Concreit با 6 میلیون دلار بسته می شود تا افراد بیشتری بتوانند در بازار جهانی خصوصی املاک سرمایه گذاری کنند – TechCrunch

Concreit، شرکتی که می خواهد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را برای گروه وسیع تری از مردم باز کند ، امروز اعلام کرد که 6 میلیون دلار در دور سرمایه گذاری بنیادی به رهبری Matrix Partners بسته است.

Hyphen Capital نیز علاوه بر سرمایه گذاران فردی مانند جان اشتاین ، بنیانگذار و مدیرعامل Betterment ، در این دور شرکت کرد. اندی لیو ، شریک Unlock Venture Partners ؛ و سرمایه گذار و مشاور بن الوویتز. Concreit سرمایه را در a ارزش 22.5 میلیون دلار پس از پول

این استارتاپ مستقر در سیاتل همچنین امروز برنامه خود را راه اندازی کرد ، که به ادعای آن به هرکسی اجازه می دهد در بازار جهانی خصوصی املاک و مستغلات به ارزش 1 دلار سرمایه گذاری کند.

ادعای والایی است اما ابتدا اجازه دهید با مقدمه ای شروع کنیم.

Concreit اولین بار نیست که بنیانگذاران شان Hsieh و Jordan Levy با هم کار می کنند. این زوج قبلاً پلتفرم ارتباطی VoIP Flowroute را تأسیس و راه اندازی کردند فروش آن به West Corp. در سال 2018. پس از فروش آن شرکت ، حسیه و لوی تصمیم گرفتند شرکتی را بسازند که به گفته آنها “می تواند به مردم روزمره کمک کند تا از نظر مالی از امنیت بیشتری برخوردار شوند.”

حسیه ، مهاجر نسل دوم ، در رستوران خانواده اش کار می کرد و در آنجا رویای دستیابی به آزادی مالی از طریق املاک را به اشتراک گذاشتند. به همین ترتیب ، لوی می گوید که او بزرگ شده و پدر و مادرش از ابتدا یک تجارت کوچک ساختمانی را ایجاد کرده اند. او با ایده درآمد غیرفعال از طریق خانه های اجاره ای تک خانوادگی شیفته بود اما از سربار ، ریسک و دردسرهای مدیریت سرمایه گذاری های اجاره ای تک خانواده خود ناامید شد.

بنابراین این دو با هم همکاری کردند تا اولین پیشنهاد موبایلی را طراحی کنند که بتواند سرمایه گذاران کوچک را قادر سازد از املاک و مستغلات “بدون بار تعمیر ساعت 2 بامداد شنبه” استفاده کنند. Concreit را وارد کنید

امروزه اکثر سرمایه گذاران می توانند یک حساب Concreit باز کنند و اولین سرمایه گذاری خود را تنها در چند دقیقه بر روی دستگاه تلفن همراه خود انجام دهند. برنامه رایگان تلفن همراه این شرکت به مصرف کنندگان اجازه می دهد تا مبلغی معادل 1 دلار در صندوق سرمایه گذاری شده توسط تیمی از متخصصان سرمایه گذاری سرمایه گذاری کنند. برداشت ها را می توان در هر زمان از طریق برنامه درخواست کرد و پس از تأیید ارسال شد.

این پلتفرم پرداختهای هفتگی ، سرمایه گذاریهای خودکار و برداشتهای در صورت تقاضا را تسهیل می کند در حالی که پرداختهای دریافتی هفتگی را ترکیب می کند.

حسیه می گوید که پس از فروش Flowroute ، “این فرصت را پیدا کرد که از طریق سرمایه گذاری خصوصی در املاک و مستغلات در عین بدست آوردن ارتباط کمتر با سهام سنتی یا بازارهای اوراق قرضه ، یک APR عالی کسب کند.” “اما آنها فقط برای تعهدات ثروتمند یا مورد نیاز چندین ساله سرمایه بودند. Concreit به همه دسترسی به مجموعه املاک و مستغلات و امکان دسترسی به برداشت ها در صورت نیاز را می دهد. “

به بیان ساده ، این استارتاپ می خواهد سرمایه گذاری در املاک و مستغلات را برای هر کسی – و نه فقط افراد ثروتمند – آسان کند.

Concreit ، حسیه گفت ، به افراد عادی این امکان را می دهد که به استراتژی های املاک و مستغلات که معمولاً توسط صندوق های پرچین بزرگ و حقوق خصوصی استفاده می شود ، دسترسی داشته باشند.

حسیه به TechCrunch گفت: “ما شاهد افزایش تقاضای خرده فروشی برای جایگزین ها و راه های دیگر سرمایه گذاری در خارج از بازارهای عمومی و فضای رمزنگاری شده برای آنهایی هستیم که تنوع را ارزشمند می دانند.” اکثر رقبای دیگر بر بازاریابی و فروش اوراق بهادار متمرکز شده اند ، اما ما می دانستیم برای اینکه یک مبتکر در این فضا باشیم باید تجربه ای بی نظیر برای سرمایه گذاران خود ایجاد کنیم. “

پلتفرم Concreit به گونه ای طراحی شده است که تجربه سرمایه گذاری متصل تری داشته باشد.

حسیه گفت: “ما از همان ابتدا می دانستیم که بومیان دیجیتال مستحق یک تجربه جدید در زمینه سرمایه گذاری در املاک هستند و باید 100 برابر بهتر از استفاده از فرصت های سنتی سرمایه گذاری در املاک و ارائه آنها به صورت دیجیتالی باشد.”

بنابراین در سمت پلت فرم ، Concreit یک موتور حسابداری اوراق بهادار اختصاصی مبتنی بر ابر ایجاد کرده است که به شرکت اجازه می دهد تا محاسبات کسری را پردازش کرده و بسیاری از شیوه های صندوق های متقابل را به کار گیرد و آنها را در بازارهای خلوت خصوصی “با کار بیشتر” به کار گیرد. تمرکز بر املاک و مستغلات

حسیه می گوید: “ما بسیاری از کارهای معماری ابری را که در زمینه مخابرات پیشگام بوده ایم ، به کار گرفته ایم و آن را به عنوان یک راه حل حسابداری در دفتر مرکزی که به ما مزیت رقابتی در مورد آنچه به سرمایه گذاران خود ارائه می دهیم ، ارائه می دهد.” “این باعث می شود حسابداری با فرکانس بالاتری اجرا شود ، به این ترتیب ما می توانیم سود سهام هفتگی را اجرا کنیم ، رستگاری های کسری را پردازش کنیم و در نهایت یک تجربه واقعی برای کاربران خود داشته باشیم.”

اولین صندوق REIT خصوصی Concreit ، که بر درآمد غیرفعال متمرکز است ، شامل درآمد ثابت کم خطر است بازار خصوصی مسکن و تجاری وام مسکن وام مسکن اول. صندوق ، که شرکت می گوید بازده سالانه 5.47 دارد ، توسط تیمی از متخصصان صنعت مدیریت می شود. این استارتاپ از زمان تایید صلاحیت SEC (کمی بیش از یک سال پیش) بیش از 18000 مشتری به پلت فرم خود اضافه کرده است و در ماه آگوست تعداد کاربران خود را دو برابر کرده است.

“اوکاربران فعلی می توانند با هر مبلغ دلاری ، بدون قفل ، پرداخت هفتگی و تجربه ای که به آسانی و آشنا به عنوان حساب پس انداز است ، سرمایه گذاری کنند. “

ماتریکس دانا استالدر، که به عنوان بخشی از تامین مالی به هیئت مدیره Concreit پیوست ، معتقد است Concreit با دسترسی بیشتر به آن ، زمینه را برای سرمایه گذاری در املاک مساوی کرده است.

“آنچه Concreit ساخته است فوق العاده دشوار است هم از نظر فناوری و هم از نظر نظارتی” او به TechCrunch گفت. به ویژه کلاسهای دارایی های جایگزین به طور معمول برای مصرف کنندگان معمولی بسته شده و بازدهی بالایی برای سرمایه گذاران ثروتمند باقی می گذارد. “