ، به طور خلاصه ، مردم میلیونرهای میم می شوند. خرید و فروش JPEG های شش رقمی پدیده ای عجیب است ، اما در نهایت به هیچ وجه نمی تواند به طور متوسط ​​کاربر اینترنت را متقاعد کند که NFT ها ارزش توجه دارند.

ابدی می خواهد تاریخ تجارت اینترنتی را به یک بازی تبدیل کند ، اما روی بخش خاصی از وب متمرکز شده است – کلیپ های محبوب از پخش کننده بازی. در رابط کاربری که عملکرد و شباهت زیادی به NBA Top Shot دارد ، کاربران می توانند بسته هایی از کلیپ های سریالی را از شبکه پخش کننده بازی Eternal که با آنها همکاری کرده اند خریداری کنند. این بازار توسط استارتاپ Zelos Gaming ساخته شده است که توسط بنیانگذاران Jeffrey Tong و درک چیانگ ساخته شده است و از ساختن نوعی پاس نبرد بین پلتفرم (که سال گذشته در اینجا به آن پرداختیم) کمک کرده است تا دنیای وحشی NFT ها را بپذیرد. با ابدی

این استارتاپ به عنوان حامیان خود از جمله Mark Cuban ، Coinbase Ventures ، Gary Vaynerchuk ، Dapper Labs و Arrington Capital ، که 4.5 میلیون دلار در استارت آپ سرمایه گذاری کرده اند ، فهرست گسترده ای از شرکت ها و شخصیت های سرمایه گذاری رمزنگاری و شخصیت ها ایجاد کرده است. این تیم قبلاً توسط Y Combinator حمایت می شد.

در حال حاضر این یک پلت فرم Top Shot for X است – که در طراحی سایت آشکار است – اما تیم ایده های بزرگی در مورد چگونگی پیشرفت این پلت فرم در راه دارد. بر خلاف Top Shot ، که توانست با NBA و بازیکنان قرارداد ببندد ، هیچ esports جامع یا Twitch معادل آن وجود ندارد ، و Eternal را برای همکاری نسبتاً پیچیده ای از مشارکت با پخش کننده ها و شبکه های پخش کننده طراحی کرده است تا اطمینان حاصل شود که آنها تجارت خود را انجام نمی دهند. در جای دیگر این استارتاپ می گوید که آنها عمدتا بر پخش کننده های محبوب متمرکز هستند که در 0.05 درصد برتر Twitch فعالیت می کنند.

استریمرها می توانند کلیپ های برتر را که قبلاً به راحتی توسط پلتفرم هایی مانند Twitch ردیابی شده اند ، و همچنین فیلم هایی از رسانه های اجتماعی خود بفروشند که لحظات بلاک چین را “جاودانه” می کند. این شرکت امیدوار است که با جفت کردن پخش کننده های آینده با شخصیت های قوی تر ، بتواند آگاهی بیشتری را برای سازندگان ایجاد کند و به ایجاد شبکه ای از کاربران که “دارای یک قطعه” از آنها هستند و در موفقیت آنها علاقه مند هستند ، کمک کند.

تصویر: ابدی

جفری تانگ ، مدیرعامل ، به TechCrunch می گوید: “من فکر می کنم Top Shot یک مدل عالی است اما برای سازندگان بسیار بهتر عمل می کند زیرا راه جدیدی برای کسب درآمد به سازندگان می دهد.”

ایجاد ارتباط نزدیکتر بین طرفداران و سازندگان وعده اولیه را به عنوان یک ویژگی هیجان انگیز در دنیای NFT نشان داده است ، زیرا سرمایه گذاران سرمایه گذاری خود را در این روند تقویت می کنند. دلار سرمایه گذاری در خالق در مقابل هزاران یا میلیون ها دلار.

نکته مهم فروش این پلتفرم این است که بر اساس Dapper Labs ‘Flow ساخته شده است ، یک بلاکچین کاربر پسند برای برنامه های کاربردی که از پیچیدگی (و کمی تمرکززدایی) به نفع ایجاد جریان داخلی کاربران جلوگیری می کند. زندگی در خارج از اکوسیستم اتریوم و معامله با دلار آمریکا به معنای دور شدن بیشتر از شبکه قابل توجهی از آکولیت های NFT غنی از رمزنگاری است ، اما همچنین به معنی نزدیک شدن به مخاطبان مصرف کننده بسیار بیشتر است. این شرکت می خواهد تا ابد Eternal تا سال آینده به بلاک چین های بیشتری ختم شود ، هرچند به نظر می رسد مانورهای متقابل زنجیره ای امروزه به سرعت پیچیده می شوند.

در حال حاضر Flow دارای مجموعه ای بسیار ساده از بازارهای فعال در زنجیره خود است ، اما Eternal سرعت اولیه خود را نشان داده است. به گفته Cryptoslam ، بازار تابستان امسال حدود 300 هزار دلار معاملات انجام داده است.