Flippa 11 میلیون دلار برای مطابقت با خریداران ، فروشندگان و دارایی های آنلاین جمع آوری می کند – TechCrunch

Flippa ، یک بازار آنلاین برای خرید و فروش مشاغل آنلاین و دارایی های دیجیتال ، اولین دور سرمایه گذاری خود را با نام A سری 11 میلیون دلاری اعلام کرد ، زیرا بیش از 600،000 جستجوی ماهانه از سرمایه گذاران به دنبال ارتباط با صاحبان مشاغل است.

اندرو والش (مدیرعامل سابق Hitwise) ، بنیانگذاران Flippa ، مارک هاربتل و مت میکویویچ ، 99designs ، و همچنین سرمایه گذاران جدید Gabby و Hezi Leibovich ، سرمایه گذاران فعلی ، Andrew Walsh (مدیرعامل سابق Hitwise) ، و ونتورز پیشرو بودند. بنیانگذاران RetailMeNot.com گای کینگ و بیوان کلارک ؛ تیم اونیل و تیم فوهی ، بنیانگذاران رسانه های واکنش پذیر.

این شرکت با پایگاه هایی در آستین و استرالیا در سال 2009 راه اندازی شد و خروج میلیون ها صاحب مشاغل آنلاین را که در بازارهای تجارت الکترونیک ، وبلاگ ها ، SaaS و برنامه ها فعالیت می کنند ، تسهیل می کند ، که جدیدترین آنها Shopify است ، بلیک هاچیسون ، مدیرعامل Flippa ، به TechCrunch گفت.

او Flippa را “بانک سرمایه گذاری 99٪” مشاغل کوچک می داند و یک پلت فرم سرتاسری را ارائه می دهد که شامل یک محصول ارزش گذاری اختصاصی برای مشاغل-پردازش بیش از 4000 ارزش گذاری در هر ماه-و یک الگوریتم تطبیق برای ارتباط با افراد واجد شرایط است. خریداران

صاحبان مشاغل می توانند شرکت های خود را مستقیماً از طریق این پلتفرم بفروشند و این امکان را دارند که یک کارگزار یا مشاور مشاغل بیاورند. این شرکت همچنین از طریق Yardline Capital متعلق به Thrasio و خدمات جدیدی به نام Flippa Legal ، کوشش و تامین مالی لازم را ارائه می دهد.

هاچیسون گفت: “استراتژی ما داده است.” “کاربران در حال حاضر می توانند برای برنامه ها به Stripe ، QuickBooks Online ، WooCommerce ، Google Analytics و Admob متصل شوند ، به این معنی که آنها می توانند عملکرد تجاری آنلاین خود را با یک کلیک نشان دهند و خریداران می توانند عملکرد مالی و عملیاتی را یکپارچه ارزیابی کنند.”

خرده فروشی آنلاین ، به عنوان سهم از کل فروش خرده فروشی ، در سال 2020 به 19.6 درصد رسید ، در حالی که این رقم در سال 2019 به 15.8 درصد رسید ، که عمدتا ناشی از همه گیری جهانی بود ، زیرا فروش آنلاین در حالی که فروشگاههای آجر و ملات بسته شده بودند ، تغییر کرد.

در همین حال ، آمازون 6 میلیون فروشنده دارد و فروشندگان Shopify بیش از 1 میلیون تجارت را اداره می کنند. به گفته هاچیسون ، این امر منجر به ظهور تجمعات تجارت الکترونیکی با پشتوانه دلارهای سرمایه گذاری خطرناک شده است که مشاغل موفق را در حال رشد می کنند و بسیاری از آنها را در بازار Flippa پیدا می کنند.

Flippa دارای بیش از 3 میلیون کاربر ثبت شده است و در 12 ماه گذشته 300،000 کاربر جدید ثبت شده اضافه کرده است. حجم کل معاملات سالانه 100 در سال افزایش می یابد. اگرچه برای بیش از یک دهه در حال راه اندازی بود ، رشد و فرصت شرکت باعث شد تا هاچیسون به دنبال سرمایه های خطرپذیر برود.

وی گفت: “حرکت بزرگی در جهت به رسمیت شناخته شدن به عنوان یک دارایی وجود دارد.” “در حال حاضر ، طبقه دارایی ها کم ارزش است و باعث ایجاد ازدحام عظیمی می شود زیرا سرمایه گذاران مشاغل را تسخیر کرده و آنها را با هم تجمیع می کنند. ما می بینیم که آینده این تجمع دهندگان به “X company for apps” یا “X for blogs” تبدیل می شود. ”

به این ترتیب ، بودجه جدید برای دو برابر شدن تعداد افراد شرکت به بیش از 100 نفر با ایجاد دفاتر در سراسر جهان و همچنین ایجاد ایستگاه های مستقر در ملبورن ، سان فرانسیسکو و آستین استفاده می شود. این شرکت همچنین در بازاریابی و توسعه محصول سرمایه گذاری می کند تا ابزار ارزش گذاری کسب و کار خود را که هاچیسون آن را به “Zillow Zestimate” تشبیه می کند ، مقیاس بندی کند ، اما برای مشاغل آنلاین.

Nigel Dews ، شریک عملیاتی OneVentures ، از زمان شروع Flippa را دنبال می کند. شرکت او یکی از قدیمی ترین شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر در استرالیا است و 30 شرکت در مجموعه خود دارد که بر مراقبت های بهداشتی و فناوری متمرکز هستند.

او معتقد است که این شرکت تغییرات معنی داری را برای مشاغل کوچک ایجاد می کند. این تیم با توانایی Flippa در اتصال خریداران و فروشندگان ، شرکت را در موقعیت رهبری قوی قرار می دهد تا از تأثیر بازار استفاده کند.

وی افزود: “فلیپا برای ما فرصتی باورنکردنی است.” “شما اغلب یک کسب و کار پیشرو در جهان در رده جدید با بادگیرهای باورنکردنی دریافت نمی کنید. ما همچنین دوست داشتیم که این شرکت در استرالیا مستقر است ، اما نیمی از درآمد آن از ایالات متحده است “