FAA زمینه ویرجین کهکشان را در میان تحقیقات مربوط به ماموریت ماه جولای – TechCrunch

آن داستانی را که امروز در مورد اولین پرواز تجاری ویرجین گلکتیک قرار دادیم که قرار است در ماه سپتامبر انجام شود ، به خاطر دارید؟

ممکن است خیلی زود صحبت کرده باشیم. بعد از ظهر ، اداره هوانوردی فدرال اعلام کرد که تا اطلاع ثانوی همه پروازهای Virgin Galactic را متوقف می کند و منتظر نتایج تحقیقات در مورد پرواز خدمه این شرکت در 11 ژوئیه است.

تا زمانی که FAA گزارش تحقیقات نهایی تصادف را تأیید نکند یا مشخص نکند که مسائل مربوط به این حادثه بر امنیت عمومی تأثیری ندارد ، ویرجین گلکتیک ممکن است خودروی SpaceShipTwo را به پرواز باز نگرداند. “

در حالی که ماموریت 11 ژوئیه بدون آسیب به کارکنان و خدمه ، از جمله ریچارد برانسون ، بنیانگذار میلیاردر شرکت ، به پایان رسید ، اخیراً مشخص شد که هواپیمای فضایی مسیر خود را خارج از حریم هوایی پاک شده منحرف کرده است. در حین پرواز ، چراغ هشدار قرمز روی داشبورد هواپیما ظاهر شد که نشان می داد از مسیر برنامه ریزی شده خود خارج شده است. FAA گفت ، هواپیمای فضایی در مجموع 1 دقیقه و 41 ثانیه از مسیر خارج شد. این انحراف ابتدا توسط نیویورکر گزارش شد.

تنظیم کننده در ادامه افزود: “FAA مسئول حفاظت از مردم در هنگام حمل و نقل فضایی تجاری و عملیات مجدد است. FAA در حال نظارت بر تحقیقات Virgin Galactic در مورد ناو هواپیمایی 11 ژوئیه است که بر فراز Spaceport America ، نیومکزیکو رخ داده است. SpaceShipTwo هنگام بازگشت به Spaceport America از ترخیص کالا از کنترل کنترل ترافیک هوایی منحرف شد. “

بسته به اینکه آیا تحقیقات کامل است – و آنچه پیدا می شود – اولین پرواز تجاری در ماه سپتامبر ممکن است روی زمین گیر نکند. این پرواز قرار است اعضای نیروی هوایی ایتالیا و شورای تحقیقات ملی را به لبه های فضا بفرستد تا تاثیرات انتقال به گرانش خرد بر بدن انسان را مطالعه کند. اما تا آن زمان ، شرکت مافوق صوت ریچارد برانسون مجبور به ادامه فعالیت است.