Evermile 6 میلیون دلار دانه جمع آوری می کند تا تحویل محلی را برای مشاغل کوچک اقتصادی تر کند

خرده فروشان محلی باید خود ارائه دهندگان تحویل را مدیریت کنند یا در داخل خانه بسازند. هر دو گران و پیچیده هستند. ارائه دهندگان تحویل شامل DPD، Royal Mail، Hived و Veho هستند.

استارت‌آپ بریتانیایی Evermile ادعا می‌کند که تحویل را ساده و خودکار می‌کند و لجستیک درجه یک سازمانی را به مشاغل کوچک می‌آورد.

اکنون 6 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری Seed به رهبری 10D با مشارکت Mensch Capital Partners و سرمایه گذاران فرشته مختلف، از جمله Fred Destin (عضو سابق هیئت مدیره در Deliveroo)، Ziv Paz (از بنیانگذاران Melio) و دیگران جمع آوری شده است.

این شرکت می‌گوید یک موتور بهینه‌سازی دارد که گزینه‌ها را تجزیه و تحلیل می‌کند و ارائه‌دهنده‌ای را با رقابتی‌ترین قیمت و امتیاز عملکرد انتخاب می‌کند. این ادعا می‌کند که این می‌تواند هزینه‌های تحویل را 30 تا 50 درصد کاهش دهد و با تطبیق تجار با شریک مناسب برای هر وظیفه تحویل، تحویل را برای مشاغل کوچک اقتصادی کند.

Evermile که توسط مدیران سابق Via و Optibus (Omer Goldschmidt، Omry Hochberg و Ynon Cohen) ساخته شده است، اکنون می گوید بیش از 300 تاجر محلی در سراسر بریتانیا (داروخانه ها، گل فروشی ها، فروشگاه های شراب، نانوایی های محلی) با استفاده از این پلت فرم دارد.

Omer Goldschmidt، مدیرعامل و یکی از بنیانگذاران گفت که این پلتفرم همچنین مالکیت کامل وعده تحویل را در اختیار دارد.

آنها کار خود را برای آنها قطع می کنند. رقبا شامل استارت‌آپ‌های دیگری مانند جمع‌آوری‌کننده‌هایی مانند Sendcloud، Shippo و Shipstation هستند.