Daily Crunch: بررسی‌های App Store و رسانه‌های اجتماعی واکنش کاربران را به چت ربات جدید هوش مصنوعی اسنپ چت نشان می‌دهد.

برای دریافت خلاصه‌ای از بزرگ‌ترین و مهم‌ترین داستان‌های TechCrunch که هر روز ساعت ۳ بعد از ظهر به وقت محلی به صندوق ورودی‌تان تحویل داده می‌شود، اینجا مشترک شوید.

در حالی که توییتر به راهپیمایی کاملا مسخره خود به سمت مرگ خود ادامه می دهد، ما پاپ کورن را برای تماشای شعله آتش می گیریم. در اخبار دیگر: دوشنبه مبارک، مردم! – کریستین و او آمد

TechCrunch برتر 3

  • خوب آبی شما را بررسی کنید: کاربران توییتر با بیش از 1 میلیون دنبال کننده، علامت چک آبی خود را پس گرفتند، حتی اگر برای Twitter Blue پولی پرداخت نکرده باشند، ایوان گزارش ها. جالب است بدانید که بسیاری از دارندگان حساب به سرعت خود را از مشترک بودن جدا کردند. شاید این موضوع با دادن علامت طلایی توسط توییتر به حساب جعلی دیزنی نیز مرتبط باشد. ایوان بیشتر در مورد آن دارد.
  • th-AI-nk وجود ندارد: این چیزی است که کاربران اسنپ چت در مورد ویژگی «هوش مصنوعی من» آن که هفته گذشته راه اندازی شد، می گویند. سارا می نویسد که این غول رسانه های اجتماعی شاهد افزایشی در بررسی های یک ستاره است که شامل درخواست برای حذف آن می شود.
  • برای بودن در نزدیکی شما: در زمانی که موجی از شک و تردید در مورد ارزهای دیجیتال وجود دارد، Cosmose، شرکتی که از تجزیه و تحلیل هوش مصنوعی برای ردیابی ترافیک فروشگاه‌ها و تعامل آنلاین با خریداران استفاده می‌کند، همه چیز را روی ارز دیجیتال وارد می‌کند. ریتا گزارش می‌دهد که Cosmose که اخیراً با یک دور مالی نامعلوم به ارزش 500 میلیون دلار بسته شده بود، اکنون با راه‌حل رمزنگاری Near کار می‌کند. حتی انداختن Stripe برای این کار. این یک استراتژی جسورانه است، کاتن. بیایید ببینیم آیا برای آنها نتیجه می دهد یا خیر.

استارتاپ ها و VC

به گفته حسین فضل، مدیر عامل، Super.com، که قبلاً اسنپ کامرس نام داشت، در اکتبر گذشته کارت بازگشت نقدی SuperCash خود را راه اندازی کرد تا کاربران کارت بتوانند اعتبار ایجاد کنند و 5 میلیون مشتری در سراسر جهان جمع آوری کنند که در مجموع تا به امروز بیش از 150 میلیون دلار پس انداز کرده اند. اکنون می‌خواهد به «آمریکایی‌های روزمره» کمک کند تا از طریق برنامه فوق‌العاده خود، معاملات و پس‌اندازی در چندین دسته از جمله سفر و خرید داشته باشند. کریستین گزارش ها.

تلاش سیلیکون ولی برای خودکار کردن همه چیز بی وقفه است، که آخرین وسواس آن را توضیح می دهد: Auto-GPT. در اصل، Auto-GPT از تطبیق پذیری آخرین مدل‌های هوش مصنوعی OpenAI برای تعامل با نرم‌افزار و سرویس‌های آنلاین استفاده می‌کند و به آن اجازه می‌دهد تا به‌طور خودکار وظایفی مانند X و Y را انجام دهد. اما همانطور که ما در حال یادگیری با مدل‌های زبان بزرگ هستیم، به نظر می‌رسد که این قابلیت وجود دارد. به وسعت یک اقیانوس اما به عمق یک گودال، کایل گزارش ها.

برو، یک مشت دیگر برای تو:

  • آنها فقط می خواهند درگیر بمانند: فردریک گزارش می دهد که صندوق فناوری Volvo Cars در راه اندازی CorrActions نظارت بر راننده سرمایه گذاری می کند.
  • یه کم انگشتر بهت میدم: برایان گزارشی در مورد پیروزی شراکت بزرگ برای Oura گزارش می دهد، زیرا Best Buy حلقه هوشمند را به 850 فروشگاه در سراسر ایالات متحده می آورد.
  • شما آن را می سازید، حقوق می گیرید: پروژه های عمرانی بیشتری در حال شروع است، اما پرداخت به پیمانکاران و پیمانکاران فرعی آنها همچنان باعث ایجاد گلوگاه در روند عادی تکمیل یک پروژه می شود. Constrafor سرمایه جدیدی جمع آوری می کند تا آن را بهتر کند، کریستین گزارش ها.
  • رقابت سختگزارش: Woodoo در حال ایجاد مواد کربن زدایی شده بر پایه چوب است رومین.
  • آخرین برداشت مهم است: در TC+، او آمد استدلال می کند که برای زمین بازی شما، آخرین برداشت ها تقریباً به اندازه اولین برداشت ها هستند.
  • تبدیل IP به یک دارایی: همچنین برای TC+، او آمد نگاهی دقیق‌تر به Aventurine انداخت، که به بنیان‌گذاران در مراحل اولیه کمک می‌کند از پورتفولیوهای IP خود درآمد کسب کنند، چیزی که شتاب‌دهنده امیدوار است که یک صندوق دائمی باشد که با مجوز مالکیت معنوی تامین می‌شود.

10 سال شکست فین‌تک: 3 ایده دیگر که نتوانستند به تبلیغات اولیه دست پیدا کنند

"شکست" دفتر استعاره یک سطل زباله با یک فلش زرد که به آن اشاره می کند که توسط توپ های کاغذی مچاله شده احاطه شده است.

اعتبار تصویر: TommL (در یک پنجره جدید باز می شود) / گتی ایماژ

آیا وام P2P و بیمه درخواستی را به خاطر دارید؟ اگر نه، دلیل خوبی وجود دارد: با وجود تبلیغات زیاد، آنها تنها دو مورد از چندین نوآوری فین‌تک هستند که در دهه گذشته ناپدید شده‌اند.

گرانت ایستربروک، مشاور فین‌تک، برای آخرین ستون TC+ سه ایده دیگر را بررسی کرد که «در ابتدا امیدوارکننده به نظر می‌رسیدند، اما تا حد زیادی نتوانستند صنعت خدمات مالی را تغییر دهند.»

به گفته ایستربروک، این اشتباهات درس‌های ارزشمندی به بنیان‌گذاران و سرمایه‌گذاران امروزی ارائه می‌دهند: «کارآفرینان فین‌تک باید این اصل اساسی را به خاطر داشته باشند که مصرف‌کننده عادی دوست ندارد به پول فکر کند و اغلب می‌خواهد شخص دیگری از آن مراقبت کند.»

سه مورد دیگر از تیم TC+:

TechCrunch+ برنامه عضویت ما است که به بنیانگذاران و تیم های استارت آپی کمک می کند تا از همه چیز پیشی بگیرند. شما می توانید اینجا ثبت نام کنید. از کد “DC” برای 15٪ تخفیف در اشتراک سالانه استفاده کنید!

شرکت بزرگ فناوری

بازرگانان برای راه اندازی مشاغل خود با چیزهای زیادی روبرو هستند، اما Shopify می خواهد یک چیز را از صفحه خود حذف کند. Shopify در حال همکاری با ارائه‌دهنده پرداخت‌های B2B Melio است تا پرداخت‌های مستقیم صورت‌حساب را اضافه کند تا بتوانند صورت‌حساب‌ها را ادغام کنند و صورتحساب‌های خود را به روشی خودکارتر از طریق پلتفرم Shopify پرداخت کنند. مری ان می نویسد که این پلتفرم تجارت الکترونیک «پیشنهاد برای تبدیل شدن به یک فناوری فین تک مرحله ای برای بازرگانان» است.

زنگ بزن، زنگ بزن… حدس بزن کی زنگ میزنه؟ این PhonePe است و این شرکت قصد دارد سلطه گوگل در هند را با فروشگاه اپلیکیشن خود به چالش بکشد. شرکت تحت حمایت Walmart یک تجربه برتر برای میلیون ها کاربر با تبلیغات با کیفیت بالا و هدف گذاری سفارشی، پشتیبانی از 12 زبان و چت زنده 24×7 ارائه می دهد. مانیش گزارش ها.

و ما پنج مورد دیگر را برای شما داریم: