Daily Crunch: به دلیل «نگرانی های فزاینده در مورد خطرات امنیتی»، سامسونگ کارگران را از استفاده از هوش مصنوعی مولد منع می کند

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

باشد که نفر دوم با شما باشد – صادقانه بگویم، ما هرگز آن شوخی را درک نکردیم. شاید یکی از شما بتواند آن را برای ما توضیح دهد.

اگر می‌خواهید برنامه‌های خود را برای Startup Battlefield 200 وارد کنید، هنوز کمی زمان باقی‌مانده است. به TechCrunch Disrupt 2023 بیایید و در مقابل اتاقی پر از استارت‌آپ‌های همکار و – قطعا مهم‌تر از آن – سرمایه‌گذاران شرکت کنید. و فراموش نکنید که به جلسات شکست مورد نظر خود رای دهید!

کریستین و او آمد

TechCrunch برتر 3

  • ChatGPT برای شما وجود ندارد: این چیزی است که سامسونگ پس از افشای اطلاعات در ماه گذشته که داده های داخلی شرکت در ChatGPT قرار داده شده بود به کارمندان خود می گوید. کیت.
  • آه، مردم محله شما چه کسانی هستند؟: برای یافتن سگ گمشده خود کمک می خواهید؟ Nextdoor اکنون دارای یک ویژگی جدید “دستیار” است که البته توسط ChatGPT OpenAI ارائه می شود تا به کاربران شبکه اجتماعی محله کمک کند تا پست هایی بنویسند که تعامل مثبت بیشتری داشته باشد. عایشه می نویسد.
  • روز پرداخت: گرفتن در مورد جمع آوری کمک مالی اخیر Nomba به مبلغ 30 میلیون دلار می نویسد. ارائه‌دهنده خدمات پرداخت آفریقایی ابزارهایی را در اختیار کسب‌وکارها قرار می‌دهد تا پرداخت‌ها را به‌طور امن بپذیرند.

استارتاپ ها و VC

آن لای، شریک عمومی بولپن کپیتال، می گوید که از شرکت اخراج شده است. ناتاشا ام گزارش ها. این سرمایه گذار در پستی در لینکدین که روز دوشنبه منتشر شد، تجربه فسخ را به عنوان “تبعیض آمیز و تلافی جویانه” توصیف کرد. لای به جمع آوری آخرین سرمایه 145 میلیون دلاری بولپن کپیتال کمک کرد، اولین صندوقی که در آن به عنوان شریک برابر معرفی شد.

امروز در Found، پادکست TechCrunch که داستان‌های پشت سر استارت‌آپ‌ها را دریافت می‌کند، تیم با استفان بائر در مورد اینکه چگونه مارکر یادگیری هزینه ارزیابی ناتوانی‌های یادگیری را با انجام از راه دور کاهش می‌دهد، و اینکه چگونه با موفقیت با مناطق مدرسه برای کمک به کار کرده‌اند صحبت می‌کنند. آنها تعداد دانش‌آموزان مورد نیاز خود را آزمایش می‌کنند، و پتانسیل استفاده از Marker Learning را به سیستم زندان برای ارزیابی افراد زندانی و ارائه ابزارهایی برای یادگیری به شیوه‌ای که با توانایی‌هایشان بهتر است در اختیار آنها قرار دهند.

و ما یک یا دو مشت دیگر برای شما داریم:

نحوه اجرای کارآمد و مؤثر جلسات هیئت مدیره در مراحل اولیه

خدمه پیت F1 که روی ماشین F1 کار می کنند.

اعتبار تصویر: جان فینگرش (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

بسیاری از مدیران عامل آماده کردن تابلوهای هیئت مدیره را یک کار ناخوشایند می دانند، اما اگر به درستی انجام شود، این فرصتی برای بنیانگذاران است تا مهارت های داستان سرایی خود را تقویت کنند، رهبران تیم خود را درگیر کنند و ارزش بیشتری را از روابط سرمایه گذاران کم کنند.

امی چیتام، شریک Costanoa Ventures، 11 اسلاید تخته را با TC+ به اشتراک گذاشت که راه‌های موثری برای انتقال دستاوردها، جزئیات خط لوله محصول، استخدام و رشد تیم و سایر اولویت‌های کلیدی را نشان می‌دهد.

او می نویسد: «اسلایدهای این مقاله قرار نیست یک تخته کامل باشند. آنها نمونه‌هایی از اسلایدهای تخته واقعی و اولیه از شرکت‌های مرحله اولیه و سری A هستند که در اطلاع رسانی به هیئت‌مدیره‌های خود و ایجاد بحث‌های سازنده کار بسیار خوبی انجام دادند.

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

آیا می دانید مردم از چه چیزی بیشتر از از دست دادن چیزها متنفرند؟ خرید یک دستگاه ردیابی اشیا فقط برای اینکه آنها بخشی از چیزی ناامن باشند. سارا می نویسد که اپل و گوگل برای ایجاد برخی اقدامات ایمنی استاندارد برای این دستگاه های بلوتوث برای جلوگیری از ردیابی ناخواسته با یکدیگر همکاری کرده اند.

وقتی صحبت از گرد هم آمدن شرکت‌ها شد، باکس با OpenAI شریک می‌شود تا برخی از ابزارهای هوش مصنوعی مولد را در بستر مدیریت اسناد خود ارائه دهد. رون بیشتر داشتن.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: