BNPL یک بازی برنده نیست-TechCrunch

با سلام و بازگشت مجدد به Equity ، پادکست TechCrunch با تمرکز بر سرمایه گذاری ، که در آن اعداد پشت سرفصل ها را باز می کنیم.

ناتاشا و مری آن اجرای این هفته را بر عهده گرفت کریس و رحمت، این بدان معناست که حس کنجکاوی بیش از حد توسعه یافته ما فیلمنامه را به خوبی پر می کند (حتی در هفته ای تا حدودی کوتاه). قسمت امروز ناخواسته حول محور مشارکت-از بیمه اتومبیل تا سلامت زنان و پرداخت از طریق دانش-ساخته شد.

اما در اینجا برخی از جزئیات بیشتر در مورد آنچه ما به آن رسیدیم آمده است:

  • برای بخش دور بودجه خود ، ما بحث کردیم مارشمالوی انگلیس برای خود وضعیت تک شاخ پیدا می کند بیمه خودرو ، شرکت فناوری اطلاعات سلامت زنان ، الف ، افزایش سری C به 97 میلیون دلار ، و یک بازی بلند پروازانه بلندپروازانه از Leap ، که می خواهد با مشارکت مستقیم در بازارها به کارگران گیگ دسترسی پیدا کند به
  • پس از پشت سر گذاشتن دلارها و معاملات ، با ارائه آخرین قطعه خود تمایل زیادی به خرج دادم: Edtech با کلاس های مبتنی بر گروه به اقتصاد خالق متمایل می شود. هسته اصلی داستان دچار تنش های زیادی می شود ، که من بزرگترین آنها را به عنوان س questionالی از شما مطرح می کنم: آیا باید به کسی اجازه داد که معلم شود؟
  • سپس به دنیای فین تک مری آن رفتیم تا بفهمیم چه چیزی را هفته ملی BNPL می نامم. اگر بخواهم ، استدلال می کنم که این بخش از کل نمایش را نمی توان از دست داد ، زیرا ما فهمیدیم که چرا این یک پدیده جهانی است ، بازارها در حال ظهور هستند و این برای صنعت کارت اعتباری به چه معناست. در زیر تعدادی از عناوینی را که در آنها مرور کردیم ، مشاهده می کنید.
  • و سپس ما صحبت خود را در مورد یک ربات شگفت انگیز ، اما بالقوه خطرناک تک شاخ به پایان رساندیم. بله شما درست خواندید.

به یاد دارید زمانی که همه ما در مورد این فکر می کردیم که “حالت عادی جدید” چگونه خواهد بود؟ خوب ، من حدس می زنم اینجا است.

ارزش سهام هر دوشنبه در 7:00 صبح PDT ، چهارشنبه و صبح جمعه در 7:00 صبح PDT کاهش می یابد ، بنابراین در پادکست های Apple ، Overcast ، Spotify و همه بازیگران مشترک ما شوید.