Lucid Air تسلا را با کسب رتبه 520 مایل EPA در آینه عقب قرار می دهد-TechCrunch

برای دریافت خلاصه ای از بزرگترین و مهمترین داستانهای TechCrunch که هر روز ساعت 3 بعد از ظهر به وقت عمومی به صندوق ورودی شما تحویل داده می شود ، اینجا را مشترک شوید.

سلام و به Daily Crunch برای 16 سپتامبر 2021 خوش آمدید. ما هنوز در حال شمارش معکوس برای Disrupt هستیم ، بنابراین مطمئن شوید که بلیط دارید و آماده باشید تا عرشه زمین خود را روی کلاه بیاندازید. داریم میریم فضا! – الکس

TechCrunch Top 3

 • ببرها عاشق ربات ها هستند: مطمئناً ما عادت داریم که تایگر چک های هر شرکت نرم افزاری را که هنوز زنده هستند کاهش دهد ، اما آیا می دانستید که صندوق سرمایه به کالاهای فیزیکی نیز اختصاص دارد؟ برایان هیتر خود ما این خبر را دارد.
 • چه چیزی می تواند رونق راه اندازی را متوقف کند؟ امروز در سایت TechCrunch پوشش چرخه سرمایه گذاری خطرپذیر Q2 دوباره بررسی شد و پرسید چه چیزی می تواند مانع از حرکت در سه ماهه اخیر شود. پاسخ کوتاه؟ نه خیلی زیاد. بازار استارتاپی سرسخت از آنچه فکر می کنید پایدارتر است ، اما فقط تا حدی بر اساس شایستگی خود است.
 • دولت آمریکا در مورد تخلفات جدی می شود: کمیسیون تجارت فدرال ایالات متحده (FTC) اطمینان حاصل می کند که شرکت ها می دانند که اگر برنامه های آنها “اطلاعات بهداشت شخصی را جمع آوری کنند [they] در صورتی که داده های کاربران بدون اجازه آنها نقض شود یا با اشخاص ثالث به اشتراک گذاشته شود ، باید به مصرف کنندگان اطلاع دهد. ” کدام خوب است. اما چگونه اینطور نبود همیشه قانون؟

استارتاپ ها/VC

اپل این هفته رویدادی را برگزار کرد ، بنابراین بازار فناوری هنوز در حال روشن شدن موضوعاتی است که چرا آیفون 13 است و نه iPhone 12S. صرف نظر از حضور شما در آنجا ، سایه طولانی اپل خود را در جاهای دیگر مشهور می کند. مانند بازار کمک به افراد برای پیدا کردن ابزارهای خود. غول مستقر در کوپرتینو ماه دیگر با معرفی AirTags ، در رقابت با Tile ، یک استارتاپ ، موج زیادی را برانگیخت. خوب ، Tile اکنون با 40 میلیون دلار سرمایه جدید بازگشته است. به جنگ!

 • Fiberplane سرمایه خود را برای ساخت Google Docs برای SRE افزایش می دهد: ساختن نرم افزارهای تنظیم شده برای بازار خاصی این روزها داغ است. اگر بخواهید ، این استراتژی شبیه ساختن ضد ورد است. در مورد Fiberplane-این شرکت فقط 8.8 میلیون دلار جمع آوری کرده است-در حال ساخت یک محصول به سبک Google-Docs برای مهندسان قابلیت اطمینان سایت یا SRE است. آیا این طاقچه خیلی کوچک است؟ احتمالا نه؟
 • CodeSignal (دوباره) مطرح می کند: آه ، اعتبارنامه CodeSignal می خواهد درخواست برای برنامه های توسعه دهندگان را کمی بیشتر بر اساس مهارت و کمی کمتر بر اساس محل تحصیل فرد در مدرسه انجام دهد. سرمایه گذاران برای تأمین چشم انداز آن صف کشیده اند و 50 میلیون دلار تازه را در خزانه این شرکت در کمتر از یک سال پس از جمع آوری 25 میلیون دلار سرمایه به صندوق انداخته اند.
 • Self Financial ثابت می کند که اعتبارسنجی هنوز قابل سرمایه گذاری است: Altos Ventures هدایت 50 میلیون دلاری سری E برای این شرکت را بر عهده داشت ، که می خواهد به مشتریان در ایجاد اعتبار و پس انداز همزمان کمک کند. با توجه به اینکه سیستم اعتباری آمریکا هنوز شکسته است ، ایده خوبی است.
 • Byju’s پلتفرم برنامه نویسی Tynker را خریداری می کند: معامله 200 میلیون دلاری به توسعه بیجو در ایالات متحده کمک می کند. روند صعودی شرکت هندی در بخش خود شاید مایه تأسف بنیانگذاران و سرمایه گذاران نگران edtech در پی تصمیم چین برای کنار گذاشتن کلاس استارتاپ های داخلی خود در تعقیب بازار باشد.
 • مواد معدنی باز: چه اسم استارتاپی خوبی و این بیش از حد مناسب است ، زیرا این شرکت می خواهد شفافیت را در بازارهای جهانی کالاها به ارمغان آورد. این خوب است ، زیرا شفافیت بیشتر به معنی کشف قیمت بهتر و بازار کارآمدتر است. Open Mineral در سری C فقط 33 میلیون دلار بسته است.

3 استراتژی برای سهولت پذیرش فناوری منابع انسانی برای استخدام مدیران

اکثر ما ترجیح می دهیم به غرایز خود اعتماد کنیم به جای اینکه اجازه دهیم ابزارهای خودکار به ما در تصمیم گیری کمک کنند ، به ویژه در مورد استخدام. اما این هوشمند نیست.

اگر استارتاپ شما یک فرآیند استخدامی موقت دارد ، شما به درستی از نامزدها ردیابی نمی کنید ، در مورد نحوه برخورد با آنها سازگاری کمی وجود دارد و تعصب نقش عمده ای در استخدام شدن دارد.

خوب است که به ابزارهای استخدام خودکار شک داشته باشید- اما نادیده نگیرید.

(Extra Crunch برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارتاپی کمک می کند تا پیش قدم شوند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید.)

شرکت بزرگ فناوری

 • دنبال کردن سوپر توییتر ممکن است چندان سودآور نباشد: اطلاعاتی که از محصول Twitter Follows Super منتشر می شود نشان می دهد که عملکرد اولیه آن مبهم است. تا آنجا که ممکن است از راه ناوگان پیش برود. آیا فوق العاده دنبال می کنید؟ اگر چنین است به ما اطلاع دهید.
 • هزینه های فورد برای افزایش تولید کامیون های برقی: نگران این هستید که EV ها ممکن است یک مد باشند؟ دست از عصبانیت بردارید. به نقل از TechCrunch ، شرکت خودروسازی سنتی آمریکایی فورد تولید برق F-150 خود را دو برابر می کند. و اگر فورد با EV ها خوب کار می کند ، آنها به خوبی و واقعاً جریان اصلی هستند.
 • Lucid Air با بردن تسلا طولانی ترین برد EV را از آن خود کرد: Lucid Motors با دور زدن یک دقیقه از طرفداران Elon ، خودرویی را که دارای برد 520 مایل است ، کمی پیشرفت می کند. این یک جهنم پیاده روی است. به طور کلی ، فاصله ای که Lucid – به یاد بیاورید که این شرکت اواخر امسال در معرض دید عموم قرار می گیرد – می تواند باعث ایجاد یک مسابقه تسلیحاتی در مورد برد EV شود. بله لطفا.

کارشناسان TechCrunch: بازاریابی رشد

مونتاژ تصویر بر اساس آموزش و دانش به رنگ آبی

اعتبار تصویر: SEAN GLADWELL (در پنجره جدیدی باز می شود) / گتی ایماژ

TechCrunch از شما می خواهد به بازاریابان در حال رشد که در زمینه SEO ، اجتماعی ، نوشتن محتوا و موارد دیگر تخصص دارند توصیه کنید! اگر بازاریاب رشد هستید ، این نظرسنجی را به مشتریان خود منتقل کنید. ما دوست داریم در مورد اینکه چرا آنها دوست دارند با شما کار کنند ، بشنویم.

اگر کنجکاو هستید که چگونه این نظرسنجی ها پوشش ما را شکل می دهند ، این ستون مهمان برایان دسوزا را در Extra Crunch مشاهده کنید ، “5 چیزی که برای جلب اولین مشتری خود نیاز دارید.”