Lively در حال ایجاد حساب پس انداز سلامتی مدرن است که مصرف کنندگان را در اولویت قرار می دهد – TechCrunch

الکس سیریاک به یاد می آورد که مادرش ، که پیوند مغز استخوان انجام داده بود ، به دلیل نداشتن پول کافی برای پرداخت هزینه های دیگر ، مصرف دارو را متوقف کرد. دوست او ، شوبین اورالیل و همسرش در مورد اولین نوزاد خود مشکلات پزشکی مشابهی داشتند.

اگرچه آنها در هند یکدیگر را می شناختند ، اما در ایالات متحده با تجربه های شخصی که با هزینه های مراقبت های بهداشتی همراه بود ، پیوند برقرار کردند.

آنها حسابهای پس انداز سلامت را به عنوان ابزاری قدرتمند برای صرفه جویی در هزینه های مراقبت های بهداشتی تشخیص دادند ، اما تصور می کردند که نحوه مدیریت آنها – به گفته Cyriac – عمدتاً توسط بانکهایی که این خدمات را بعنوان خدمات بعدی ارائه می دهند – در اولویت قرار نمی دهند.

وی افزود: “ما فرصتی را دیدیم که متفاوت با آن برخورد کنیم و مصرف کننده را در اولویت قرار دهیم.”

مدیرعامل Cyriac و Uralil در سال 2016 Lively را شروع کردند تا یک کار مدرن برای HSA برای کارفرمایان و افراد باشد. تصمیم اولیه آنها برای ایجاد مجموعه فناوری ثبت خود به این معنی است که شرکت می تواند محصولات خود را برای افرادی که می توانند معاملات مکرر یا یک بار انجام دهند و همچنین مجبور نیستند فرم های هر ادعا را پر کنند ، رایگان کند.

سرمایه گذاری های سرزنده اعتبار تصویر: زنده

امروز ، شرکت مستقر در سانفرانسیسکو اعلام کرد سری C 80 میلیون دلاری به رهبری گروه B Capital که شامل Telstra Ventures و سرمایه گذار موجود Costanoa Ventures است. آخرین دور سرمایه گذاری ، مجموع بودجه Lively را به بیش از 120 میلیون دلار می رساند.

بودجه جدید این شرکت را قادر می سازد ابزارهای مصرفی بیشتری بسازد ، تیم خود را افزایش دهد و پیشنهادات خود را به موسسات مالی و کارفرمایان گسترش دهد. لایولی مستقیماً از طریق مصرف کننده شروع به کار کرد و اکنون به دنبال تجارت به تجارت است.

Cyriac گفت ، طی 18 تا 24 ماه گذشته ، این تمرکز را تقویت کرد و باعث شد کاربران آن در سال گذشته دو برابر و امسال بیش از دو برابر شود. امسال ، Lively با BMO Harris همکاری کرد تا ارائه دهنده HSA برای اعضای خود باشد.

شرکت تحقیقات بازار Devenir نشان داد که دارایی HSA در سال 2020 77.8 میلیارد دلار برآورد شده است که در بیش از 30 میلیون حساب نگهداری می شود ، رقمی که در سه سال گذشته دو برابر شده است. Cyriac افزود ، به طور مشابه ، پذیرش HSA باعث افزایش 500 میلیون دلار دارایی تحت مدیریت Lively شده است. این پس از دو برابر شدن AUM خود در هر 11 ماه در چند سال گذشته است. او پیش بینی می کند که در اوایل سال 2022 دارایی 1 میلیارد دلار را به خود اختصاص دهد ، که به گفته وی این شرکت را سریع ترین ارائه دهنده HSA می کند که به این نقطه عطف رسیده است.

با افزایش هزینه ها سال به سال ، گزینه های کمتری برای پس انداز برای مراقبت های بهداشتی طولانی مدت وجود دارد و برای افتتاح و تأمین مالی HSA ، یک فرد باید در برنامه بهداشتی با کسر بالا قرار گیرد. اورالیل می گوید متوسط ​​کسر بودجه برای همه برنامه های بهداشتی در حال حاضر-تقریباً 5000 دلار در سال-بیشتر از تعریف خدمات درآمد داخلی از برنامه بهداشتی با کسر بالا است.

سیریاک گفت: “این تابع آنچه در مراقبت های بهداشتی ، سلامت مصرف کننده و افراد بیشتری مسئول جنبه های مالی مراقبت های بهداشتی است ، اتفاق می افتد.” “سالانه افراد بیشتری به دلیل افزایش هزینه ها و اتخاذ سریع برنامه های مراقبت های بهداشتی واجد شرایط دریافت HSA هستند. Lively ارائه ابزارهایی برای تصمیم گیری آگاهانه تر در مورد نحوه هزینه کردن این پول است. “