Elevation Capital ، General Catalyst 12 میلیون دلار به راه اندازی بیمه درمانی Loop Health منجر شد – TechCrunch

هدف Loop Health “سلامت اسکار هند” است و شکاف بیمه درمانی این کشور را با رویکرد خود در مراقبت های اولیه و بیمه هدف قرار می دهد.

این شرکت مستقر در پونا همچنین آخرین استارتاپی است که در این زمینه کمک مالی جمع آوری کرده است و 12 میلیون دلار از سری A را در دور دور که توسط Elevation Capital و General Catalyst هدایت می شود ، به دست آورد. Vinod Khosla ، از طریق Khosla Ventures ، YC Continuity Fund ، Tribe Capital و گروهی از سرمایه گذاران فرشته ، از جمله Amit Kumar Agarwal ، بنیانگذار و مدیر عامل NoBroker ، بنیانگذار Livspace و COO Ramakant Sharma ، Vidit Aatrey و Sanjeev Barnwal ، از جمله شرکت های پیوستن به این دو شرکت ، Vinod Khosla است. ، بنیانگذار و مدیرعامل Carbon Health ، ارن بالی ، بنیانگذار و مدیر عامل Codecademy ، زک سیمز و بنیانگذار و مدیر عامل Maven Clinic ، کیت رایدر.

مایانک کاله ، بنیانگذار و مدیر عامل شرکت ، به TechCrunch گفت که این بودجه جدید از زمان تأسیس آن در سال 2018 مجموعاً 14 میلیون دلار به Loop Health کمک می کند. این شامل افزایش 2.3 میلیون دلار قبلی بذر است. این شرکت بخشی از برنامه شتاب دهنده Y Combinator’s Winter 2020 بود.

Kale ، که قبلاً پرونده های دیجیتالی سلامت بیماران را در سراسر هند ایجاد می کرد ، این شرکت را با رایان سینگ ، آمریت سینگ و شامی راج برای ارائه برنامه های بیمه درمانی گروهی از بیمه گذاران بزرگ به شرکت هایی با هر اندازه که شامل تجربه مراقبت های اولیه مجازی از طریق Loop Health است ، راه اندازی کرد. تیم پزشکی داخلی و شبکه ارائه دهندگان خدمات.

برآورد می شود که کمتر از 15 people از مردم در هند بیمه خدمات درمانی خریداری کرده اند و از کسانی که این بیمه را دارند ، بیشتر برنامه ها فقط برای بستری شدن و اقدامات پزشکی کار می کنند. هدف Loop Health این است که با ارائه مراقبت های مداوم ، این وضعیت را تغییر دهد تا در صورت لزوم فرد مجبور نباشد به بیمارستان برود.

کاله افزود: “در صحبت با مشتریان بالقوه ، نیمی از آنها برای اولین بار بیمه خریداری می کنند.” “در حال حاضر کارکنان آن را درخواست می کنند تا شرکت بتواند با دیگران مزایای رقابتی داشته باشد ، اما سپس COVID آن را به یکی از مزایای اصلی برای مردم تبدیل کرد. احساسات اکنون در حال تغییر است. “

برنامه Loop Health. اعتبار تصویر: حلقه سلامت

Kale گفت ، برنامه های بیمه قدیمی معمولاً حداکثر تا چهار سال پس از خرید ، پوشش بسیاری از بیماری ها را نمی دهد ، اما با Loop Health ، 40٪ از مشتریان Loop در سه ماه اول برنامه با پزشک Loop مشورت می کنند.

در طول 12 ماه گذشته ، این شرکت با بیش از 150 شرکت که حدود 50،000 عضو را شامل می شوند ، همکاری کرده است ، از جمله Shaadi.com ، rediff.com ، Helpshift ، Knorr-Bremse ، Shoptimize ، Weikfield و Moonshine Meadery. Loop Health قصد دارد 1 میلیون عضو را تا پایان سال 2022 تحت پوشش قرار دهد و 5 میلیون عضو را در سراسر جنوب شرقی آسیا در پنج سال آینده پوشش دهد.

درعین حال ، درآمد این شرکت ماهانه 50 درصد افزایش یافته است و از 10 کارمند به حدود 80 کارمند در پونا ، بمبئی و بنگالورو رسیده است. کال گفت که این شامل 15 متخصص مراقبت است.

برای ادامه حرکت ، او قصد دارد از سرمایه جدید برای عضویت بیشتر اعضای خود ، ایجاد کلینیک های مراقبت های بهداشتی فیزیکی ، استخدام در فروش ، مهندسی و توسعه محصول استفاده کند.

کاله گفت: “ما به سرعت در حال رشد هستیم و در مسیر پیوستن چند صد شرکت دیگر طی 18 ماه آینده هستیم.” “ما برای اعتماد بهینه سازی می کنیم. ما می خواهیم ارائه دهنده خدمات درمانی مورد اعتماد باشیم و این کار را با ارائه یک دربان بهداشتی انجام می دهیم که در 50 ثانیه به تماس ها پاسخ می دهد ، مشاوره های یک روزه ، برنامه های مراقبت شخصی برای بیماری های مزمن و پوشش مالی در صورت نیاز بیماران ارائه می دهد. “

علاوه بر Loop Health ، سایر استارتاپ ها به بیمه درمانی در هند می پردازند. به عنوان مثال ، این سرمایه گذاری در پی دور جدیدی است که Khosla Ventures در استارتاپ عضویت در مراقبت های بهداشتی Even انجام داد. در همین حال ، Tiger Global یک سری 15.6 میلیون دلاری سری A را به Plum هدایت کرد ، یک استارتاپ که کارفرمایان را قادر می سازد تا بیمه کارکنان خود را پوشش دهند ، و Policybazaar امسال 75 میلیون دلار برای بازار بیمه خود جمع آوری کرد.

مایانک خاندوجا ، شریک Elevation Capital ، Loop Health را در درجه اول یک شرکت مراقبت های بهداشتی می داند که بیمه نیز ارائه می دهد. به گفته وی ، تشخیص بیمه دشوار است و بسیاری از بیمه گذاران حتی مطمئن نیستند که حتی به کدام بیمارستان مراجعه کنند.

وی تخمین می زند که بازار 3.5 میلیارد دلار ارزش دارد و سالانه 20 تا 25 درصد رشد می کند. این استخر به اندازه کافی عمیق است تا شخصی مانند Loop Health بتواند به آن حمله کند و سریع رشد کند ، به ویژه با فشار کارکنان رانده شده توسط COVID.

خاندوجا افزود: “این در هند گم شده بود.” بیمه در هند به عنوان یک کالا به فروش می رسد – چیزی که باید آن را در کشو نگه دارید و امیدوارم مجبور نباشید از آن استفاده کنید. این چیزی است که در مورد Loop Health برای ما هیجان انگیز است. آنها بیمه شرکت ها را ارائه می دهند ، اما سپس مجموعه ای کامل از مداخلات مراقبت های اولیه را ارائه می دهند ، که امیدوارم از شما در جایی که نیازی به بستری شدن ندارید مراقبت کند. “