Daily Crunch: مدل جدید هوش مصنوعی DeepFloyd IF “تکنیک های پیشرفته تولید متن به تصویر” را ارائه می دهد.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

جمعه-ای! اگر امروز کمی وقت دارید، بلیت‌های Disrupt خود را دریافت کنید – پس‌انداز زود هنگام ۷ روز دیگر به پایان می‌رسد!

همچنین، انتخاب مبارزه با شیرهای گیاهی کمی دشوار به نظر می رسد، اما این تبلیغ توسط مدیر عامل تازه تاسیس Aubrey Plaza (بله، که Aubrey Plaza) در Wood Milk به طرز لذت بخشی عجیب و غریب و گیج کننده است. این باعث می‌شود که در آخر هفته، حماقت‌های انتظاری-چی-که-فقط تماشا کردم- به وجود بیاید.

کریستین و او آمد

TechCrunch برتر 3

  • ABC های هوش مصنوعی: کایل گزارش هایی در مورد اینکه چگونه با DeepFloyd، هوش مصنوعی بالاخره یاد می گیرد که متن را روی تصاویر بکشد. او می‌نویسد: «DeepFloyd IF که بر روی مجموعه داده‌ای از بیش از یک میلیارد عکس و متن آموزش دیده است، که برای اجرا به یک GPU با حداقل 16 گیگابایت رم نیاز دارد، می‌تواند تصویری مانند خرس عروسکی که پیراهنی به تن دارد ایجاد کند. Deep Floyd’ – به صورت اختیاری در طیف وسیعی از سبک ها.
  • یک ربع برای شما هزینه دارد: همه شما به 20 بازی جدیدی که اپل به Apple Arcade معرفی کرد بسیار علاقه مند بودید. ایوان بیشتر داشتن.
  • اشکالات کمتر: لورن با CTO و CPO برادران وارنر دیسکاوری صحبت کرد تا بفهمد که چگونه مکس را کم‌تر کرده‌اند. او همچنین می نویسد که چگونه تجارت استریم آن در سال 2023 سودآور خواهد شد.

استارتاپ ها و VC

آیا علف آن طرف سبزتر است؟ ما مطمئن نیستیم، اما مطمئناً آسمان آبی‌تر است. بیش از یک سال از زمانی که ایلان ماسک پیشنهاد خود را برای خرید توییتر اعلام کرد، می‌گذرد، و کسانی که با این فروش مخالفت کرده‌اند، سعی کرده‌اند در پلتفرم‌هایی مانند Mastodon، Substack Notes، T2 فروشگاه راه‌اندازی کنند… اما هیچ‌کدام از این جایگزین‌های توییتر واقعاً رعد و برق را در بطری‌هایی مانند آن ثبت نکرده‌اند. آسمان آبی. آماندا و آلیسا نکات برجسته را برای هر چیزی که باید در مورد Bluesky بدانید را تجزیه کنید.

مری ان گزارش می‌دهد که پیتر آکرسون از نقش خود به‌عنوان شریک عمومی در شرکت سرمایه‌گذاری فین‌کپیتال که متمرکز بر فین‌تک است، کنار گذاشته و یک شرکت جدید به نام Audere Capital را با تز نسبتاً مبهم «پیروزی نوآوری آمریکایی از طریق سرمایه‌گذاری فناوری در مراحل اولیه» راه‌اندازی کرده است.

و ما چند مورد دیگر برای شروع آخر هفته برای شما داریم:

بنیانگذار که 3 راند را پشت سر هم افزایش داد، می‌گوید راندهای نزولی «بلیتی برای تلاش مجدد» است

دور پایین، ارزش گذاری ها، استارت آپ ها

اعتبار تصویر: گتی ایماژ

همانطور که موج بالا همه قایق ها را بالا می برد، خشکسالی مداوم برای صاحبان قایق و کایاک سواران به طور یکسان تمرین فروتنی است.

به گفته Carta، ربکا اسزکوتاک می نویسد: «تعداد دورهای نزولی در سه ماهه اول 2023 در مقایسه با زمان مشابه در سال گذشته تقریباً چهار برابر شده است.

راس ویلکاکس، یکی از شرکای Pillar VC گفت: با سقوط ارزش‌ها، بنیان‌گذارانی که دورهای نزولی را می‌پذیرند، دیگر رنگ شکست را ندارند.

او گفت: «وقتی یک ارزش گذاری 700 میلیون دلاری تعیین می کنید، به نظر می رسد که به نحوی برنده شده اید و رقیق نمی شوید، اما در واقع، شما فقط سطح را بسیار بالا برده اید.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

کارلی این هفته تماس جالبی با یک محقق امنیتی ناشناس داشت که مجموعه‌ای از داده‌ها را پیدا کرد که به صورت آنلاین در معرض دید قرار گرفته بودند که متعلق به غول برون‌سپاری مستقر در لندن Capita بود. ما در مورد بیش از 3000 فایل صحبت می کنیم که شامل فایل های نرم افزار، تصاویر سرور، صفحات گسترده اکسل، ارائه های پاورپوینت و فایل های متنی می شود. ما مطالب خوب را برای شما می‌گذاریم تا بخوانید، اما توجه داشته باشید که باید بررسی کنید که این فایل‌ها چه مدت ظاهراً «در خط» در معرض دید قرار گرفته‌اند.

اگر اهل کسب درآمد هستید، در اینجا مواردی وجود دارد:

و اکنون چهار مورد دیگر وجود دارد: