Google اکنون از 25 کشور دیگر با داده های ساختار یافته سیاست بازگشت جدید پشتیبانی می کند

Google هفته گذشته نمایش اطلاعات حمل و نقل و بازگشت را در نتایج جستجوی خود گسترش داد و مستندات جدید خط مشی بازگشت را در بخش راهنمای داده های ساختاری محصول ویژه فهرست های تاجر اضافه کرد. امروزه، Google تعداد کشورهایی را که می‌توانند از دارایی مورد نیاز کشور قابل اعمال استفاده کنند، از 25 کشور به 50 کشور افزایش داده است.

چه چیزی تغییر کرد. Google بخش بازگشت این سند راهنمای داده های ساختاریافته را به روز کرد تا بنویسد: «شما می توانید حداکثر 50 کشور را مشخص کنید». قبلاً گفته شده بود “تا 25 کشور.” در اینجا اسکرین شات های قبل و بعد آمده است:

25 کشور 1682506707 800x130
قبل از آن گفت 25 کشور.
50 کشور 1682506707 800x131
الان میگه 50 کشور.

قطعات حمل و نقل و بازگشت بیشتر. برخی اکنون در جستجوی Google تکه‌های بیشتری از نتایج جستجو را مشاهده می‌کنند که قطعه‌های ارسال و بازگشت را نشان می‌دهد. در اینجا یک مثال است:

چرا ما اهمیت می دهیم. اگر از این نشانه‌گذاری استفاده می‌کنید و کشورتان پشتیبانی می‌شود، ممکن است به‌زودی اطلاعات ارسال و بازگشت را در قسمت‌های نتیجه جستجوی شما در جستجوی Google مشاهده کنید. نشانه‌گذاری جدید را بررسی کنید و مطمئن شوید که نشانه‌گذاری را در کنسول جستجو تأیید می‌کنید تا مطمئن شوید که همانطور که انتظار می‌رود کار می‌کند.

این تغییرات کوچک به طور بالقوه می تواند تأثیر زیادی بر نرخ کلیک شما از جستجوی Google به وب سایت شما داشته باشد.


جدید در زمین موتورهای جستجو

درباره نویسنده

بری شوارتز

بری شوارتز یک ویرایشگر مشارکت کننده در سرزمین موتورهای جستجو و یکی از اعضای تیم برنامه نویسی رویدادهای SMX. او صاحب RustyBrick، یک شرکت مشاوره وب مستقر در نیویورک است. او همچنین میزگرد موتور جستجو را اجرا می کند، یک وبلاگ جستجوی محبوب در مورد موضوعات بسیار پیشرفته SEM. بری قابل پیگیری است در توییتر اینجا.