Chief، یک شبکه حرفه ای برای رهبران زن، کارکنان خود را در بحبوحه تلاش های بازسازی کاهش می دهد

Chief، یک شبکه حرفه ای که برای زنان در رهبری طراحی شده است، امروز 14 درصد از کارکنان خود یا 43 شغل را تعدیل کرده است و در ایمیلی که توسط TechCrunch دیده شده است، می گوید که این اقدام پاسخی به اقتصاد است و این سازمان در حال تغییر ساختار برای تمرکز بیشتر بر اعضا است. تجربه.

این اخراج تا حد زیادی به کارمندان آمریکایی Chief ضربه زد زیرا حضور تازه راه‌اندازی این شرکت در بریتانیا کمتر است. حدود 262 کارمند در شرکت باقی می مانند. کسانی که تحت تاثیر قرار گرفتند حداقل 12 هفته انفصال و ادامه بیمه مراقبت های بهداشتی دریافت کردند. رئیس دفتر خود در نیویورک را برای امروز تعطیل کرد زیرا کارمندان اخبار را پردازش می کنند.

لیندسی کاپلان و کارولین چیلدرز، بنیانگذاران اصلی، ایمیلی را برای کارکنان نوشتند و این تصمیم را توضیح دادند. فراتر از نسبت دادن «محیط چالش برانگیز اقتصاد کلان» که در طول سال گذشته تعداد زیادی از استارت‌آپ‌های فناوری را گرفتار کرده است، این دو چهار اولویت را برای آینده کسب‌وکار برجسته کردند: فرصت‌های حضوری بیشتر، شخصی‌سازی برای حمایت از اعضا، ساده‌سازی تجربه دیجیتال، و در آخر، ادامه دادن “تنوع، برابری، گنجاندن، و تعلق در تمام جنبه های تجربه Chief.”

آخرین اولویتی که توسط هم بنیانگذاران مورد تاکید قرار گرفت – ایجاد تنوع در تمام تجربیات Chief – کمتر از یک ماه پس از انتشار داستانی توسط نیویورک تایمز در مورد آشفتگی در تجارت در مورد دیدگاه برخی از اعضا مبنی بر اینکه رئیس باید صحبت کند انجام می شود. در مورد مسائل اجتماعی و اقتصادی که بر زنان به حاشیه رانده شده تأثیر می گذارد. حدود 33 درصد از اعضای اصلی رئیس شناسایی می‌شوند که از پیشینه‌های متنوعی هستند که نسبت به 35 درصد در اکتبر کاهش یافته است. این شرکت اخیراً به 20000 عضو رسیده است.

در TechCrunch Disrupt سال گذشته، بنیانگذاران Chief در مورد “بررسی اضافی” که شرکت های ماموریت گرا دریافت می کنند صحبت کردند. چایلدرز گفت: “برای لیندزی و من، این همیشه مانند خط مقدم همه چیزهایی بوده است که در مورد تیم ها و فرهنگ و آنچه می خواهیم بسازیم فکر کرده ایم.” ما در واقع این احساس را بیشتر به این دلیل داشته ایم که یک شرکت مبتنی بر ماموریت هستیم تا اینکه مدیر عامل یا مؤسس زن باشیم.»

کاپلان اضافه کرد که بررسی های اضافی «به نظر نمی رسد مانند یک بمب ساعتی باشد. این ما هستیم که مطمئن شویم همیشه در حال پیاده روی هستیم و آنچه را که موعظه می کنیم تمرین می کنیم.»

رئیس به وضوح می خواهد کارکنان، اعضا و جهان بدانند که بر تجربه متمرکز است. کاهش نیروی کار یک هفته پس از آن اتفاق می افتد که کسب و کار اعلام کرد که یک مدیر اجرایی دیگر را استخدام کرده است: سوجین لی، مدیر ارشد تجربه سابق HypeBeast، به عنوان اولین مدیر ارشد تجربه.

ارزش این شرکت در عرض سه سال به 1.1 میلیارد دلار رسید و آخرین بار در سال 2022 یک دور سری B 100 میلیون دلاری به رهبری CapitalG آلفابت افزایش داد. مانند بسیاری دیگر، با بدتر شدن بازار، دفاع از ارزش گذاری ها سخت تر و سخت تر شده است. به عنوان مثال، 70٪ از اعضای Chief عضویت خود را که هزینه آن تا 7900 دلار در سال است، توسط کارفرمایان پرداخت می شود. اکنون همان کارفرمایان به دنبال کاهش هزینه ها هستند و خود نیروی کار را کاهش می دهند.

رئیس از اظهار نظر در مورد اخراج و وضعیت مالی فراتر از ایمیل خودداری کرد.