Byju’s پلتفرم برنامه نویسی Tynker را با قیمت 200 میلیون دلار در توسعه آمریکا خریداری می کند – TechCrunch

Byju’s روز پنجشنبه گفت که Tynker با مقر اصلی کالیفرنیا ، یک پلت فرم رمزگذاری برجسته برای دانش آموزان K-12 ، آخرین مورد از سری خریدهای عمده است زیرا غول فناوری هند تلاش می کند تا به طور گسترده به بازارهای بین المللی گسترش یابد.

شرکت ها شرایط این قرارداد را فاش نکردند ، اما یک فرد آشنا با این موضوع به TechCrunch گفت که این شرکت هندی حدود 200 میلیون دلار برای خرید این شرکت هزینه می کند.

Tynker از یک پلت فرم کدگذاری مشابه استفاده می کند. بنیانگذاران Tynker در مصاحبه ای به TechCrunch گفتند که این شرکت با جمع آوری بیش از 60 میلیون کودک در بستر خود به عنوان یک رهبر در فضا شناخته شده است.

Srinivas Mandyam گفت ، این استارتاپ هشت ساله ، که تجربه یادگیری را برای مشارکت بچه ها جذاب تر می کند ، مشارکت می کند-و در بیش از 100،000 مدرسه در 150 کشور جهان مشارکت دارد.

آنها گفتند که مندیام ، و دیگر بنیانگذاران تینکر-کریشنا وداتی و کلوین چونگ-پس از خرید با این شرکت همکاری خواهند کرد. وداتی در مصاحبه ای گفت که استارتاپ ها در اوایل سال جاری شروع به کشف راه های همکاری کردند.

Byju Raveendran ، بنیانگذار و مدیر عامل Byju’s ، در مصاحبه ای با TechCrunch گفت که پیشنهاد ناهمزمان Tynker کاملاً در مجموعه فعلی Byju جای می گیرد. ارزشمندترین استارتاپ هند سال گذشته WhiteHat Jr ، یک پلتفرم برنامه نویسی که کلاسهای همزمان را ارائه می دهد ، در یک قرارداد 300 میلیون دلاری خرید. او گفت: “پیشنهاد Tynker مکمل پیشنهاد WhiteHat Jr است.”

Tynker جدیدترین شرکتی است که توسط Byju خریداری شده است و بیش از 100 میلیون کاربر ثبت شده – که حدود 6.5 میلیون از آنها مشتری پولی هستند – در سراسر جهان جمع آوری کرده است. این استارتاپ که مقر آن در بنگلور است ، امسال Scholr ، موسسه Aakash ، Hashlearn ، Epic و Great Learning را با بیش از 2 میلیارد دلار معاملات نقدی و سهام خریداری کرده است. همین هفته گذشته مشخص شد که تایمز Gradeup تحت پشتیبانی اینترنت را نیز به مبلغ نامعلومی خریداری کرده است.

Raveendran گفت که Byju به جستجوی فرصتهای ادغام و خرید بیشتر ادامه می دهد. او گفت که این خریدها به Byju کمک می کند تا عرضه های خود را به طور گسترده افزایش دهد و بازارهای بین المللی را به شیوه های معنادارتری تحت تأثیر قرار دهد.

در طرف دیگر تجارت ، غول فناوری هند نیز شروع به کشف یک پیشنهاد عمومی اولیه می کند. TechCrunch ابتدا در ماه گذشته گزارش داد که این استارتاپ مکالمات خود را با بانکداران آغاز کرده است ، برخی از آنها ارزش پیشنهادی شرکت را تا 50 میلیارد دلار اعلام کرده اند.

Raveendran تأیید کرد که “IPO در کارت ها است” ، اما گفت هنوز برای اظهارنظر در مورد یک جدول زمانی دقیق زود است.

این یک داستان در حال توسعه است. موارد بیشتر برای پیگیری…