Daily Crunch: مدیر عامل Dropbox با استناد به رشد آهسته و تمایل به “در خط مقدم عصر هوش مصنوعی” 500 نفر را اخراج می کند.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

پنج‌شنبه اینجاست – چطور این اتفاق افتاد؟ آن روزها، آنها فقط به آمدن ادامه می دهند. اگر هنوز در مورد اینکه می‌خواهید به Disrupt بیایید یا خیر، نمی‌دانید، ما شما را تحت پوشش قرار داده‌ایم: برای هر نقش و بودجه، یک مجوز Disrupt وجود دارد.

همچنین به نظر می رسد که الیزابت هلمز، بنیانگذار Theranos، امروز به زندان نمی رود. او قرار بود حبس 11 ساله خود را آغاز کند، اما پس از آن همه چیز اتفاق افتاد. کانی داستان کامل را دارد

کریستین و او آمد

TechCrunch برتر 3

  • اخراج بیشتردرو هیوستون، مدیرعامل Dropbox امروز این خبر را اعلام کرد که این شرکت 500 کارمند یا 16 درصد از کارکنان خود را اخراج خواهد کرد. اینگرید هیوستون گزارش می دهد که این کاهش ها به دلیل کندی رشد و “عصر هوش مصنوعی” است.
  • پاپ کورن را آماده کنید: برادران وارنر با Viacom18 همکاری می‌کند تا «Succession» و دیگر محتوای HBO را به هند بیاورد. مانیش بیشتر داشتن.
  • Legacy یاد می گیرد که از هوش مصنوعی استقبال کند: جگمیت به بررسی این موضوع می پردازد که چگونه غول نرم افزار مالی قدیمی Intuit تصمیم گرفت به جای بستن در و چرخاندن درب و چرخاندن درب را برای هوش مصنوعی قرار دهد.

استارتاپ ها و VC

Posh یک پلتفرم مدیریت رویداد و فروش بلیط برای همه کاربران برای میزبانی رویدادهای بزرگ یا کوچک است، صرف نظر از اینکه شما یک سازمان دهنده رویداد، تبلیغ کننده هستید یا فقط می خواهید برای نوشیدن تمام الکل گران قیمت در جشن تولد خود از دوستان خود پوششی دریافت کنید. لورن گزارش می دهد که Posh پس از اینکه از اکتبر 2020 در حالت بتا بود، امروز راه اندازی عمومی خود را اعلام کرد. در کنار راه اندازی، این شرکت همچنین دور اولیه 5 میلیون دلاری خود را اعلام کرد.

مفهوم SaaS به‌عنوان یک مدل کسب‌وکار با دور کردن کاربران از خرید مستقیم نرم‌افزار و پرداخت هزینه برای دسترسی به خدمات بر اساس اشتراک‌های مبتنی بر زمان، معمولاً با قیمت‌گذاری ماهانه یا سالانه، بازی را در فناوری تغییر داد. اینگرید گزارش ها. امروز، یک استارت‌آپ خارج از لندن به نام M3ter که در حال ساخت ابزارهایی برای برداشتن گام بعدی در این تکامل – قیمت‌گذاری دقیق‌تر مبتنی بر استفاده – است، بودجه‌ای را به پشتوانه تقاضای شدید اعلام می‌کند. این شرکت 14 میلیون دلار جذب کرده است.

بیشتر؟ خوب، خوب، این هم یک مشت دیگر برای شما:

بهره وری سرمایه، فیلتر VC جدید برای استارتاپ ها است

ساعت آنالوگ و توپ از ارز کاغذی ایالات متحده به طور مساوی در مقیاس وزن الاکلنگ تعادل دارند

اعتبار تصویر: تصاویر PM (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

برای برخی از استارت‌آپ‌های B2B SaaS، تمرکز صرفاً بر نسبت LTV:CAC یک راه عالی برای پنهان کردن معیارهای ضعیف مشتری است. تقسیم ارزش طول عمر مشتری بر هزینه جذب مشتری می تواند بینش مفیدی ارائه دهد، اما تنها در صورتی که داده های نگهداری دقیقی داشته باشید – و تعداد زیادی از آن.

ایگور شاورسکی، یکی از شرکای شرکت VC Waveup می‌گوید: «امروزه، سرمایه‌گذاران روی سایر معیارهای کارایی که تصویر قابل‌اعتمادتر و جامع‌تری از کارایی سرمایه استارت‌آپ ارائه می‌دهند، بزرگنمایی می‌کنند، و شما نیز باید همینطور».

در این ستون TC+، او فرمول و معیارهایی را برای محاسبه بازپرداخت CAC ارائه می‌کند که به بنیان‌گذاران (و سرمایه‌گذاران بالقوه) نشان می‌دهد که «چه مدت طول می‌کشد تا هزینه‌های جذب مشتری پرداخت شود».

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

بیایید امروز در مورد متا صحبت کنیم، درست است؟ دیروز، این شرکت گزارش داد که درآمدهای آن از انتظارات درآمدی، همانطور که تحت پوشش قرار گرفته است، بیشتر است آماندا. اما این همه چیز نیست: همکاران ما به نکاتی دست یافتند، از جمله اینکه این شرکت اعلام کرد که 10 درصد از درآمد جهانی تبلیغاتش به دلیل نظم جریان داده اتحادیه اروپا در خطر است. ناتاشا ال بیشتر در مورد آن دارد. همچنین، به لطف توصیه‌های AI Reel به سبک TikTok، زمان صرف شده در اینستاگرام 24 درصد رشد کرد. دارل.

در همین حال، متا در دادگاه نیز برنده شد، با حکم دادگاه تجدید نظر به نفع غول فناوری در مورد یک پرونده ضد انحصار که توسط دادستان کل ایالت مطرح شد. سارا می‌نویسد: «ایالات مدعی شدند که متا به‌طور غیرقانونی قدرت انحصاری خود را در بازار شبکه‌های اجتماعی از طریق خرید اپلیکیشن اشتراک‌گذاری عکس اینستاگرام در سال 2012 و واتس‌اپ در سال 2014 حفظ کرده است و از طریق سیاست‌های داده‌ای که به توسعه‌دهندگان اپلیکیشن آسیب می‌رساند، قدرت بیشتری به دست آورده است.»

اکنون پنج مورد دیگر برای شما آورده شده است: