Liquidity، سرمایه گذار بدهی در مرحله رشد، 40 میلیون دلار دیگر جمع آوری می کند و صندوق اروپا را راه اندازی می کند

سال گذشته ما به نحوه جمع‌آوری 775 میلیون دلاری پشتیبان فناوری Liquidity Group از آپولو (سهامی خاص) و MUFG (یک بانک ژاپنی) برای پلتفرم فین‌تک خود پرداختیم.

نقدینگی بخشی از پلت فرم فناوری و بخشی وام دهنده است که از فناوری خود برای تصمیم گیری در مورد استقرار تسهیلات بدهی و سایر راه حل های مالی از 5 میلیون دلار تا 100 میلیون دلار نسبتاً سریع در مقایسه با فرآیندهای سنگین تر استفاده می کند.

اکنون 40 میلیون دلار دیگر از سرمایه گذاری سهام، دوباره از MUFG جمع آوری کرده است و ارزش آن را 1.4 میلیارد دلار می داند.

Liquidity و MUFG همچنین در حال ایجاد یک سرمایه گذاری مشترک به نام “Mars Growth Capital Europe” یک صندوق بدهی 250 میلیون دلاری برای تامین مالی رشد به طور خاص برای شرکت های فناوری اروپایی و شرکت های میانی بازار و همچنین طیف وسیعی از خدمات مالی دیگر هستند.

در بیانیه ای، ران دانیل، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران Liquidity Group، گفت: “ما مفتخریم که مشارکت Liquidity Group با MUFG را تعمیق و گسترش دهیم، که دیدگاه ما در استفاده از فناوری یادگیری ماشین برای افزایش و تسریع در تصمیم گیری را به اشتراک می گذارد. فرآیند استقرار تسهیلات بدهی بزرگ و سرمایه گذاری های سهام».

رشد بازار تامین مالی در سال‌های اخیر با حضور بازیگرانی مانند Wayflyer و Uncapped منفجر شده است، اما اینکه آیا آنها روند صعودی خود را حفظ خواهند کرد در بازاری با نرخ‌های بهره بسیار بالاتر قابل قبول است.