Index ، Sequoia و Canvas سرمایه گذاران در مورد چگونگی جمع آوری اولین دلار خود – TechCrunch

موسسان به دنبال افزایش سرمایه هستند دور اول سرمایه آنها ممکن است از چشم انداز غرق شود. مطمئناً سرمایه زیادی در آنجا وجود دارد ، اما استارتاپ های زیادی نیز در جستجوی آن هستند.

برای کمک به کارآفرینان جدید برای درک این معضل ، ما از سه سرمایه گذار دعوت کردیم تا در پنلی با عنوان “چگونه می توانید اولین دلارهای خود را افزایش دهید” در طول TechCrunch Disrupt 2021 صحبت کنند تا آنها بتوانند بهترین راهنمایی های خود را در مورد آنچه شما باید انجام دهید به اشتراک بگذارید. این پول ، و همچنین استراتژی هایی برای اینکه چه کسی را به چه کسی بفرستد ، چه موقع و چگونه چنگ بزند.

شریک Index Ventures ، نینا آچادیجان ، از بنیانگذاران خواست تا ابتدا به این موضوع توجه کنند که آیا واقعاً به افزایش سرمایه خود نیاز دارند یا خیر. “زمان فوق العاده ای برای کارآفرینی در مراحل اولیه است. سرمایه بیش از هر زمان دیگری وجود دارد و تمایل به پذیرش فناوری از مصرف کنندگان و مشاغل وجود دارد. ” “و کاملاً صادقانه ، تغییرات زیادی در پلت فرم وجود دارد که برای کارآفرینان در مراحل اولیه بسیار هیجان انگیز است. اما اولین کاری که باید انجام دهید این است که از خود بپرسید: آیا واقعاً نیاز به افزایش سرمایه گذاری خطرپذیر دارید؟ بسیاری از مشاغل باورنکردنی وجود دارد که می توانند ساخته شوند و در واقع نیازی به بودجه VC ندارند. “

آچادیجان گفت که بنیانگذاران باید ابتدا مشخص کنند که از این پول برای چه چیزی استفاده می کنند. دوم ، به گفته وی ، آنها باید در نظر بگیرند که آیا می خواهند در نهایت از طریق IPO یا فروش از شرکت خارج شوند. هنگامی که بنیانگذار تصمیم به افزایش سرمایه می گیرد ، گام بعدی تهیه لیستی از شرکت هایی است که یا از نظر مدل تجاری یا از نظر صنعت به آنها شبیه هستند. سپس با استفاده از Crunchbase یا PitchBook ، لیستی از VC هایی که از آن شرکت ها پشتیبانی می کردند ، از جمله سرمایه گذاران فرشته ، توصیه می کند.

“سپس کاری که می توانید انجام دهید این است که آن لیست را پایین بیاورید و بگویید:” به نظر می رسد این شخص 100 on بر کاری که من انجام می دهم تمرکز کرده است. من قطعاً با آنها صحبت خواهم کرد ، “یا” این شخص از مدلهای تجاری مشابه پشتیبانی کرده است و من واقعاً هیجان زده هستم که دیدگاه آنها را در مورد فضای من یا صنعتم بشنوم! ” و بعد از اینکه لیست هدف خود را پیدا کردید … می توانید شروع به معرفی کنید و اساساً روند جمع آوری کمک های مالی را آغاز کنید ، “او گفت.

ربکا لین ، بنیانگذار و شریک عمومی Canvas Ventures با این تمرین موافقت کرد. به طور خاص ، او توصیه کرد که آنچه از نظر سرمایه گذار و میزان پول جمع آوری شده “قابل مذاکره” نیست و “داشتن آن” بسیار خوب است.