Google Bard اکنون می‌تواند هنگام حذف فهرست انتظار، پانل‌های جستجو و دانش، نقشه‌ها و موارد دیگر را نشان دهد

گوگل لیست انتظار Google Bard را امروز در Google I/O حذف کرد و Bard را به بیش از 180 کشور به زبان های انگلیسی، ژاپنی و کره ای ایالات متحده باز کرد. به‌علاوه، Google Bard برای نمایش رابط بصری‌تر، پشتیبانی از لنز گوگل، حالت تاریک و ادغام‌ها و ویژگی‌های اضافی، پشتیبانی اضافه کرد.

این در بالای تجربه مولد جستجوی جدید گوگل و دیدگاه های گوگل، در مورد این تصویر و برچسب های تصویر تولید شده توسط هوش مصنوعی است که گوگل امروز در I/O اعلام کرد.

لیست انتظار از بین رفت. دیگر لیست انتظاری برای ثبت نام در Google Bard در bard.google.com به شما ارائه نمی شود. در عوض، با فرض اینکه زبان و کشور شما پشتیبانی می‌شود، بلافاصله به Google Bard دسترسی خواهید داشت. Google Bard اکنون بیش از 180 کشور را به زبان های انگلیسی، ژاپنی و کره ای ایالات متحده پشتیبانی می کند.

گوگل گفت که به تدریج دسترسی به زبان‌ها، کشورها و مناطق بیشتری را در طول زمان گسترش خواهد داد.

نمودار جستجو و دانش گوگل همچنین نشان داده است که چگونه جستجوی گوگل و داده‌های نمودار دانش می‌توانند بارد را بصری‌تر و مفیدتر کنند. گوگل گفت که Bard اکنون می‌تواند “پاسخ مفیدی همراه با تصاویری غنی ارائه دهد تا درک بهتری از آنچه در حال کاوش هستید به شما بدهد.”

در اینجا به نظر می رسد:

Google Bard Visual

نقشه های گوگل گوگل همچنین Google Maps را در Google Bard ادغام کرده است. می تواند یک نقشه را مستقیماً در داخل کادر پاسخ Google Bard به شما نشان دهد:

Google Bard Maps 800x487

لنز گوگل گوگل همچنین ویژگی های Google Lens را مستقیماً در Bard ادغام کرده است. گوگل گفت که می‌توانید یک عکس آپلود کنید و از Bard بخواهید «یک شرح خنده‌دار درباره این دو بنویسد». با استفاده از Google Lens، Bard عکس را تجزیه و تحلیل می‌کند و چند زیرنویس خلاقانه را پیش‌نویس می‌کند – همه در عرض چند ثانیه.

در اینجا نحوه کار این است:

لنز Google Bard 800x450

بهبود کدنویسی گوگل همچنین نشان داد که Bard چگونه کمک کدنویسی خود را در موارد زیر بهبود داده است:

  • نقل منابع: از هفته آینده، گوگل استنادها را دقیق تر خواهد کرد. اگر Bard یک بلوک از کد را وارد کرد یا به محتوای دیگری اشاره کرد، فقط روی حاشیه‌نویسی کلیک کنید و Bard زیر آن قسمت‌های پاسخ خط کشیده و به منبع پیوند می‌دهد.
  • دکمه “صادرات”: گوگل توانایی صادرات و اجرای کد با شریک خود Replit را اضافه کرد که با پایتون شروع شد.

حالت تاریک. گوگل همچنین تم تیره را بر روی Bard اضافه کرده است و به شما این امکان را می دهد که به راحتی ظاهر بارد را بین پس زمینه روشن با متن تیره به پس زمینه تیره با متن روشن تغییر دهید. می توانید به صورت دستی تغییر دهید یا می تواند تنظیمات پیش فرض سیستم عامل شما را تشخیص دهد.

Google Docs و Gmail. همچنین با Google Docs و Gmail، Google گزینه‌های یک کلیک را برای صادرات محتوای تولید شده توسط Bard، از جمله قالب‌بندی، به طور مستقیم به Google Docs و Gmail اضافه کرد.

Adobe Firefly. Bard با Adobe Firefly اکنون می تواند به شما در ساخت تصاویر کمک کند. گوگل گفت Adobe Firefly، خانواده مدل‌های خلاقانه هوش مصنوعی ادوبی، اکنون در Google Bard ادغام شده است تا به شما امکان دهد «به راحتی و به سرعت ایده‌های خلاقانه خود را به تصاویر باکیفیت تبدیل کنید، سپس می‌توانید آن‌ها را بیشتر ویرایش کنید یا به طرح‌های خود اضافه کنید. ”

در اینجا به نظر می رسد:

Bard Demo 03 Image Generation V10

چرا ما اهمیت می دهیم. دیدن این که این مدل‌ها و ابزارهای هوش مصنوعی گوگل، مایکروسافت، Open AI و دیگران با چه سرعتی در حال پیشرفت هستند شگفت‌انگیز است.

موارد استفاده عملی برای این ابزارها وجود دارد که می توانید در حال حاضر در زندگی روزمره خود از آنها استفاده کنید و اکنون برای افراد بیشتری برای استفاده باز است.