EyeGage در حال ایجاد پایگاه داده ای از اسکن چشم برای آزمایش دارو است – TechCrunch

لاووندا براون در دوران حضورش در فناوری جورجیا علاقه زیادی به ردیابی چشم داشت. جذابیت تمام اطلاعاتی که می توان از طریق اسکن اصطلاحاً Windows to the Soul به دست آورد ، پایه و اساس EyeGage را تشکیل داد ، یکی از 20 شرکتی که امسال در Disrupt Startup Battlefield رقابت می کنند.

ورود این استارتاپ به رقابت TechCrunch در حالی آغاز می شود که EyeGage اولین محصول خود را معرفی می کند: برنامه ای که به کاربران اجازه می دهد بفهمند که آیا آنها برای رانندگی هوشیار هستند. در غیر این صورت ، آنها یک هشدار قرمز “Do Not Drive” و پیوندی برای تماس با Uber یا Lyft دریافت خواهند کرد. این برنامه رایگان است و دو منظوره را ارائه می دهد. علاوه بر اهداف آشکار مواجه با مصرف کننده ، به عنوان گزینه ای برای مجموعه داده های رو به رشد EyeGage عمل می کند.

“مصرف کنندگان می توانند برنامه را بارگیری کرده ، از چشمان خود عکس بگیرند و سپس می توانیم به آنها پیشنهاد دهیم که از اشتراک سواری استفاده کنند یا نه. براون توضیح می دهد که اساساً رانندگی نمی کند. “این رایگان است. من دوست دارم آن را یک سرویس اشتراک مبادله نام ببرم. آنها تصاویر و فیلم های چشمان خود را به ما می دهند و ما به آنها دسترسی به فناوری را می دهیم تا بتوانند تصمیم مسئولانه ای بگیرند. “

این برنامه در حال حاضر رو به جلوترین جنبه تجاری EyeGage است-و مانند اکثر کارهایی که شرکت انجام می دهد ، به دنبال ایجاد مجموعه داده چشم خود است. این شرکت با اندازه گیری تاثیر الکل بر جنبه های مختلف چشم ، از جمله مطالعاتی که در حال حاضر با شرکت کنندگان در یک مرکز آزمایش مورد تایید فدرال انجام می دهد ، شروع می کند. کسانی که برای شرکت در فرم امضا می کنند ، مشروب می نوشند ، در حالی که شرکت تصاویر و فیلم های چشمان آنها را به همراه نمونه خون جمع آوری می کند.

ماری جوانا با توجه به وضعیت حقوقی فعلی آن در برخی ایالت ها در لیست بعدی قرار دارد. جمع آوری داروهای دیگر مانند مواد افیونی ، آمفتامین ها و بنزودیازپین ها دشوارتر خواهد بود ، اگرچه بیمارستان ها و کلینیک هایی که نسخه های قانونی این مواد را ارائه می دهند می توانند منبع خوبی برای جمع آوری این داده ها باشند – با رضایت مناسب.

براون می گوید محیط های کار نیز گام بعدی منطقی هستند. نیروی انتظامی نیز در این لیست قرار دارد ، هر چند موانع مختلفی برای دستیابی به این نوع مشارکت ها وجود دارد. وی افزود: ما در حال هدف قرار دادن محیط های کاری پرخطر مانند ساخت و ساز ، حمل و نقل و حمل و نقل هستیم. در صنایع خاص ، میزان بالای مصرف مواد مخدر و الکل وجود دارد. “

همچنین ممکن است برای مجموعه داده های شرکت فراتر از استفاده فوری آن برای تشخیص مواد در بدن ، استفاده بالقوه ای وجود داشته باشد.

براون می افزاید: “نظارت بر رفتار چشم می تواند برای بسیاری از حوزه ها مورد استفاده قرار گیرد.” “و البته ، شما می توانید شخصی را از طریق چشم او تشخیص دهید. این می تواند برای تشخیص بیماریهای خاص ، ضربه مغزی یا دیابت استفاده شود و می تواند در بخشهای مختلف بازار استفاده شود. چشمان شما در مورد آنچه در بدن شما می گذرد بسیار آموزنده است. بسته به نحوه واکنش کافئین به نور ، آنها می توانند تشخیص دهند که آیا کافئین مصرف کرده اید یا خیر. اگر خیلی سریع باشد ، نوعی محرک است. اگر خیلی کند باشد ، نوعی افسردگی است. “

EyeGage تا به امروز 142،455 دلار جمع آوری کرده است. این شامل 42،455 دلار پیش درآمد از دوستان و خانواده و همچنین جایزه اخیر 100،000 دلار از Google Black Founders Fund است.