ClassDojo و SignalFire فرصت edtech را در TechCrunch Live بشنوید

سام چوداری وقتش را می گیرد. بنیانگذار ClassDojo، یک برنامه مصرف کننده edtech که بر کلاس های درس دانش آموزان تمرکز دارد، قبل از معرفی یک مدل درآمد رسمی، هشت سال را صرف ساخت شرکت کرد. همه اینها در حالی که بیش از ده‌ها میلیون سرمایه خطرپذیر از سرمایه‌گذاران نخبه سیلیکون ولی جمع‌آوری می‌کند و به یک ماموریت بزرگ چشم دوخته است: تبدیل شدن به برندی که خانواده‌ها می‌توانند وقتی به تحصیل کودک فکر می‌کنند به آن روی بیاورند.

امروزه، ClassDojo بیش از 200 میلیون دلار سرمایه مخاطره‌آمیز جمع‌آوری کرده است و چشمش به هدف بعدی خود است، یعنی رسیدن به درآمد سالانه 100 میلیون دلاری و رسیدن به بیش از 100 میلیون خانواده. در این قسمت از TechCrunch Live در حال برگزاری است 26 آوریل ساعت 12 بعد از ظهر PDT، ما به این خواهیم پرداخت که چوداری چگونه این بازی طولانی را در edtech انجام داد و اگر دوباره شروع می کرد چه کاری متفاوت انجام می داد. ما در مورد فرصت در این بخش در یک چشم انداز پس از همه گیری صحبت خواهیم کرد – و اینکه چگونه او صبر سرمایه گذار را به ارمغان آورد. Chaudhary در مورد سفر کارآفرینی خود با سرمایه گذار خود کریس فارمر، بنیانگذار و مدیر عامل SignalFire صحبت خواهد کرد.

در اینجا به صورت رایگان ثبت نام کنید

فارمر SignalFire را رهبری می کند، یک شرکت سرمایه گذاری در مرحله اولیه که اخیراً 900 میلیون دلار از چهار صندوق جدید جمع آوری کرده است. او SignalFire را به عنوان “تنها شرکت سرمایه گذاری با سیستم ML واقعی که در آن یک حلقه بسته است” توصیف می کند. قبل از SignalFire، Farmer برنامه seed General Catalyst را رهبری می کرد و به معاملات زمین در Coinbase، Discord و Stripe کمک می کرد. او در مورد سرمایه گذاری در شرکت هایی که عجله ای برای کسب درآمد ندارند، رقابت در بازار و نسل بعدی کارآفرینان صحبت خواهد کرد.

TechCrunch Live رایگان است. امروز ساعت 12:00 به صورت مجازی به ما بپیوندید و سوالات خود را مستقیماً در چت اضافه کنید! اینجا ثبت نام کنید. استارت آپ دارید؟ مایلیم در Pitch Practice شرکت کنید، جایی که 2 دقیقه فرصت دارید تا مهمانان برنامه را دعوت کنید و 4 دقیقه بازخورد دریافت کنید. این سرگرم کننده و مفید است.