Daily Crunch: Shopify 20% از کارکنان خود را اخراج می کند و بازوی تدارکاتی خود را به Flexport می فروشد.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

چرا، سلام، کرانچرها! ما با هیجان به شما می گوییم که امروز پنجشنبه است! چقدر فوق العاده هیجان انگیز

در TC+، او آمد به سختی تلاش کرده است تا Perfect Pitch Deck را ایجاد کند. اوه، و استارت‌آپ‌های اروپایی: در اینجا شانس شما برای درخواست برای Startup Battlefield 200 است!

کریستین و او آمد

TechCrunch برتر 3

  • “معامله های جانبی همیشه حواس پرتی را پرت می کنند”: این چیزی است که مدیر عامل Shopify، توبیاس لوتکه، امروز هنگام صحبت در مورد اینکه چرا Shopify مجبور شد نیروی کار خود را 20٪ کاهش دهد، می گفت. او همچنین در مورد «جستجویان اصلی» صحبت کرد، که در صورت تعجب، یکی دیگر از قیاس‌های بازی ویدیویی است. اوه، و Shopify نیز تجارت لجستیک خود را به Flexport فروخت. پل اطلاعات بیشتری دارد. در همین حال، دارل همچنین افکاری دارد
  • هوش مصنوعی می دانست که این در حال آمدن است: مایکروسافت در حال برنامه‌ریزی مجموعه بعدی ویژگی‌های خود برای Bing است و جای تعجب نیست که این ویژگی‌ها شامل هوش مصنوعی می‌شوند. با این حال، کایل می‌نویسد: «آن‌ها آنقدر چرخ را دوباره اختراع نمی‌کنند، بلکه بر اساس آنچه مایکروسافت طی سه ماه گذشته یا بیشتر به تجربه بینگ تزریق کرده است، می‌سازند».
  • نوشته شده در ستاره: کایل همچنین در مورد Hugging Face و ServiceNow که StarCoder را منتشر کرد، یک جایگزین رایگان برای AlphaCode DeepMind، CodeWhisperer آمازون و مدل‌های کدکس OpenAI نوشت.

استارتاپ ها و VC

پاندو، استارت‌آپی که فناوری‌های مدیریت تحقق را توسعه می‌دهد، با نشان دادن اینکه سرمایه‌گذاری‌ها در بخش زنجیره تامین قوی باقی می‌ماند، امروز اعلام کرد که 30 میلیون دلار در دور سری B جمع‌آوری کرده است و مجموع سرمایه‌گذاری خود را به 45 میلیون دلار رساند. کایل گزارش ها.

Tellus، یک شرکت فین‌تک تحت حمایت آندرسن هوروویتز که ادعا می‌کند می‌تواند با استفاده از این پول برای تامین مالی برخی از وام‌های خانه تک‌خانواده ایالات متحده، بازدهی بالاتری را در موجودی پس‌انداز به مردم ارائه دهد، تحت نظارت دولت ایالات متحده است. رئیس بانکداری سنا از FDIC می‌خواهد که این شرکت را بررسی کند. مری ان گزارش ها.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم:

کسب، حفظ، گسترش: چرا بنیانگذاران SaaS باید GDR و NDR را درک کنند

آب از یک سطل با سوراخ خارج می شود

اعتبار تصویر: کنستانتینوس (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

سرمایه گذاران انتظارات خود را در مورد سودآوری و رشد SaaS از زمان شروع رکود افزایش داده اند. در نتیجه، برای بنیان‌گذاران مهم‌تر است که روی معیارهای کلیدی که VCها قبل از گفتن بله یا خیر در نظر می‌گیرند، کنترل محکمی داشته باشند.

پاریس هیمن (شریک، Index Ventures) در آخرین مقاله TC+ خود، فرمول‌هایی را برای محاسبه حفظ دلار ناخالص و حفظ خالص دلار به اشتراک می‌گذارد، KPIهایی که بینش عمیقی در مورد سلامت کسب و کار شما ارائه می‌دهند.

هیمن می نویسد: «کسب و کارهای قابل پیش بینی بادوام تر، مدیریت آسان تر و معمولاً با ارزش گذاری های بالاتر نسبت به مشاغل غیرقابل پیش بینی پاداش می گیرند.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

رون رویداد Salesforce World Tour این هفته را پوشش داد و جزئیات بیشتری را در مورد برنامه Slack برای قرار دادن هوش مصنوعی در مرکز تجربه کاربر دریافت کرد. او می‌نویسد که مثال‌ها شامل کمک به شخص برای دریافت اصل یک رشته طولانی بدون نیاز به خواندن هر پیام و ایجاد پیام است. ما نمی توانیم صبر کنیم تا فناوری تله پاتی بهتر شود تا بتوانیم فکر کنیم و اسلک پیامی را تایپ کند.

دالاس، تگزاس، خود را در ترشی دید و تأیید کرد که یک حمله باج‌افزاری، شهر را مجبور به تعطیلی دادگاه‌ها و مختل کردن برخی از خدمات 911 در حالی که آشفتگی حل می‌شد، کرد. کارلی بیشتر داشتن.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: