Heart to Heart 750 هزار دلار جمع آوری می کند تا عشوه گری شیرین و شیرین را به گوش شما بیاورد – TechCrunch

مدتهاست که رادیو به عنوان صمیمی ترین رسانه توصیف شده است. نکاتی درباره کنار گذاشتن رادیو در اینترنت ، محبوبیت مداوم پادکست و صعود به خانه در Clubhouse نشان می دهد که سیستم عامل های مبتنی بر صوت تا مدتی همچنان در سطوح بالای اکوسیستم ادامه خواهند داشت. پیوستن به این مبارزه، Heart to Heart است، یک برنامه دوستیابی صوتی برای اولین بار با هدف بازگرداندن مقداری صمیمیت به روند یافتن فرد مناسب برای حمله بعدی شما، خواه این یک برخورد متین یا یک همسر برای زندگی باشد.

جاشوا اوگاندو، یکی از بنیانگذاران و مدیرعامل Heart to Heart توضیح می‌دهد: «من قبلاً بازیگری می‌کردم و از زمان بازیگری، دیدم که چقدر تجربیات صوتی و صوتی باعث ایجاد صمیمیت بین مردم می‌شود. وقتی صحبت از برنامه های دوستیابی شد، هرگز نمی توانستم وارد آن شوم. احساس کردم شما نیاز دارید که یک خط متنی ارائه دهید. این هرگز روش من برای نزدیک شدن به مکالمات عاشقانه نبود.»

قلب به قلب با کشیدن و ارسال پیام بی پایان بسیاری از رقبای خود به عقب می پردازد و تجربه متضادی را برای ارسال یک خط باز برای ده ها نفر یا تایپ با انگشتان شست تا عمق شب ارائه می دهد.

چارلز هادسون از Precursor Ventures که رهبری دور سرمایه گذاری قبل از کاشت را بر عهده داشت ، می گوید: “من معتقدم بهترین سرمایه گذاری های مصرف کننده از افرادی است که بینش منحصر به فردی در مورد رفتار مصرف کننده دارند و روش هایی که محصولات جدید فناوری می تواند شکل های جدیدی از تعامل اجتماعی را ایجاد کند.” «من مدتی است که از طرفداران پر و پا قرص ویدیوهای TikTok جاش بوده‌ام و توانایی او در بررسی صنعت فناوری با ویدیوهای به موقع و مرتبط واقعاً خلاقیت و توانایی او در برقراری ارتباط از طریق ویدیوهای کوتاه را نشان می‌دهد. من فکر می کنم ایده تأیید عکس ها ، قصه گویی و صدا محصولی را به همراه خواهد داشت که واقعاً نیازهای برآورده نشده افراد در ارتباط را بیان می کند و راه جدیدی را برای ارتباط افراد ایجاد می کند. “

در حالی که Precursor تمرکز خاصی روی استارتاپ های صوتی ندارد ، تیم فرصت های زیادی را در آن فضا مشاهده کرده است. این یک سرمایه گذار اولیه در شرکت هوارد آکومیا ، Betty Labs (خریداری شده توسط Spotify) ، و همچنین شرکت Isa Watson (Squad) ، شرکت Falon Fatemi (Fireside) و چند شرکت دیگر بود که هنوز در خفا هستند.

هادسون می گوید: “من معتقدم که موج عمده ای از فعالیت های جالب در مورد صدای غیرموسیقی اتفاق می افتد و معتقدم که ما هنوز در ابتدای تجربه های اجتماعی غیر موسیقی و با محوریت صدا هستیم.” “دو شرکت آخر که من احساس می کنم در این بخش واقعاً نوآور بوده اند Tinder و Bumble بودند. من فکر می کنم جاش و تیمش مکانیک جدیدی دارند که احساس متمایز بودن و منحصر به فرد بودن می کند و فکر می کنم این پتانسیل را دارد که پایه و اساس راهی جدید برای ملاقات و آشنایی افراد با روش هایی باشد که امروزه به راحتی انجام نمی شود. ”

جاشوا اوگوندو ، بنیانگذار و مدیر عامل قلب به قلب

جاشوا اوگوندو ، بنیانگذار و مدیرعامل قلب به قلب (عکس ارائه شده توسط قلب به قلب)

این شرکت دور قبل از بذر 750،000 دلار را جمع آوری کرد. این دور توسط Precursor Ventures رهبری شد و برایس رابرتز از OATV و Angelica Nwandu از The Shade Room در سرمایه‌گذاری شریک شدند، و همچنین Marie Rocha در Realist Ventures. علاوه بر این ، تعدادی از سرمایه گذاران فرشته به این دوره پیوستند ، از جمله کریس بنت (مدرسه شگفت انگیز) ، اندی وایسمن (USV) و گرگوری لی (رابینسون هانتلی).

اوگاندو می گوید: “اصلی ترین چیزی که ما تلاش می کنیم با 750 هزار دلار انجام دهیم ، تمرکز بر ساخت برنامه iOS ما و تبدیل اولین بازار راه اندازی LA ما است.” دوستیابی یک تجربه محلی است، و برای ما منطقی است که به صورت محلی بسازیم و پیشرفت کنیم، سپس آن را از آنجا افزایش دهیم.

اوگاندو می گوید: “صدا بسیار عمدی و صمیمی است ، و این دقیقاً همان چیزی است که ما اینجا در قلب به قلب ایجاد می کنیم.” “من فکر می کنم چون ارسال بیشتر این قطعه صدا برای کسی انرژی بیشتری می طلبد ، شما عمداً با کسانی که حتی به دنبال گفتگو با آنها هستید ، عمدی عمل خواهید کرد.”

تیم موسس متشکل از جاشوا اوگاندو است که کلاه مدیرعامل بر سر دارد. آريانت جين و كومال شيروستاوا كه به عنوان مهندس و طراح طراحي مي كنند ، به او ملحق مي شوند. این شرکت امیدوار است محصولات خود را تا پایان سال به بازار عرضه کند.